WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
208
65%

Nie
81
25%

Zaszkodziła
30
9%

Liczba głosów : 319

przez carlosbueno 08 lip 2012, 20:38
wszystkim to pomogło z tego co widzę a mi jakoś nie bardzo a brałem 225 mg chwilowo nawet 300 mg. Suchośc w jamie ustnej przeszła mi po 2 mies gdzieś guma do żucia na to pomaga a potliwość to chyba dłużej miałem ale przynajmniej schudłem początkowo na niej choć pocenie się po przejściu paru metrów przyjemne nie jest.
Jack wenla na impotencje na pewno nie pomoże wręcz odwrotnie ale przyspieszony wytrysk raczej nie grozi no ale najpierw to musi machineria zadziałać a z tym może być ciężko. ;)
Jestem pół roku prawie po rzuceniu wenli i nic się nie zmieniło nie czuję się ani lepiej ani gorzej ale ja mam chorą osobowość prawdopodobnie a nie jakieś tak neuroprzekaźniki.
Największy Forumowy Maruda

przez EvilAngel22 09 lip 2012, 13:25
ale czy ma to jakieś większe znaczenie , branie na noc a rano ?

przez *Wiola* 09 lip 2012, 13:30
EvilAngel22, Ponoć w przypadku wenli ma. Ciężko ponoć zasnąć jak się bierze na noc bo w pierwszej fazie działa pobudzająco.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Madzialenka 09 lip 2012, 13:52
Czy po 9 miesiącach zażywanie wenli w dawce 75 mogło nastąpić pogorszenie? Czy powinnam zwiększyć dawkę?

przez *Wiola* 09 lip 2012, 14:05
Madzialenka, Pewnie mogło, ale z tym pytaniem to idź do lekarza,aczkolwiek wg mnie możesz ;)
Moderator

przez amelia83 09 lip 2012, 14:06
Madzialenka, możliwe, że organizm się przyzwyczaił i potrzebuje wiekszej dawki zapytaj lekarza ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Ravciu 09 lip 2012, 17:08
Elissa, Może to zwariowany pomysł ale naczytałem się wielu wypowiedzi na tym forum i wiem, że był już poruszany temat odnośnie powrotu lękowości w trakcie ciepłych miesięcy, nawet jakaś dziewczyna pisała, że uwielbia zimę, dziwiło mnie to bo ja zawsze bez leków gorzej znosiłem miesiące zimowe a w lato zawsze było wszystko dobrze.

I tak sobie wymyśliłem, że może poprostu lek nie zadzialał bo był wystawiony na podwyższoną temperaturę. A zgodnie z informacją na opakowaniu należy go przechowywać w temperaturze poniżej 30 stopni C, ostatnio temperatury w cieniu często przekraczały 30 C. Ja trzymam Wenlę w lodówce bo skoro ta informacja została umieszczona na opakowaniu to coś w tym musi być.

Oczywiście może się mylę i snuję jakieś teorie spiskowe, a może ta informacja się komuś przyda. pozdrawiam

Wenla 75 Er (10 tydzeń), Mirtazapina 7,5 Mg

-- 09 lip 2012, 17:14 --

I jeszce chciałem dodać moi Drodzy, że dzisiaj pierwszy bezlękowy dzień w pracy, od ponad pół roku :yeah:

-- 10 lip 2012, 21:08 --

Masakra dzisiaj po 18-ej znowu lęki a później negatywne myśli wyrzuty sumienia o tym, że piszę na forum o swoim życiu i związku z moją dziewczyną, a tak naprawdę to ja nie jestem bez winy bo już dawno powinienem się z nią ożenić i chyba teraz tylko dla niej jeszcze żyję i to znoszę. Boże daj mi siłę. Mam takie poczucie beznadziejności i niskiej samooceny, chyba ze mną naprawdę źle. W pracy było całkiem dobrze nawet miałem dobry humor. Może niepotrzebnie czytałem na Wikipedii o SSRI i to mnie nakręciło Jutro wizyta u psychiatry może dlatego panikuję, no i ten lęk przed samotnością i opuszczeniem co będzie jak nie wyzdrowieję. Wczoraj zmniejszyłem wieczorem dawkę Mirtazapiny 7,5/2 może to jest powód.

proszę odezwijcie się bo może wszystkich wystraszyłem tymi moimi wywodami ależ jestem beznadziejny :hide:
Kochać i być kochanym.

Odp: WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

przez aree1987 10 lip 2012, 22:25
Ja chcę wrócić do wenli ale w większej dawce 300mg, ewentualnie paro 20mg, sertralina zupełnie sobie nie radzi z moimi lekami.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez tahela 10 lip 2012, 22:30
Ravciu,
kurde zawsze czytam ulotki,ale ta informacja mi umknęła ide wenle do lodówki włożyć i nie wystraszyłes nikogo ja tez tu jecze jak nigdzie i podejrzewam ,ze wile innych osób równiez, i w upał tez mi jakos gorzej a jeszcze zacxyna mnie głowa bolec
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Michuj 10 lip 2012, 23:09
Dziś wziąłem z ciekawości 150 (pierwszy raz, nie licząc brania wenli kilka lat temu). Potrzebowałem takie strzała energii i nie było. Właściwie nie odczułem żadnej różnicy pomiędzy 150 a 75. Nie mniej ciągle działa wybitnie dobrze i remisja od stycznia, ciągle się utrzymuje. :)
Loża szyderców

przez Atalanta 11 lip 2012, 10:56
ale czy jednorazowa większa dawka może coś dać? nie sądzę, w takiej dawce powinieneś brac chyba dłużej aby odczuć różnicę i poczuć zastrzyk energii :roll:

przez Ravciu 11 lip 2012, 12:07
tahela, Bardzo Ci dziękuję za wsparcie, wieczorem wiąłem 7,5 Mirtazapiny, usnąłem pobudka o 2 ale spałem później do rana, rano już lęk, w pracy ledwie starcza mi odwagi żeby napisać coś na forum. Chyba zwiększę Wenlę bo na 75 er nie daje rady a było już tak dobrze nie rozumiem. Mineło 9 tygodni może to jeszcze krótko. Dzisiaj już nawet apetytu nie mam a parę dni temu martwiłem się, że tyję.

Michuj, Jak długo brałeś 150 ? i czy włączyłeś odrazu Mirtazapinę czy na początku była sama Wenla ?

Wenlafaksyna 75 Er, Mirtazapina 7,5 mg
Kochać i być kochanym.

przez cytrynka84 11 lip 2012, 12:15
Michuj, po 1 dawce nic nie odczujesz minimum tydzień ,dwa.
Life is brutal!

Wenlafaxyna 150mg
Mirtazapina 30 mg
Baclofenum 30mg

przez Madzialenka 11 lip 2012, 14:03
Czy wenla pomogła Wam na derealizację?

Sortuj wg