WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Weiss 04 kwi 2014, 23:56
beladin napisał(a):Pretoria, Zwiększ do min 150mg to poczujesz. 225mg działo na mnie zajebiście pod każdym względem, wręcz upajało ..ale myślę, że warto przetestować 150mg - a nóż będzie w sam raz :)

Tak, tak, na kopa musiala bys wskoczyc na wyzsza dawke ale spokojnie, co to jest 4 tygonie przy antydepresantach. To nawet dobrze organizm sie nie nasycil, nie mowiac o rozkreceniu sie leku ;)
Do tego Wenla z tego co czesto czytalam dziala tak, ze dlugo, dlugo nic sie nie zmienia a pozniej pstryk i czlowiek jak nowy :lol: U mnie zreszta bylo podobnie, niby nic, nic... a pozniej ni z tego ni z owego deprecha poszla precz, nawet nie zauwazylam kiedy.

przez evil never dies 05 kwi 2014, 07:40
No i nowa przyjaciółka na pokładzie. Po 5 miesiacach bezowocnego romansu z Escitalopramem teraz jestm z Wenlą... ponoć fajna jest. Zobaczymy. Dzisiaj rano był nasz pierwszy raz. Na razie delikatnie 75 mg.
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez depresyjny 05 kwi 2014, 19:11
Ja to mam 25 lat. Nigdy nie miałem dziewczyny i obecnie tez z tym co wśród ludzi odczuwam nie ma szans. To jest taka niemoc nie do obejscia. Nie jestem w stanie zagadac. Jeżdże rowerem i mijam ludzi. Obserwuje ich. I czuje cos nie do opisania. Ból społeczny, niemoc, slabosc, brak energii psychicznej. Bede schodzil sobie z anafranilku, bo on i tak juz nie dziala. A co będzie dalej?
depresyjny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chester 05 kwi 2014, 20:30
depresyjny, A próbowałeś wenlafaksyny?

przez wisnia80 05 kwi 2014, 20:38
depresyjny napisał(a):Ja to mam 25 lat. Nigdy nie miałem dziewczyny

150 zł i już masz :mrgreen:

przez julie.pld 05 kwi 2014, 23:26
evil never dies napisał(a):No i nowa przyjaciółka na pokładzie. Po 5 miesiacach bezowocnego romansu z Escitalopramem teraz jestm z Wenlą... ponoć fajna jest. Zobaczymy. Dzisiaj rano był nasz pierwszy raz. Na razie delikatnie 75 mg.

Mój romans z escitilem również był bezowocny, chociaż....no tak...brzuch na nim wyhodowałam :)

przez depresyjny 06 kwi 2014, 00:40
Velafax bralem, jakos tak wzmagał mi lęki. Wiśnia ja biore anafranil. Nawet za milion zlotych nic by z tego nie było. Mysle ze wiesz dlaczego. Oj co tu gadac żenada i tyle. Trzeba umrzec i sie urodzic w nowym ciele. A w poprzednim byłem zapewne sową, bo właśnie taki jestem teraz.Ja wychodze do ludzi, próbuje ale mega sztywno jest. Cholera nie potrafie tego przeskoczyc, poprostu nie potrafie. Nie ma zabawy, nie potrafie sie wyluzować. Ale probuje, nikt mi nie moze zarzucic ze nie probuje.
depresyjny

przez evil never dies 06 kwi 2014, 06:47
julie.pld napisał(a):Mój romans z escitilem również był bezowocny, chociaż....no tak...brzuch na nim wyhodowałam :)

No to masz "wartość dodaną" :-)
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez zaczarowana 06 kwi 2014, 09:27
julie.pld, zawsze to jakiś plus, w razie wojny będzie z czego zrzucać :lol: ;)
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

przez wisnia80 06 kwi 2014, 09:59
depresyjny napisał(a): Nie ma zabawy, nie potrafie sie wyluzować.

Depresyjny a próbowałeś alkoholu? Oczywiście nie polecam tej substancji, bo po pewnym czasie można mieć dodatkowy problem.

przez miko84 06 kwi 2014, 10:09
:pirate: Alkohol i dziwki, jeszcze jakieś propozycje dla depresyjnego? :mrgreen:
miko84

przez wisnia80 06 kwi 2014, 10:22
miko84 napisał(a)::pirate: Alkohol i dziwki, jeszcze jakieś propozycje dla depresyjnego? :mrgreen:

No co :mrgreen: Trzeba chłopaka rozruszać hy hy.

przez depresyjny 06 kwi 2014, 13:35
Odstawie leki będziemy rozmawiac. Alko mi nie za dobrze robi z lekami. Gdzieś w czerwcu powinienem juz zejsc z anafranilu. Piwkuje czasami, nawet wczoraj ale nie jest lepiej.;)
depresyjny

przez pająk 06 kwi 2014, 16:37
Drodzy...

Od miesiąca jadę na wenfli, w dawce 150. Poza zmniejszeniem apetite, lekkimi ciarkami po głowie, zero działania przeciwlękowego i przeciw apatii.
Czy branie fluoksy przez 5 lat (działanie pozytywne już po 2tyg.) mogło mieć na to jakiś wpływ? Czy oczekiwać, że wenfla się jeszcze rozkręci czy to już raczej po ptokach?
(depakine,trittico, nic nie pomogły).

:bezradny:
pająk

Sortuj wg