WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez ala1983 28 paź 2013, 23:33
Dark Passenger napisał(a):I to nawet różowe landrynki. Chociaż nie, bo to chyba idzie od białych(37,5) przez różowe(75) do czerwonobordowych(150mg)

No powiedzmy.. ja efectin 37,5 miałam dwukolorowy ;)
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Lord Kapucyn 28 paź 2013, 23:35
Ja nie pamiętam, moje generyki chyba przy 37,5 były białe, przy 75 jasnoróżowe, a 150 to faktycznie takie jak avatar ladywind.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Santiago20 29 paź 2013, 10:15
Powiem Wam tak... Obawiam sie ze juz dawka 225mg na mnie nie dziala... Gdy pobralem dawke 300mg przez tydzien czulem sie... Wspaniale, czulem ze moglem wszystko :-) Ale od Poniedzialku zszedlem z tej dawki do 225mg i...glowa mnie boli do teraz... Czuje sie smutny, brak we mnie radosci, w szkole nie odzywalem sie znowu nie bardzo. Od dzisiaj znowu wzielem dawke 300mg... Teraz piszac tego posta siedze w szkole... I czekam na efekty :-) Ale glowa nadal boli...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 29 paź 2013, 11:28
Santiago20 napisał(a):Bo wiecie... ja już to łykam od Czerwca... i... ostatnio tak jakbym nie miał tego "czegoś" jak np w Sierpniu czy Lipcu... tego zadowolenia z życia, radości. Ostatnio jestem jakiś taki smutny i przygnębiony. Pojawiają się myśli żeby może jednak odpuścić szkołe.. :roll:

Oby Wenla już nie odpuszczała.. może to tylko chwilowe? :o

Mogła Ci się wyrobić tolerancja, za to nie lubie tego leku. Spróbuj tej dawki 300mg przez kilka tygodni, zobaczysz, może nastrój się ustabilizuje.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez CórkaNocy 29 paź 2013, 21:56
Boże jak ja nie wyrabiam z tym zmęczeniem a jak nie zmęczenie to lęki.
Budzę się każdego dnia i jeszcze leżąc czuję się obolała, nie mam siły wstać, ledwo zmuszam się do wszystkiego.
Każda czynność męczy i tak przez cały czas, dzień po dniu i będzie do końca brania wenli, ale taki już jej urok, bo poprzednio miałam tak pół roku gdy ją brałam, jak to mówią jedno woleć :( ale co to za funkcjonowanie, kiedy moi dziadkowie mają więcej siły ode mnie.
A ja od dawna nie byłam na imprezie bo nie miałabym siły się ładnie ubrać ani tańczyć czy siedzieć.
Nie spotykam się z ludźmi poza obowiązkami, bo nie mam siły na to. Na to żeby dobrze wyglądać, wyjść gdzieś, iść przed siebie.
I najgorsze że nic mi nie pomoże doraźnie.
Jedynie wellbutrin to kasował, ale z kolei lęki nie do zniesienia.
CórkaNocy

przez Santiago20 30 paź 2013, 00:46
300mg WENLI zapodaj i jedziesz :D

Ja znowu jadę jednak na 300mg WENLI... i dopadła mnie euforia :D I do tego wypiłem w dzień dziś 3 RedBulle... boże... nigdy nie czułem sie lepiej :D

przez Siding Spring 30 paź 2013, 00:52
Dac ku** dzieciom antydepresanty.

przez Santiago20 30 paź 2013, 00:54
-.- Mam 20 lat....

przez depas 30 paź 2013, 01:28
Faktycznie, wenlafaksyna w odróżnienieniu od 90% antydepresantów ma potencjał euforyzujący, choć tylko na samym początku. Nie przypadkowo ten lek ma chemicznie zbliżoną budowę do amfetaminy. Żeby nie było - nie twierdzę że wenla nadaje się do ćpania, bo tak nie jest. Ale jednak u niektórych, zwłaszcza na początku brania, mogą pojawiać się efekty zbliżone do dragów. Z czasem to mija, z reguły juz po paru dniach, ale faktycznie niektórzy takiego efektu doświadczają.
Więc lubudubu, trochę więcej tolerancji, jeśli kolega dobrze się czuje to tym lepiej dla niego, tak?
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez Siding Spring 30 paź 2013, 09:59
Moze i tak , ale prochy nie bierze sie po to zeby euforyzowac sie tylko po to zeby wyjsc z bagna i trzymac nastroj na normlanym stabilnym poziomie. Okej przesadzilem. Moja wina.

przez Santiago20 30 paź 2013, 10:50
No no ja nie biore po to aby sie euforyzowac, ale nie powiem jakby miec taki stan caly czas to... Kosmos!:-) Ale pewnie przejdzie... Ale to dziwne.. Wskoczylem na dawke 300mg i taki euforyczny stan... :-) Moze ktos to wyjasnic?

przez miko84 30 paź 2013, 10:59
W wyższych dawkach zaczyna działać na dopaminę.
miko84

przez NieznanySprawca 30 paź 2013, 10:59
Santiago20, zdarza sie, ja 5 dni temu podnioslem dawke z 75 na 150, i po odstawieniu wczoraj kwetiapiny (zamulala mnie, i troche tlumila wenle chyba) czuje mile, serotoninowe dreszcze. :mrgreen:
NieznanySprawca

przez CórkaNocy 30 paź 2013, 14:59
a ja na wenli nie miewam w ogóle euforii ani nie miałam ani jednego dnia chyba bo ta serotonina stabilizuje mi nastrój na normalny

ale mając 20 lat trochę przeginasz, bo taka wysoka dawka - może 225 by ci pomogło? i do tego 3 red bulle :/ po co? nie wystarczył jeden? skoro się tak zajebiście czujesz to po cholerę jeszcze się pobudzać innymi rzeczami?
CórkaNocy

Sortuj wg