WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez elfrid 15 sty 2014, 00:38
lunatic, biorę ją niespełna tydzień, w tym dwa trzy dni w docelowej dawce. Także trudno coś powiedzieć. Musi minąć więcej czasu żeby jakieś wnioski wyciągać.
pregabalina, wenlafaksyna

przez wieslawpas 15 sty 2014, 00:43
Tańczący z lękami, Nie probowalem tych lekow o którch piszesz, o jedym słyszałem jako o potencalnym leku nasennym.

-- 15 sty 2014, 00:46 --

ladywind, tak slyszałem od jednej dziewczyny, ze to dobry lek. Ponoć ma działania pobudzające, w mnie w sumie to nie jest potrzebne. Ale pewnie też działa na lęki i napięcia, a raczej napięcia i lęki. Zreszta zobacze co powie lekarz.

przez chester 15 sty 2014, 11:55
U mnie efectin po kilkumiesięcznej przerwie zaskoczył dopiero po 6 tygodniach. Nie wierzyłem już a jednak. Ale jest ok. Cieszę się niezmiernie.

-- 15 sty 2014, 10:57 --

Dawka 150 ER

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Darreque 15 sty 2014, 14:28
czuje sie bez energii, przygnebiony, bardzo samotny....... biore ten lek w dawce 300 mg.... nie pamietam jak długo ale pewnie juz ponad miesiac.... PRAGNE ZYC NORMALNIE BYC NIEZALEZNY, ale nie mam sił..... to zmęczenie.......

przez chester 15 sty 2014, 14:49
Darreque, Może to wyświechtane. Ale oprócz leków robisz coś jeszcze? Poszukaj terapii, same leki nie zrobią z Ciebie Supermana.

przez CórkaNocy 15 sty 2014, 15:46
solian powoduje takie same zaburzenia hormonalne jak sulpiryd? jeśli tak, to jednak wolę nie próbować, bo u mnie juz w nawet najmniejszej dawce powodował uboki, których również wolałabym nie mieć
CórkaNocy

przez mvp95 17 sty 2014, 18:39
Kiedyś już krytykowałem ten lek ale zrobię to jeszcze raz. Brałem to drugi raz w swoim życiu bo łudziłem się że tym razem w połączeniu z mirtazapiną wkońcu zadziała. Oczywiście nie zadziałał natomiast teraz dwa miesiące po odstawieniu ciągle mam to jebane PSSD (a mam 19 lat). Nie wiem co mam teraz z tym zrobić więc ostrzegam NIE BIERZCIE TEGO SYFU !!! Nie opłaca się. Leków na serotonine jest pełno a na noradrenaline to gówno wogóle nie działa nawet w max dawkach. Powinno się to całkowicie wycofać ze sprzedaży.
mvp95

przez magnolia84 17 sty 2014, 21:41
mvp95 napisał(a):Kiedyś już krytykowałem ten lek ale zrobię to jeszcze raz. Brałem to drugi raz w swoim życiu bo łudziłem się że tym razem w połączeniu z mirtazapiną wkońcu zadziała. Oczywiście nie zadziałał natomiast teraz dwa miesiące po odstawieniu ciągle mam to jebane PSSD (a mam 19 lat). Nie wiem co mam teraz z tym zrobić więc ostrzegam NIE BIERZCIE TEGO SYFU !!! Nie opłaca się. Leków na serotonine jest pełno a na noradrenaline to gówno wogóle nie działa nawet w max dawkach. Powinno się to całkowicie wycofać ze sprzedaży.

dla mnie wenlafaksyna była najlepszym lekiem
magnolia84

przez lunatic 17 sty 2014, 21:43
mvp95,
problem w tym ze na wielu działa jednak dość dobrze

przez true 17 sty 2014, 22:10
mi tez pomaga nawet w niecalych 75 czuje sie lepiej niz przy oglupiajacym 150 , im wyzsza dawka tym bardziej otepia , mala dawka nawet pomaga zwalczyc bol-lekowy

przez magnolia84 17 sty 2014, 22:15
true napisał(a):mi tez pomaga nawet w niecalych 75 czuje sie lepiej niz przy oglupiajacym 150 , im wyzsza dawka tym bardziej otepia , mala dawka nawet pomaga zwalczyc bol-lekowy

:))
magnolia84

przez CórkaNocy 17 sty 2014, 22:30
3 tygodnie bez wenli i nastrój zajebisty, jedynie codzienne lęki trochę uprzykrzają życie, ale pod względem nastroju super, na wenli miałam objawy ciężkiej depresji a po odstawieniu wreszcie to uczucie wolności :P
CórkaNocy

przez ala1983 17 sty 2014, 23:05
CórkaNocy, No :brawo: czekałam kiedy w końcu dojdziesz do takich wniosków :great:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez CórkaNocy 18 sty 2014, 00:28
ala1983, ale nerwica lękowa daje mi teraz nieźle w kość niestety. choć bywało gorzej, ale bardzo nie chciałabym wracać do tego zamulenia po wenli, przytępienia emocji, takiej bierności, tego jak wisiało mi wszystko

a Tobie jak się żyje bez leków? z jakiego powodu miałabyś się wybierać do szpitala? czy tak tylko masz wpisane?
CórkaNocy

Sortuj wg