ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

Re: Lexapro.

przez Matt FX 22 sie 2010, 22:37
Czy po wskoczeniu na większą dawkę mogą być jakieś zwiększone akcje - lęki, natręctwa, odjazdy i myśli samobójcze? Ja się tak czuje trochę inaczej po zwiększeniu dawki (bardziej na żle), nie wiem czy powinienem się czuć lepiej od razu ale niepokoi mnie to :/

przez cytrynka84 22 sie 2010, 22:57
shadow odpisalam tobie na pw,mam jako wyslane dostarczone ,nie dotarlo do ciebie???
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Matt FX 23 sie 2010, 09:09
Kurde ta zwiększona dawka to jakiś koszmar dla mnie, nie mogę wytrzymać - jest tak żle, boję się ruszyć z łóżka nawet, tak mnie przyrąbało na bani że nie wiem gdzie jestem i te myśli żeby odebrać sobie życie - ja nie chcę tego stanu!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 23 sie 2010, 09:13
Matt FX,

Najprawdopodobniej - jak wszyscy mowilismy ten lek jest dla Ciebie szkodliwy.

Przeciez tak sie zdarza, ze niektorzy reaguja pogorszeniem stanu zdrowia na dany lek i tak sie najprawdopodobniej stalo w Twoim przypadku.

Zatem jezeli ten lek Ci szkodzi to zwiekszenie dawki moze jeszcze pogorszyc stan.

Co innego jak lek pomaga albo jest neutralny to wtedy zwiekszenie dawki moze miec duzy sens.

Ale jak cos szkodzi to zwiekszenie ilosci tej substancji moze wywolac wieksze zmiany negatywne...

Idz do lekarza Shadow i pogadaj z nim juz na powaznie , ze NIE mozesz brac Esci i tyle.

Czlowieku bierzesz to juz ze 4 miesiace i nic Ci nie dalo- bez sensu to kontynuowac.

przez Matt FX 23 sie 2010, 09:25
Zenonek A czy mój stan może się też wiązać z sytuacją osobistą że widziałem się z byłą laską i stąd to pogorszenie? (przez sytuację)

Co do leku nie mogę powiedzieć że był do końca do bani bo wyleczył mnie z ataków paniki ale nie z innych ciekawostek... A fakt że gdyby nie podręczny Lorafen to bym się zaje*** juz dawno!!! :( Czyli lek nie dla mnie...

przez Zenonek 23 sie 2010, 09:33
Matt FX,

Widziales sie z laska no i co ? Moglo to miec jakis wplyw, ale lek po 4 miesiacach brania powinien tak pomoc, ze juz masz jaki-taki dystans i rownowage, a tu kicha, czyli lek nie dla Ciebie.

przez Matt FX 23 sie 2010, 09:38
Dystansu brak bo tylko jak wsiadła w autobus rozbeczałem się jak dziecko, poza tym te jazdy że każda minuta mojego życia jest jakimś cierpieniem - to jest najgorsze! Mam dziś terapię a boje się tam iść, wsiąść w autobus i pojechać! Tego dawno nie było i myślałem że się już tego pozbyłem! A tu kij Ci w ryj! Chodziłem normalnie do pracy, na randeczki pomimo tego syfu a tu nagle że nie chce mi się żyć - super extra - kocham te zasrane leki co mieszają pod kopułą i robią huśtawkę nastrojów!

przez Zenonek 23 sie 2010, 10:20
To moze dobry dla Ciebie bedzie Ixel, Coaxil, Seroxat, Fevarin ?

przez Matt FX 23 sie 2010, 10:36
Seroxat brałem przez miesiąc - tydzień z życia wyjęty leżąc na kanapie - taki odjazd był - przez następne 3 tygodnie myślałem że luz będzie a tu deprecha mnie taka przywaliła że mi zmienił na Cital...

przez Shadowmere 23 sie 2010, 10:40
Matt co będzie to będzie.
Musisz koniecznie powiedziec mojemu lekarzowi,o tym ile już bierzesz lexapro i że marnie na Ciebie dziala,a wszyscy Ci je wciskają.
Mam nadzieję,że nie będzie tak zachowawczy jak ze mną.. :pirate:
Shadowmere

przez Zenonek 23 sie 2010, 10:53
Matt FX,

Jest w cholere lekow, ktore na pewno beda dobre dla Ciebie.

Lekarz Hanii jest tak dobry, ze moze popytaj sie go czy Valdoxan albo Cymbalta bylyby dla Ciebie ?

przez Shadowmere 23 sie 2010, 11:10
Zenonek, Moj lekarz jest dobry,ale nie należy do tych "Drug lovers",nie będzie w Ciebie Matt ladowal kilogramow prochow,żebys byl znieczuloną ośmiornicą,tym bardziej,że u Ciebie przyzcyny zdają się stricte psychologiczne.Nawet Go uprzedzil;am,że przyjdzie kolega z forum,bardzo fajny chlopak :)
W sumie od konsultacji faramakologicznych najlepszym specem jest podobno Landowski z AMG.
Shadowmere

przez Matt FX 23 sie 2010, 11:21
Landowski jest drogi. Bierze 160 zł za wizytę, poza tym na obchodach w AM jak chodził co środę i tak wyglądało jakby miał wszystkich gdzieś (takie moje odczucie). Tzn dla mnie był miły bo brał mnie do studentów na pogaduchy i ja wszystko potrafiłem ładnie opowiedzieć bo podobno jestem czystym książkowym przykładem nerwicy lękowej jak twierdzili lekarze z AM. Nawet gadałem ze studentami ze Szwecji po angielsku. Super...
Ostatnio edytowano 23 sie 2010, 11:23 przez Matt FX, łącznie edytowano 1 raz

przez Shadowmere 23 sie 2010, 11:23
Matt FX, ja wiem,że drogi.ale podobno to najlepszy spec od farmakoterapii,tyle slyszalam.
Shadowmere

Sortuj wg