WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Maggda92 19 kwi 2014, 17:29
monika1984, Tak, między innymi na depresję, teraz własnie zmieniłam leki bo poprzednie nie pomogły, u mnie jest dobrze z tym lekiem, tak jak pisze, nie mam żadnych uboków. Zomiren też mam ale biorę od biedy, wolę hydroksyzynę dlatego,że zomiren uzależnia i za długo nie można go stosować
Maggda92

przez ICD-10 20 kwi 2014, 16:55
Ten lek to kolejny niewypal w mojej walce z fobia spoleczna. Bralem go w dawce 150 mg przez 3 miechy - nic nie pomogl w kontaktach z ludzmi...
Klomipramina 225mg

przez Dark Knight 20 kwi 2014, 17:29
ICD-10, czego próbowałeś w wcześniej w walce z fobią też cierpię na to gówno i też nic nie pomaga ;/;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marian_Paździoch 20 kwi 2014, 18:06
Jak wam nic na fobię społeczną nie pomaga, to idźcie na terapię grupową.
Marian_Paździoch

przez Dark Knight 20 kwi 2014, 18:16
Ja musze sprobowac czegos na dopamine jesli to nic nie da to moze faktycznie terapia

przez lunatic 20 kwi 2014, 18:41
u osob z fobią społeczną ponoć wykazano niski potencjał przyłączania sie dopaminy do jednego z typow receptora dopaminowego, cos tam spekuluje sie ze przyczyny upatrują w niskiej aktywności układu dopaminergicznego

przez pająk 20 kwi 2014, 18:53
Help! Biorę wenfle w dawce 150 od dwoch miesiecy, nie wzielam przez dwa dni proszkow. Dzis w nocy zaczela mi sie migrena-okropny bol glowy, proszki przeciw bolowe nie pomagaja, mdlosci, nawrot lęku, pomimo przyjecia dzis normalnej dawki dalej czuje sie zle. Czy te dwa dni mogly tak wplynac na moj stan?

:shock:
pająk

przez lunatic 20 kwi 2014, 18:57
tarantula,
tak, objawy odstawienne, mijają do 24 godzin od ponownego wzięcia leku

przez pająk 20 kwi 2014, 19:06
lunatic, dzieki za szybka odpowiedz! I wiecie co...lece po swietach do swojego lekarza i żądam powrotu do SSRI! Przy fluoksie moglam miec przerwe 4dniowa (zdarzylo sie) i NIC mi nie bylo, a bralam ja 5lat.
Wenfle biore od 2miechow i juz takie akcje mam to co bedzie dalej! To jest jakas masakra! Fakt, czytalam tu na forum jak to zle wenfle ludzie znosza ale byla to dla mnie abstrakcja do dzis nocy. Swieta spedzone nad kiblem z mega bolem glowy i nawrotem deprechy razy 100.
Biegiem wracam do SSRI.
pająk

przez lunatic 20 kwi 2014, 19:12
tarantula,
fluo akurat jest wyjątkiem bo bardzo długo utrzymuje sie w organiźmie po odstawieniu i przez to nie daje takich objawów

przez Dark Knight 20 kwi 2014, 22:20
Tez czytalem ze fobia to braki dopaminy niestety w polsce ciezko trafic na lekarza ktory sie z tym zgodzi a jak juzz sie znajdzie lekarza to znowu nie ma za bardzo lekow pogladam nadzieje w welbutrinie jestem strasznie wycofany spolecznie

przez depresyjny 21 kwi 2014, 01:59
Dark night mnie to uj obchodzi ze te ebane konowały są niedouczone. Niech wypiealają w kosmos. Posłuchaj bracie ile ja mam sie z tym męczyć, pytam ile? Byłem dzisiaj na dyskotece. I to nie jest tak ze siedze w domu i nic nie robie. Bylem na tej ebanej dyskotece. Nie da sie bawić. Nie ma takiej fizycznej możliwości. Coś siedzi w klatce, w żołądku, sam rozumiesz. Dark night prosze cię co ci da terapia. Przecież tu nie ma nic do zrozumienia. Co ty chcesz zrozumiec powiedz mi. Organizm sprzeciwia sie przeciwko tobie. Jak ty chcesz to wytłumaczyć? . Ja chodze na terapie ze 3 miesiące. I jak myślisz co ci terapeutka powie.? Jesteś taki, śmaki, owaki. Gówno to jest warte. Trzeba leki dobrac. Ja na to licze. Powodzenia zycze. Ja pieole.

Dark ty masz rodzine, dziewczyne? Ja nigdy niemiałem i przy tej chemii, odczuciach nie ma takiej ebanej opcji. Jebną bym głową w ściane i nigdy sie nie obudził żeby nie odczuwać.
depresyjny

przez evil never dies 21 kwi 2014, 07:56
U mnie dalej wielkie G, ta wenla nic nie daje.
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez Dark Knight 21 kwi 2014, 11:15
depresyjny, Mam rodzinę, dziewczynę miałem kiedyś teraz jakieś 4 lata jestem sam ;/ a ty leków na dopaminę próbowałeś ja myślę że u mnie z tym jest problem ;/ bo na sercie w dawkach max powiedzmy że zaczynałem mieć jakieś uczucia jak normlany człowiek więc wydaję mi się że muszę szukać czegoś bardziej na dopaminę

Sortuj wg