ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez elmopl79 09 mar 2014, 22:22
Inez
A oprócz pramolanu bralas wcześniej jakieś leki?

przez Ellora 09 mar 2014, 22:27
Ja kiedyś byłam taka że musiłam mieć wysprzątane na glanc, w pracy pevrkcyjna, a jak coś poszło nie tak to frustracja niesamowita...a teraz...mam gdzies to ze mam bałagan , że czegos nie zrobiłam-bo nie dałam rady lub po prostu sie nie chciał, jak ktos cos ode mnie chce, co jest ponad moje sily lub chęci,czs...staram sie byc asertywna

przez inez3 10 mar 2014, 08:08
Dzień dobry wszystkim! Dziś miałam pobudke 4.30, ale potem jeszcze trochę polezalam a może nawet i przysnelam. Zdenerwowanie było nawet niezbyt duże, ale na wszelki wypadek wzięłam od razu stojak. Uczucie dziwne, bo z jednej strony chce iść do pracy, bo może ludzie i jakieś zajęcie pomoze mi trochę odciągnąć myśli od /cenzura/ a z drugiej strony z chęcią powiedziałabym w domu jeszcze. Cóż, kto mówił, że będzie lekko?

elmopl79,
Brałam kiedyś, przy poprzednich atakach nerwicy czyli 3 poprzednie razy - 2 razy asentre i raz axyven czyli wenle. Wszystkie te leki mi za każdym razem pomagały.

Trzymajcie za mnie kciuki dzis!
Miłego dnia :)

-- Pn mar 10, 2014 8:57 am --

Pisałam z tel i mi słownik od razu wszystko poprawia. Tam gdzie "stojak" powinien być afobam :).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elmopl79 10 mar 2014, 09:16
Inez
A no tak,przecież pisalas mi o tych lekach.Chyba na esci tracę pamięć:)

Dobrze,ze wzielas sobie ten"stojak",ha,ha,ha...:)
Będzie dobrze,myślę,ze praca pozwoli chociaz na chwile zapomniec o lekach,leczeniu i analiziwaniu swojego samopoczucia.
Trzymam mocno kciuki:)Gradrec z pewnością tez:)

A tak w ogóle,ma ktoś kontakt z Gradrec'em,co u Niego,czemu sue nie odzywa,jak sie czuje?!

przez Tojaaa 10 mar 2014, 09:19
Cżesc. U mnie rownia pochyla. W nocy budzilam sie kilka razy z nerwem, rano sra.a i telepawka. Moje samopoczucia wraca do okresu listopadowo grudniowego, czyli apogeum kurwicy. O Jezuniu pomóż.....

Lunatic, tak, kończę studia teraz i nawet mam stypendium za wyniki. Bo jak pisała Inez jesteśmy perfekcyjni instaram sie udowodnić, ze jestem coś warta

Inez masz racje, nie ma co wyprzedzać myśli i na zapas martwić sie. Ale nie umiem byc inna.
Ogólnie u mnie dupa mimo ładnego dnia fatalnie siemczujesz.esci z pewnością nie działa jak powinno

przez inez3 10 mar 2014, 09:21
No i jestem w pracy. Stres jakiś tam jest, ale do wytrzymania. Mam nadzieję, że tak będzie dalej i z każdym dniem coraz lepiej... :)

-- Pn mar 10, 2014 9:24 am --

Tojaaa, umiesz inaczej tylko nie jesteś w stanie sobie tego wyjaśnić. Czego się boisz? Co może się stać najgorszego?

Tak czy siak, dobrze, że we wtorek idziesz do lekarza. Ewidentnie esci ci nie służy. Trzymaj się :).

przez Tojaaa 10 mar 2014, 09:28
inez3, trzymaj za mnie kciuki mocno mocno

przez inez3 10 mar 2014, 09:31
Trzymam, trzymam. Wszystko będzie dobrze. Skup się na obowiązkach i zajmij czymś głowę. Odwracaj uwagę jak tylko się da, a zobaczysz, że będzie lepiej :).

przez xyz90 10 mar 2014, 10:05
Dzień dobry wszystkim ;) pomimo pięknej pogody poniedziałek zawsze dla mnie pozostanie depresyjnym dniem, zwłaszcza jeżeli weekend tak szybko mija. U mnie wszystko dobrze, kolejny dzień na całej tabletce, zaczynam normalnie wszędzie wychodzić, spotykać się z ludźmi, pomału, pomału do przodu, a wierzę, że będzie tylko lepej. Życze wam aby esci tak samo zadziało u was. Nie zrażajcie się początkowymi tygodniami i skutkami ubocznymi, jak to minie to będzie na prawdę dobrze ;)
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu
Czas i tak upłynie..

przez lunatic 10 mar 2014, 10:33
Tojaaa,
cześć, wiec jezeli leki by w ogole nie dzialaly byłoby to nierealne zebys pracowała i studiowała jednoczesnie, i zmuszanie sie nie ma tutaj nic do rzeczy, po prostu bys nie dala rady nawet sie zmusic

przez inez3 10 mar 2014, 10:33
xyz90,
Ok, to się nie zrażam :). Na razie pierwszy dzień w pracy po zwolnieniu i mimo lekkiego drżenia, poddenerwowania nie jest źle. Staram się zajmowac praca i skupiać się nad zadaniami :). Mam nadzieję, że teraz już z górki - 7 dzień na dach.

przez lunatic 10 mar 2014, 10:37
w przypadku silnej depresji/nerwicy ich dzialanie jest tak obezwładniające ze coś takiego byłoby niewykonalne, nawet jedna z tych rzeczy byłaby trudna, a co dopiero obydwie naraz

przez inez3 10 mar 2014, 11:03
lunatic, jakby nie patrzył też masz w tym trochę racji. Co nie zmienia faktu, że po tak długim leczeniu esci skutki powinny być lepsze.

przez lunatic 10 mar 2014, 11:06
nie zawsze po długim czasie są bardzo dobre efekty, jak lek nie jest trafiony dobrze albo po prostu z nie wiadomo jakiego powodu na daną osobę słabiej działa jak powienien to czas w tym nie pomoze

-- 10 mar 2014, 10:06 --

ale to ze dziala w sposób niepełny nie oznacza ze w ogóle nie działa

-- 10 mar 2014, 10:12 --

jest jeszcze jedna rzecz, im silniejsze objawy choroby tym działanie leku jest lepsze, wyraźniejsze, bardzo zauważalne, w przypadku łagodniejszych wiele razy te leki działają jak palcebo, różnica jest kosmetyczna

Sortuj wg