WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez CórkaNocy 16 wrz 2013, 18:23
Nortt, rozumiem cię, bo sama miałam podobną sytuację, dlatego też zwiększałam ostrożnie, lekarz mi doradził, żeby z tej kapsułki odsypywać trochę tak na oko, żeby nie wskakiwać od razu na wielką dawę
CórkaNocy

przez nerwa 16 wrz 2013, 18:27
ja moge powiedziec, ze w Efevlonie jest okolo 100 kuleczek :) Ale uciekaja skubane!!! trzeba uwazac :P
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez JERZY62 16 wrz 2013, 18:51
W Oriven 75mg jest tylko sześć małych kuleczek tak że jak trzeba to łatwo można kapsułkę rozbroić i odjąć ile się chce kuleczek.
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ramanujan 16 wrz 2013, 18:56
Ja już nie chcę żadnych kuleczek i raduję się, iż z tego leku zostałem oswobodzony. :yeah:
Ramanujan

przez Nortt 16 wrz 2013, 19:08
Ja /cenzura/, dawno tak chujowo się nie czułem... naprawdę dawno!
/cenzura/ nerwcia serca mi wraca, dawno tego gówna nie miałem, od podstawówki, masakra, ten lek podnosi ciśnienie. Znowu jadę na alprozolu, ten lek(Wena) to jakaś maskara, aczkolwiek na hyperreal wychwalają! :twisted: ... Kur,wa, ja bym proponował tym jebanym lekarzom samemu spróbować weny, zobaczą czym są te ''lekkie stany nerowoe, problemy ze snem'' Niezwykłe sny? Ja miałem POJEBANE SNY, ku@rwa, do tego się utrzymywały po częściowym rozbudzeniu, mój pokój wypełniały różne maszkarony, chmury przybierały krztałty zwierząt, czy postaci, masakraaa!.
Ten lek o mało mnie zabił, naprawdę... np. Wlazłem raz na pasy, na czerwonym świetle, chodziłem, jak naćpany, przez pierwsze dni, szef w robocie odkrył że biorę psychoropy BO MIAŁEM OCZY JAK PIĘCIOZŁOTÓWKI i gadłem jakieś bzdury do tego poplątane bzdury, musiałem mu powiedzieć(Zapytał czy coś ćpam, chciał wezwać policje) Ja /cenzura/... i jeszcze mam zwiększyc dawkę, jak ja już niedaje rady, mam jakieś schizy, boje się że coś sobie zrobie, cały czas słysze wewnętrzny głos który każe mi się zabić, boje się isć na dworzec, bo mam myslenie impulsywne, już raz prawie skoczyłem pod ciężarówke...

Chce mi się żygać, stary cały czas ma mnie za nieroba, opierdala mnie że nie sprzątam, że nci nie robie, pyta - ''po co biore te ścierwo?'' NO BO PO CO JE BIORE!?? /cenzura/ czuje sie coraz gorzej, coraz bliżej dna, nawet nie mam odwagi z sobą skończyć!!!!
Nortt

przez NieznanySprawca 16 wrz 2013, 19:12
Nortt, Wooo, niezla delira Cie zlapala. Idz do psychola, i zmien ten proch w cholere, bo nic dobrego z tego nie bedzie imo. Czasem w garze sie gotuje od tego gowna, niestety.

trzymaj sie!
NieznanySprawca

przez Siding Spring 16 wrz 2013, 19:12
Dla mnie takie jazdy to norma na ssr/snri:P A oczy mam tak wystrzelone ze ludzie juz z daleka wiedza ze naćpany. Ja dziekuje za taki towar. Haha kuzwa jeszcze wmawiaja czlowiekowi ze nie uzalezniaja te dragi...wystarczy popatrzec jak potrafia one skopac czlowieka i wyciagnac wnioski co do odstawki.

Banda oszustwo i jebanych pasozytow ludzkiego zdrowia cala ta psychiatria jebana. Sorry za slownictwo.

przez miko84 16 wrz 2013, 19:12
Nortt weź się skonsultuj z lekarzem, te objawy nie są normalne. Ten lek bardziej Ci chyba szkodzi niż pomaga. Powiększenie źrenic jest przykre bo to od razu widać. SSRI/SNRI powiększają źrenicę dość znacznie. Zwężają je natomiast mirtazapina i tianeptyna - te leki działają w przeciwny sposób do SSRI/SNRI.

lubudubu dla mnie największym przekrętem współczesnej medycyny nie jest przepisywanie SSRI/SNRI na depresję bo te leki są skuteczne u wielu ale przepisywanie neuroleptyków które wykazują drobne lub w ogóle nie wykazują żadnego działania przeciwdepresyjnego właśnie na depresję. Firmy farmaceutyczne przepłacają badania byle sprzedać jak najwięcej tego gówna, którego skutki uboczne wypisywane są na pięciu kartkach A4.
Ostatnio edytowano 16 wrz 2013, 19:15 przez miko84, łącznie edytowano 1 raz
miko84

przez NieznanySprawca 16 wrz 2013, 19:14
lubudubu, Slownictwo adekwatne, to jest zwykly burdel na kolkach. I jeszcze te tuszowane raporty o zwiekszonej liczbie samobojow po zeSSReajach. To fajnie, ze ryzyko samobojstwa moze byc wieksze po "lekach" antydepresyjnych, niz bez nich :pirate:
NieznanySprawca

przez Siding Spring 16 wrz 2013, 19:18
Nieznanysprawca

Ja myśli samobojcze mialem wlasnie tylko i wyłacznie na antydepresanatch. Na takiej paroksetynie 2 razy stalem na moście poniatowskiego w Wawie..wiem malo oryginalne ale taki juz jestem. Bez lekow moge być zdołowany ale nie przekraczam tej magicznej granicy. No a faktycznie liczba samobjstw na ssri jest bardzo duza ale powiedz to psychiatrom:P

miko84

Ja myslalem ze mam dobry kontakt ze sowja psychiatra. Mowilem jej raz ze mam problemy z bólami karku na co ona ze risperidon bedzie w sam raz...mam nadzieje ze ja szlag jasny jzutrafil.

przez miko84 16 wrz 2013, 19:20
lubudubu porąbany psychiatra. Ja po neuroleptykach miałem tak zwiększone napięcie karku, że jak mnie normalnie nie boli to mnie zaczynał. Te leki to ZŁO. W marcu tego roku wyszły badania pokazujące, że neuroleptyki nie mają wcale lub mają minimalne działanie poprawiające działanie antydepresantów, za to masę szkodliwych i groźnych skutków ubocznych począwszy od tycia i zespołów metabolicznych kończąc na złośliwym zespole poneuroleptycznym, dyskinezami, parkinsonizmem i akatyzją. Kuźwa, dopamina to życie, zobaczcie jak wyglądają ludzie w parkinsoniźmie i zapytajcie swojego lekarza czy też tego chce dla Was.
Ostatnio edytowano 16 wrz 2013, 19:22 przez miko84, łącznie edytowano 1 raz
miko84

przez Siding Spring 16 wrz 2013, 19:22
Ja mam bóle mięsni/stawow kilka lat po odstawce ssri i obawiam sie ze ten skutek uboczny pozostanie na zawsze ale to temat na inny dzien.

przez NieznanySprawca 16 wrz 2013, 19:24
lubudubu, damn, jak dlugo to trwa?
NieznanySprawca

przez Siding Spring 16 wrz 2013, 19:26
3 rok leci ale jest lepiej. SSRi żarlem 3 lata wczesniej klomipramine 2...I jest to niestety skutek uboczny niezaprzeczalnie.

Sortuj wg