ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

Re: Lexapro.

przez zaqzax 23 sie 2010, 18:46
Shadowmere napisał(a):zaqzax, super.to już będzie porządniejsze leczenie.brales już efecin prawda?jak na Ciebie dzialal?

mocno uspokajał ale jednoczesnie nic mi sie nie chcialo po nim - ale to juz kwestia psychiki
i tego czego zmienic sie chyba nie da.

[Dodane po edycji:]

Zenonek napisał(a):
Widze, ze zaczynasz leczenie...

Trzymam kciuki zeby zaskoczylo, bo to mozna nazwac farmakoterapia...

Pytales swojego lekarza o TLPD lub stabilizatory ?

TLPD to juz nie dla mnie - objawy uboczne za silne, a o stabilizatory nie pytalem,
z reszta stabilizatory nie sa dla mnie tylko dla CHAD, a ja mam typowa jednobiegunowa.

nie wierze w cudowne leki, ktore sprawia ze zachce mi sie zyc i zaczne sie tak
poprostu cieszyc, a to mnie najbardziej przybija ze nie potrafie sie cieszyc niczym,
ani odczuwac radosci, satysfakcji.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez Zenonek 23 sie 2010, 19:10
zaqzax,

Ale TLPD moga byc jedyna szansa powrotu do zdrowia...

I przeciez pisalem Ci 10 razy, ze stabilizatory dodaje sie czest celem potencjalizacji kuracji antydepresyjnej...w depresji jednobiegunowej i w nerwicach.

Dalem Ci linka jak Profesor Puzynski opisuje wlasnie metody potencjalizacji kuracji...

Z TLPD skutki uboczne moga byc mocne przy Petylylu i duzych dawkach Amitryptyliny.

Reszta ? Popatrz na topik o Anafranilu jak go ludzie chwala i wcale nie ma jakis skutkow ubocznych nie wiadomo jakich.

przez Shadowmere 23 sie 2010, 19:15
Stabilizatory nie są na CHAD,to jakas bzdura wyssana z pawianiego tylka.Po pierwsze jesli już chcemy koniecznie precyzowac co jest na co,to stabilizatory są na epilepsję :lol:
Pomocniczo stojuje się je w dwubiegunówce,ale również w zabuzreniach osobowości i normalnej depresji.
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 23 sie 2010, 19:18
Shadowmere,

Wlasnie. Miejmy nadzieje, ze teraz Zaqzax to przeczyta, bo nie wiem skad u niego ten absurdalny poglad, ze sa tylko na chad.

przez Matt FX 23 sie 2010, 20:40
Zenonek

Idę w czwartek.

przez Zenonek 23 sie 2010, 20:42
Matt FX,

To nie wychodz z gabinetu bez recepty na cos innego niz Escitalopram....

Popytaj lekarza o te leki co Ci mowilem...

przez Matt FX 23 sie 2010, 20:48
Ok popytam. W ogóle teraz jakaś pojebana myśl mnie naszła jak wracałem od terapeutki "hej ludzie patrzcie na mnie bo się zabiję" :shock:

przez Shadowmere 23 sie 2010, 21:08
A moim zdaniem absolutnie nie pytaj lekarza o żadne leki-po co ma się sugerować?
Lepiej zobaczyc co sam z siebie zaproponuje,moje fatalne doswiadczenia z lekami zaczely sie od momentu,w ktorym sama zaczelam rezyserowac swoje leczenie sugerując się "znawcami z forum".
Masz tylko szczerze odpowiadac na jego pytania.
Shadowmere

przez Matt FX 23 sie 2010, 21:16
Dobrze Shadowmere zrobię jak uważasz, skoro to dobry specjalista.

przez Shadowmere 23 sie 2010, 21:20
Matt FX, To dobry specjalista na pewno.Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.Wiesz co?tak naprawdę mow wszystko szczerze co Ci przyjdzie do glowy :)
On umie czytac miedzy wierszami.
Shadowmere

przez cytrynka84 23 sie 2010, 21:33
Matt,tez bym nic nie sugerowala , bo to u mnie ez sie zle konczylo,czesto zle dobranymi lekami i lekarze jeszcze sie wkurzaja,ze pacjent wie lepiej ,bo sie naczytal forum.opisz b.dokladnie jak sie czujesz,szczerze i " bez ogrodek"
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez pete_27 23 sie 2010, 21:35
zaqzax napisał(a):[

nie wierze w cudowne leki, ktore sprawia ze zachce mi sie zyc i zaczne sie tak
poprostu cieszyc, a to mnie najbardziej przybija ze nie potrafie sie cieszyc niczym,
ani odczuwac radosci, satysfakcji.

Z tego co pisujesz widzę, że brałeś z grubsza rzecz ujmując eseseraje. A próbowałeś coś na dopaminę? Może tu jest problem.
pete_27

przez Matt FX 23 sie 2010, 21:55
Dziekuję Wam!

Jeszcze dwa dni do wizyty... A ja nie mogę wytrzymać, jedzie ze mną jak z gównem. Wczoraj terapeutka powiedziała że ja mogę odrzucać lek i nie chcieć mu pozwolić zadziałać bo strasznie na ten lek jej gadałem że jest syfiasty. Nie wiem kochani jak to jest z lekami - może ja oczekuję nie wiadomo czego? Może ma tak działać? Kurw** Ci psycholodzy jeszcze bardziej mieszają mi w bani!

Pięknie mnie jeb** w czaszkę uhuhu. Przypomina mi się jak brałem Cital po raz pierwszy - totalny odjazd. Wszystko przeszkadza, wszystkiego za dużo...

przez Shadowmere 24 sie 2010, 13:18
pasożyt, no i tak powinno byc.3-4 tygodnie,jak nie dziala to do widzenia.a nie pol roku..
Shadowmere

Sortuj wg