ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez sm@kosz 21 mar 2014, 20:50
Racja, benzo jest zabójcze. Działa szybko i skutecznie na wszelkiego rodzaju lęki/niepokoje, ale równie szybko organizm się do niego przyzwyczaja i woła o większą dawkę. A po jakimś czasie, jak braknie afobamu pod ręką, lub weźmie się go o kilka godzin za późno to przechodzi się istne piekło na ziemi. Ja kończyłem na 4mg afobamu /24h, a zaczynałem od sporadycznego 0,25 /24h. :roll:

przez krista 21 mar 2014, 20:51
inez ja tez się wspomagałam przez trzy miesiące codziennie brałam od 3 do 4 tabletek hydro a jak trzeba było to i więcej.

przez inez3 21 mar 2014, 21:02
sm@kosz, no ja 2 tyg brałam 0.25 mg codziennie, ale już nie chce i muszę przestać.

krista, no to sama widzisz. Mi lekarz przepisał dziś Lamitrin. Widocznie uznała, że potrzebuje stabilizatora, a w razie co mam hydroksy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Luki_Nerwusik 21 mar 2014, 21:09
inez3
Dobrze, że dostałaś coś wspomagającego, bierz i niczym się nie przejmuj.
Ja nie wyobrażam sobie wyjścia z nerwicy bez małej dawki chlorprothixenu. Wcale bym nie spał, a napięcie mięśni by mnie rozsadziło.
Każdy przypadek jest indywidualny i nie ma co porównywać naszego leczenia. Trzeba zaufać lekarzowi i tyle.
Luki_Nerwusik

przez krista 21 mar 2014, 21:11
inez ja brałam hydroxyzyne jako stabilizator, wiedziałam ze mnie nie uzalezni i nie usypiało mnie w ciągu dnia a na noc pomagało mi zasnąć i obudzic się bez lęku.

przez smutna82 21 mar 2014, 21:27
wisnia80, dobrze Luki mowi :)
10mg esci to 20 citalopramu itd :)
citalopram 40 mg---> 9 styczen

przez inez3 21 mar 2014, 21:32
krista, hydroksy to nie stabilizator, to uspokajacz. Lamitrin to stabilizator nastroju, trochę inny rodzaj leku. No tak czy siak mam nadzieję, że mi to pomoże i jakoś lepiej wejdę w ten servenon. Pierwszy raz mi się zdarza brać coś dodatkowego do antydepr, ale widocznie tym razem trzeba.

Najchętniej to nic bym nie brała, już nigdy żadnych leków, ale się nie da... A tak w ogóle to najchętniej nie miałabym nerwicy ;). Ogólnie to najgorszemu wrogowi nie życzę tego co my mamy i przeżywamy.

przez krista 21 mar 2014, 21:39
inez jak zwał tak zwał wazne ze bardzo mi pomogla.

przez inez3 21 mar 2014, 21:41
krista, dokładnie tak :)

przez sm@kosz 21 mar 2014, 21:46
Tez chciałbym coś doraźnego, ale pewnie znowu zamiast walki z nerwica słyszałbym teksty "a na detoks Pan nie chce iść?" :D

Bralem hydro na samym początku no i faktycznie w porównaniu z afobamem to był taki rowerek naprzeciwko czołgu. Pamiętam, ze zastanawiałem sie dlaczego to zostało mi wgl przepisane, skoro nie mam żadnego świądu skórnego. :mrgreen:

Ehhh i pomyśleć, ze wszystko zaczęło się od zwykłego kołatania serca po wypiciu kawy i piwka w pracy :(

przez inez3 21 mar 2014, 22:28
sm@kosz, a u mnie się zaczęło od tego, że zrobiło mi się słabo i niedobrze w autobusie... No nie, pierwszy epizod to był chyba wyjazd na wycieczkę szkolną, na którą nie chciałam jechać (nie znosilam jeździć autokarami, bo kiedyś miałam chorobę lokomocyjna). Nie mogłam na niej jeść ani spać. Przeszło. Potem podobna jazda przed odpowiedzią na historii. Przeszło. Pierwszy dłuższy atak nerwicy - obowiązkowy wyjazd na studiach, tak nie chciałam jechać... W końcu nie pojechałam i tak się zaczęły pierwsze leki i terapie. Nawroty wyglądały już tak samo - złe samopoczucie w komunikacji miejskiej, które prowadziło w końcu do problemów z wyjściem z domu...

przez Ellora 21 mar 2014, 22:34
Witam moi drodzy:-) jak tam samopoczucia?

przez inez3 22 mar 2014, 00:08
A jakoś. Właśnie siedzę i robię rzeczy do pracy...

przez Tojaaa 22 mar 2014, 08:51
Cżesc w sobotni ładny poranek. Jak nie muszę iść do pracy, to jednak czuje sie troche lepiej.. W domu czuje sie taka bezpieczna i to chyba o to chodzi..u mnie nerwicowe zachowania tez były juz w dzieciństwie, np.jak rodzice gdzieś wyjeżdżali to panikowalam, ze moze im sie coś stać, potem zaczęło sie od czestego sikania, a ze dojezdzalam do szkoły ok60km, to był problem i panika. Kiedyś nawet musiałam wysiasc w lesie, zeby sie wysiusiac i kierowca pojechał a ja sama w lesie zostalam :smile: , to była przygoda. Z tym sikaniem to zostało mi do dzis. Jak mam gdzieś jechać to od razu chce mi sie sikac. Chętnie zamienilabym nerwice na inna przypadłość, bo zwyczajnie sie jej wstydzę i czuje sie przez to gorsza.
A poza tym to miłego dzionka :D

-- 22 mar 2014, 09:02 --

A poza tym znów śniły mi sie horroru, trupy, juz mam dość.

Sortuj wg