WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Elissa 14 lip 2012, 14:08
Shinobi,dzięki za expresową odpowiedź:). Bardzo szybko zwiększyłeś dawke, moze ja faktycznie za długo byłam na 75 mg, skoro nie było pełnej poprawy. Cóz, zobaczymy jak teraz zadziała na mnie zwiększenie wenli .... A jak długo jesteś na 225 mg? Czujesz się zupełnie ok? Pozdrawiam i pomyslności:)

przez shinobi 14 lip 2012, 14:10
Elissa, O ile pamiętam, to na 225 jestem chyba od stycznia, a może od lutego. Jakoś tak. Zupełnie ok to się nie czuję, doskwierają mi różne pierdoły, ale to drobiazgi. Depresji i lęków praktycznie nie mam.

przez cytrynka84 14 lip 2012, 18:16
Ktoś wie czy można stosować Rozeniec górski (rhadiola rossea),inaczej Arktyczny Korzeń w dawce 450mg doba razem z wenla 225mg??? Rhadiola działa podobno w jakiś sposób na serotoninę boje się zespołu serotoninowego.

Proszę o odpowiedzi ,bo nie ukrywam trochę się boje ewentualnego zs.
Biorę rhadiole na pobudzenie psycho-fizyczne , koncentracje.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Miss Worldwide 15 lip 2012, 06:54
cytrynka84, hej fajny pomysl, ja bym cos z checia wziela na pobudzenie fizyczne zebym nie przesypiala 12h na dobe. ale masz racje co do tej serotoniny. jesli rzeczywiscie podnosi to raczej nie przesadzaj i idz do lekarza. pozdro
ps. bralas juz to i czuc, ze zwieksza humor itd????
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez Guzik 15 lip 2012, 07:03
cytrynka84Hmm.... ja ostatnimi czasy łykam Arktyczny korzeń, nie wiem jaka dawka bo wyrzuciłam opakowanie :/ no i biorę mniej wenli bo 150mg. Biorę dwie tabletki, kilka razy czułam mrowienie w mózgu jak na początku brania wenli. Zaraz poszukam w internecie tego korzenia co mam sama jestem ciekawa ile to mg.

Jedna tabletka mojego korzenia ma 225mg. Więc biorę 450mg. Czuję się dobrze. Korzeń dostałam w prezencie i zaczęłam go brać kiedy zaszłam na najniższa dawka fluanxolu. Czułam się okropnie, teraz dobrze. W sumie to ciekawa jestem czy to zasługa korzenia czy tego, że mój organizm już zaakceptował tak niską dawkę leku.

przez cytrynka84 15 lip 2012, 11:17
klaudia, z naturalnych brałam guarane nic nie dało,ale w tabl,zen-szen też nic nie dal Dopiero ten Korzeń mnie ruszył (pewnie to placebo bo 4 dzień biorę,czuje takie pobudzenie,chęć żeby np.poczytac książkę czy wogole coszrobic,ale to pewnie placebo ,mam trudności z zaśnięciem i bardziej płytki sen.Wcześniej nie miałam siły żeby robić cokolwiek,pierwszy suplement ,który coś dal,poprawy humoru nie odczułam,a tu klops z ta serotonina :( Czytałam na innym forum o zespole serotoninowym po samym korzeniu bez antydepow i się przestraszyłam
No nic na razie zaryzykuje na własną rękę będę brać,a potem zapytam lekarzayy

-- 15 lip 2012, 10:22 --

Guzik długo bierzesz korzeń dzięki za wypowiedz skoro Tobie nic nie jest to sprobuje.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez ona* 15 lip 2012, 11:55
hej wszystkim, bralam suplement w ktorym jest rozeniec gorski, magnez, lecytyna sojowa, orzeszki cola i wit B6 - mozna kupic bez recepty np. Humavit Nervo-Var, na opakowaniu pisze ze trzeba brac minimum 2 miesiace zeby byl jakis efekt. Slabo to na mnie dzialalo, byc moze dlatego, ze za systematyczna nie bylam w tym przedsiewzieciu :roll:

przez cytrynka84 15 lip 2012, 12:04
Zobaczcie na strone http://www.panacea.pl recepta na usmiech nie można stosować rhadioli z antydepami :'(
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez amelia83 15 lip 2012, 12:05
biorę rhodiolę i wenlę

-- 15 lip 2012, 11:10 --

http://www.panacea.pl/articles.php?id=3703
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Amon_Rah 15 lip 2012, 12:12
Przypominam tylko, ze temat dotyczy Wenlafaksyny, a nie ziolek i suplementow. Od tego jest dzial "Medycyna niekonwencjonalna".
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez cytrynka84 15 lip 2012, 12:16
amelia83, dzięki podałam niedokładny link właśnie miałam poprawić.
Ile wenli bierzesz i ile Rhadioli- pomaga Ci? Pocieszylas mnie ,ze to łączenie nie jest aż takie niebezpieczne.

-- 15 lip 2012, 11:18 --

Amon_Rah, przepraszam ,ale chodzi mi o łączenie wenli z tym suplementem.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez amelia83 15 lip 2012, 12:24
wenli 75 mg a rhodioli 1 tabletkę, nie ma przy sobie, nie wiem ile tam jest mg cytrynka84,
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez cytrynka84 15 lip 2012, 12:30
Dzięki za odpowiedz amelia83,
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Ravciu 15 lip 2012, 17:25
Elissa, Dziękuję za życzenia :) mam 150 w lodówce ale boję się zwiększyć, zwiększyłem Mirtazapinę do 15 mg na noc. U mnie jest tak, że jak śpię to jest wszystko ok (na prawdę fajne sny psychoterapełtka mówi, że w życiu boję się realizować swoje fantazje a we śnie czuję się bezpieczny stąd te cudowne sny), jak się budzę to trochę lęki czuję takie mrowienie. Ogólnie wieczorem czuję się bdb. rano i po przebudzeniu gorzej. Dziewczyna w aptece powiedziała, że 150 to duża dawka, a 75 jest "najmodniejsza" i że trzeba sport trenować trochę mnie nastraszyła, teraz co najwyżej z psem spaceruję i wszędzie samochodem czasami rower. Shinobi mnie pocieszył swoimi wypowiedziami. A co u Ciebie zwiększyłaś na W150 ?

Mnie polecono jeszcze Solgara L-Teaninę z homeopatycznych to jest wyciąg z zielonej herbaty, podobno dobre.
Kochać i być kochanym.

Sortuj wg