WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

 
Liczba głosów : 309

przez jolkaj 09 lis 2007, 16:45
Dzięki Wera za odpowiedź a po jakim czasie? Ja zażywam 3 tydzień ( minie we wtorek) 75.
Offline
Posty
47
Dołączył(a)
31 paź 2007, 16:41

przez Wera 09 lis 2007, 16:56
przeszły mi tak po miesiącu,pozdr
Offline
Posty
236
Dołączył(a)
18 cze 2006, 19:35
Lokalizacja
Śląsk

Avatar użytkownika
przez mia25 10 lis 2007, 01:02
jolkaj mi przeszły praktycznie wszystkie objawy somatyczne po 3 tyg.
Człowiekowi często zdaje się,że się już skończył że się w nim nic więcej nie pomieści. Ale pomieszczą się w nim jeszcze zawsze nowe cierpienia, nowe radości, nowe grzechy...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
220
Dołączył(a)
04 paź 2007, 20:57

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Avatar użytkownika
przez silesiaster 10 lis 2007, 15:56
ja po 7 dniach brania dawki 75mg wziąłem dzisiaj 150mg i cóż jak nie miałem efektów ubocznych tak ich nie mam - to chyba dobrze:). Z kolei wychodzi na to, że chyba nie działa na mnie ten lek:/ tak jak wszystkie które do tej pory miałem przyjemność (bądź nieprzyjemność) brać...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
193
Dołączył(a)
09 gru 2006, 20:18

przez Wera 10 lis 2007, 18:49
eligojot
piszesz, że po 2-3 miesiacach natrętne myśli się uciszyły a jaką dawkę bierzesz?pozdr

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:14 pm ]
czy u kogoś pojawiły się szumy uszne przy stosowaniu dawki efectinu 150 mg, u mnie się pojawiły
Offline
Posty
236
Dołączył(a)
18 cze 2006, 19:35
Lokalizacja
Śląsk

przez Piotrr 10 lis 2007, 20:26
silesiaster napisał(a):ja po 7 dniach


silesiaster napisał(a):Z kolei wychodzi na to, że chyba nie działa na mnie ten lek:

Musisz sie uzbroic w cierpliwosc. U mnie dopiero po 2 miesiacach były efekty.
Offline
Posty
100
Dołączył(a)
19 cze 2007, 09:59

przez odnowiciel 11 lis 2007, 13:37
U mnie tak około 2 miesiące trwało dochodzenie do siebie i po tym czasie poczułem znaczną poprawę.Teraz jak już pisałem wcześniej jestem na dawce 2 tbl dziennie 150 mg i lęki pomału ustępują.Pozdrawiam
Życie jest piękne tylko trzeba umieć z niego korzystać :)
Offline
Posty
21
Dołączył(a)
16 paź 2007, 15:45
Lokalizacja
Podkarpacie

Avatar użytkownika
przez mia25 11 lis 2007, 22:09
zaczynam 6 tydzień efectinu.sen mi sie już trochę unormował i nie mam już takich bardzo męczących snów.natrętne myśli całkiem mi już przeszły.czasem jestem osłabiona.najgorzej mnie wkurza to że się mocno pocę.nigdy tak nie miałam.mam nadzieję że i to mi przejdzie.
Człowiekowi często zdaje się,że się już skończył że się w nim nic więcej nie pomieści. Ale pomieszczą się w nim jeszcze zawsze nowe cierpienia, nowe radości, nowe grzechy...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
220
Dołączył(a)
04 paź 2007, 20:57

przez jolkaj 12 lis 2007, 09:16
Hej a jakie dawki bierzecie. Powiedzcie mi proszę po jakim czasie mogą wystąpić skutki uboczne? Ja to mam czasami wrażenie że mi ten lek szkodzi a nie pomaga czy wy też tak macie. Może to tylko moje wrażenie. Teraz mam coś takiego że wydaj mi się że mam płytki oddech. No podzielcie się ze mną jak to u was jest. Wierzycie w to że z tego wyjdziecie. A umiecie zapomnieć o tej chorobie?? Dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi.
Offline
Posty
47
Dołączył(a)
31 paź 2007, 16:41

przez Wera 12 lis 2007, 09:49
ja biorę piaty dzień 150 mg ogólnie czuję sie dobrze ale wystapiły u mnie szumy uszne, co jest bardzo denerwujace a jeżeli chodzi o chorobę to cały czas o niej myślę nie umiem zapomnieć, pozdr
Offline
Posty
236
Dołączył(a)
18 cze 2006, 19:35
Lokalizacja
Śląsk

przez odnowiciel 12 lis 2007, 13:27
Witajcie.Co do objawów to też mam szumy uszne tylko nie wiem czy jest to związane z chorobą nerwicową czy powinienem się udać do laryngologa.Co do snu to czasami budze się w środku nocy ze spoconymi nogami i mokrą koszulką a wcześniej się tak nie pociłem na tym leku możliwe że jest to związane ze zwiększeniem dawki na 150 mg.
Życie jest piękne tylko trzeba umieć z niego korzystać :)
Offline
Posty
21
Dołączył(a)
16 paź 2007, 15:45
Lokalizacja
Podkarpacie

przez Wera 12 lis 2007, 14:55
odnowiciel
u mnie te szumy uszne powstały przy zwiększaniu dawki na 150 mg efectinu,pozdr
Offline
Posty
236
Dołączył(a)
18 cze 2006, 19:35
Lokalizacja
Śląsk

Avatar użytkownika
przez mia25 12 lis 2007, 20:01
jolkaj ja miałam objawy uboczne najbardziej uciążliwe przez pierwszy tydzien potem sie zmniejszały.i wystapiły po kilku godzinach od wzięcia pierwszej dawki.chociaż nie było ogólnie źle.ja biore 75 mg.i powiem Wam ze ja coraz rzadziej myśle o nerwicy.są dni kiedy w ogole nie myśle o chorobie i tylko rano kapsułka mi o tym przypomina.
Człowiekowi często zdaje się,że się już skończył że się w nim nic więcej nie pomieści. Ale pomieszczą się w nim jeszcze zawsze nowe cierpienia, nowe radości, nowe grzechy...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
220
Dołączył(a)
04 paź 2007, 20:57

przez jolkaj 12 lis 2007, 23:25
hej mi też czasmi się wydaje że jest dobrze. Teraz jestem przed miesiączką i tego się boje najbardziej bo w zeszłym miesiącu przy braniu Asentry to wszystko do mnie powróciło. Mam nadzieje, że teraz bedzie lepiej. Tak się czasami zastanawiam bo ide w poniedziałek do psychiatry czy jakby mi chciała zwiększyć dawkę czy to robić czy spróbować z tym powalczyć. Jak myslicie?
Offline
Posty
47
Dołączył(a)
31 paź 2007, 16:41

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Przeskocz do