WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez siostrawiatru 01 lis 2012, 20:44
Wenla nadal nie działa. Nie wiem co począć. Rzucić w diabły czy dalej łykać? Jezu, mam 29 lat a wszystko wydaje mi się z każdą minutą coraz trudniejsze. To co będzie za 10 lat? Jak dożyję oczywiście.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Michuj 01 lis 2012, 20:47
Też mam 29 i rok temu było u mnie podobnie. Wytrwaj. Zadziała.
Loża szyderców

przez siostrawiatru 01 lis 2012, 20:51
Michuj, dzięki ale "wytrwać" to dla mnie jak skoczyć ze spadochronem jak się ma lęk wysokości.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cytrynka84 01 lis 2012, 21:04
siostrawiatru, jak długo bierzesz,bo nie pamiętam
Jak lek długo nie dziala(2-3 miesiące) to się zmienia lek,albo zwiększa dawke Po co się tak męczyć??
Też miałam taki straszny kryzys kiedy chciałam skończyć ze sobą
To trzeba niestety przetrwać,choć wiem jakie to trudne. siostrawiatru, dasz rade to minie.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Michuj 01 lis 2012, 21:06
siostrawiatru, u mnie mija rok remisji, natomiast jeszcze w grudniu zeszłego roku, 5 minut w ciągu dnia nie mieć myśli samobójczych, było dużym sukcesem. Wiem dokładnie co czujesz.
Loża szyderców

przez siostrawiatru 01 lis 2012, 21:10
cytrynka84, ja biorę można powiedzieć że dwa miechy, ale kilka lat temu działała już po 3 tyg i to na prawdę działała. A teraz nic. Tylko ból.

-- 01 lis 2012, 21:12 --

Michuj, ciągle żałuję że mieszkam tylko na drugim piętrze (a jest to blok dwu pietrowy) więc jak mam skakać to najwyżej nogę złamię.

przez Michuj 01 lis 2012, 21:22
Michuj, ciągle żałuję że mieszkam tylko na drugim piętrze (a jest to blok dwu pietrowy) więc jak mam skakać to najwyżej nogę złamię

przetrzymaj. Skoro mi się udało (a było, baaaaardzoooo źle), to nikt nie powie, że się nie da.
Loża szyderców

przez cytrynka84 01 lis 2012, 21:34
Też przetrzymalam,a było naprawdę krucho.Tobie też się uda,uwierz mi.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez siostrawiatru 01 lis 2012, 21:41
Michuj, cytrynka84, dziękuję Wam dobre duszki.

przez cytrynka84 01 lis 2012, 21:48
Skontaktuj się ze swoim lekarzem,powiedz o wszystkim,o myślach s. Jeśli wizyta jest niemożliwa w najbliższym czasie to idź do przychodni ,takiej która zatrudnia psychiatrę,szpitala ,czy jakiejkolwiek kliniki W takim stanie nie możesz czekać jakiś lekarz musi Ci pomoc,żebyś nie zrobila czegos glupiego Warto żyć,choć często jest bardzo trudno,Walcz o siebie.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez necia27 23 lis 2012, 20:04
Moglibyście mi doradzić, nie mam nr do mojej lekarki, a ona przyjmuje tylko w poniedzialki, i wtedy tez mam wizyte.

Biorę Velaxin ER 150, od konca lipca, zawsze ok 9:30, dzis wyjątkowo, niewiem jak zapomnialam o tabletce, zaczelam sie czuc dziwnie, skojarzylam dopiero to z pominieciem tabletki dopiero ok 18, zaraz wzielam pominietą dawkę.. Teraz nie wiem czy nastepną tabletkę mam przyjąć normalnie jutro o stałej porze, tj. 9:30, czy moze o 18, skoro dopiero o tej wzielam.
W dodatku bardzo zle sie czuje z tego powodu.. wiecie po ile mijaja skutki ominięcia dawki?

Dodatkowo mam problem, bo jest duze prawdobodobienstwo ze mogę byc w ciazy-złośliwość rzeczy martwych, będę miała pewność dopiero gdzieś za tydzien,lekarki nie złapałam, dopiero w poniedz idę do niej, ale wtedy tez jeszcze nie bede wiadziala czy jestem czy nie. Wiecie co się w takim wypadku dzieje, czy zaczyna się odstawianie tabletek, czy sie czeka na wynik testu?
W dodatku, tabsy przestaly na mnie dzialac, nawet chyba jest gorzej, wiec czeka mnie pewnie zmiana.

przez elfrid 23 lis 2012, 21:09
siostrawiatru dwa miesiące to już jest trochę czasu. A w jakiej dawce? Ja niestety miałem podobnie z wenlafaksyną. Za pierwszym razem zaskoczyła bardzo szybko. Niestety nagle przestała działać. Po ponownym wprowadzeniu i zwiększeniu do dawki max niestety nic się nie ruszyło.
Skoro jest tak źle, stan, który kompletnie umożliwia normalne funkcjonowanie - a nie tylko ciężkie skutki uboczne leku - może warto już zmienić. Albo dołączyć mirtazapinę. michuj bardzo sobie chwali taką kombinację.
pregabalina, wenlafaksyna

przez cytrynka84 23 lis 2012, 22:35
Wydaje mi się,ze możesz wziąć o 9 30,objawy pominięcia dawki,przejdą jutro po zażyciu leku(przynajmniej. powinny minac,Raczej się. odstawia dopiero jak będziesz pewna ,ze jesteś w ciąży.Takie moje zdanie .

-- 23 lis 2012, 21:37 --

Rzecz jasna dr nie jestem,wiec to tylko moja opinia.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez necia27 24 lis 2012, 15:53
Dziekuje za odp:)

Sortuj wg