ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
157
58%

Nie
76
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 269

przez elmopl79 14 mar 2014, 16:12
Czesc Wszystkim:)
No w psycholandii dalej jest wesolo...dzisiaj bylismy na spacerze także nie bylo robotek ręcznych....Ale we wtorek robimy gofry:)
Wiecie co,nie pamietam kiedy mialam taki ubaw....

przez Zazulka 14 mar 2014, 16:18
Daj znać, jeśli wymyślą metodę na zrobienie gofrów bez gofrownicy. Nie mam a czasami mam ochotę na gofra, więc przydałaby się taka umiejętność. Poza tym zadając pytania wykażesz się aktywnością i dodatkowo zapunktujesz :brawo:
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

przez elmopl79 14 mar 2014, 16:35
Ta,zapunktuje,na oddziale zamkniętym z takim pytaniem....:)Ja tam wole nie kąpać tam żadnych punktów:)

-- 14 mar 2014, 15:36 --

Nie kąpać ...ha,ha,ha....mialo byc nie łapać...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lu_80 14 mar 2014, 22:07
Witajcie,

moja przygoda z lekami to długa historia ;)

Na samej tylko Elicei jadę już ze 2 lata, ale coś traci na mocy.
Byłem u lekarza, dopisał mi Valdoxan. Rozbił mnie ten lek totalnie. Rozmyte widzenie, zawroty i bóle głowy.
Boję się, że Esci już sobie ze mną nie poradzi. Mieliście też takie dłuższe epizody "spadku mocy" tego leku?
Lexapro /Escitalopram/ - 10 mg

przez Ellora 14 mar 2014, 23:36
elmopl79 napisał(a):Czesc Wszystkim:)
No w psycholandii dalej jest wesolo...dzisiaj bylismy na spacerze także nie bylo robotek ręcznych....Ale we wtorek robimy gofry:)
Wiecie co,nie pamietam kiedy mialam taki ubaw....

He...na spacerze w galerii?a moze to jest to...robic normalne rzeczy miec z tego ubaw, gdy nerwicowcy nie ciesza sie ,małymi,rzeczami, nie zauważają ich...hmmm

przez elmopl79 15 mar 2014, 00:10
Ellora
Chyba to jest wlasnie to!!!Trzeba wychodzic z domu,mimo wszystko,pomimo tego,ze źle sie czujemy,trzeba wstać,ubrać sie i wyjsc.To nic,ze chodnik nam ucieka spod nóg,to nic,ze serce chce nam wyskoczyć z klaty,to nic,ze sie ma takie mdlosc,ze zoladek chce wyjsc gardlem.....to przejdzie,predzej czy później ale przejdzie.A wyjscie do ludzi pozwala nam o tym wszystkim zapomniec choć na chwile,nie skupiać sie i nie skaniwac samych siebie.....
Ja mam tam swietny ubaw,bo to są ludzie takich których lubię....nie wywyzszajacy sie,rozumiejący,wspierający,w brew pozorom,uśmiechający sie i zdrowo stuknieci:)ale w pozytywnym sensie.Wspaniali ludzie.
Jestem tam zaledwie parę dni,a czuje sie jakbym znala sie z tymi ludźmi kupe lat....ciagnie swój do swego:)

przez Ellora 15 mar 2014, 00:27
He he...a wydawało sie ze tragedia będzie...a tu proszę coś pozytywnego...
Ja dziś w kuchni przrsiedziałam cztery godz..nie lubie goowac ale lubie jak komus smakuje:-) więc ta praca mne umęczyła i padam na pysk:-) u mnie tradycyjnie przy piątku dobry nastrój:-) nie upiłam się dziś bo alkohol był nie w mym guście...

przez elmopl79 15 mar 2014, 08:23
Ellora
Nie jest tam tak,jak sobie wyobrazalam....myslalam,ze tam będzie codziennie psychoterapia,ze będą rozmowy....a tu nic takiego.Tylko robótki ręczne....ale chodzi o ludzi.....

przez inez3 15 mar 2014, 08:43
Dzień dobry wszystkim!
Ja po wczorajszym dniu kiedy przez połowę czułam się jakby nic mi nie było byłam tak zmęczona, że wieczorem ledwo na nogach stałam... Niestety w nocy pobudka znów była, 4.30, ale w końcu usnęłam. Obudziłam się 6.30 i nie wiem czemu od razu się spięłam. To takie dziwne uczucie, niby nic dziś w planie, żadnych stresujących sytuacji, a ja się zdenerwowałam. Teraz już trochę przeszło, bo nawet w brzuchu mi zaczęło burczeć... W poniedziałek minie 2 tygodnie odkąd biorę esci, niby jest lepiej, ale to wciąż nie to co myślałam, że będzie. Dziś chyba nie wezmę benzo...

przez Tojaaa 15 mar 2014, 08:44
Cżesc w sobotni poranek. U mnie wichury i deszcze i nici ze spacerów. Luki, nastawiales sie na spędzanie czasu na powietrzu u jak najmniej kompa, jak u Ciebie pogoda??
A jak u Was kobitki? Elmopl, widzę, ze jednak zadowolona jesteś z pobytu dziennego. Zrób dobre kanapki i zapros nas :D
Smutasku, eliora, krista, xyz sciskam Was, oby dzien był udany.
Ja na razie jadę na niższej dawce, dam sobie jeszcze troszkę czasu

Lu_80, Jana esci dopiero 4 miesiąc. Mówisz, ze przestaje działać? A co czujesz?

przez inez3 15 mar 2014, 08:52
elmopl79, tak ogólnie to strasznie się cieszę, że ci się podoba. Po wpisach widać, że jesteś wyluzowana. Fajnie :)

Tojaaa, a ty chyba też nie najgorzej, bo nie pisałaś o żadnych atakach i innych takich. Mam rację? :)

przez Luki_Nerwusik 15 mar 2014, 09:52
Cześć. U mnie pogoda też pod psem, pada i wieje.
Wiele na wolnym powietrzu nie zdziałam. Trzeba zrobić domowe porządki, bo chałupa przypomina pobojowisko.
Na balkonie leżą 2 świeże trupy myszy, nad którymi pastwił się mój kot. Widok dość makabryczny, bo myszy straciły głowy i są pozbawione flaków. Przepraszam, jeśli ktoś właśnie je śniadanie :)
Tojaaa, robisz błąd, że nie wchodzisz na terapeutyczną dawkę paro. Stracisz tylko czas, ale to Twoja decyzja.
Pozdrowienia.
Luki_Nerwusik

przez xyz90 15 mar 2014, 11:04
Dzień dobry wszystkim ;) u mnie pogoda również okropna, wieje, pada, zimno. Szykuje się dzień spędzony w domu ;) u mnie wszystko dobrze, czyli bez większych zmian, wczoraj nawet pozwoliłam sobie na lampkę wina. Życzę wam dużo uśmiechu i udanego dnia ;)
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu
Czas i tak upłynie..

przez Tojaaa 15 mar 2014, 11:05
Luki_Nerwusik, a jaka to jest terapeutyczna dawka paro? Ty bierzesz 40 mg, czy taka masz na myśli?
Moja dr przecież początkowo dała mi 10 mg i miało byc ok

Sortuj wg