WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

EFECTIN (Wenlafaksyna-Velafax,Alventa,Venlectine )

przez intel 09 sty 2012, 10:00
Bóg to nie facet z brodą ani kość w lufce czy też kolorowy papierek z kotem narysowanym.
To są chochoły tylko.
Bóg to ta siła, ktora drzemie w każdym z Nas , dzięki której można sobie właśnie pomóc "samemu".
To upór i chęć dążenia do doskonałości.
Półgłówki z ulicy takiego Boga w sobie nie mają. My -tak.
intel

przez amelia83 09 sty 2012, 10:08
intel jestem tego samego zdania :P , czemu tu o Bogu :roll:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez cezar 09 sty 2012, 10:24
sluchaj przyjacielu pólglowka to sobie w rodzinie poszukaj napewno znajdziesz skoro masz go w sobie to czemu ci nie pomaga? módl sie ladnie do Bozi i nieobrażaj innych bo to grzech a grzeszyc niemozna przecierz a jak cie wyslucha to daj mi znac moze sie skusze :great:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez intel 09 sty 2012, 11:14
hej !!
Coś się tak rozsierdził?
Powinienem teraz Tobie zrobić tutaj jazdę z jakich jestem juz znany na forum.Z pewnością tego nie chcesz.
Ale jestem w okresie "przejściowym" i się wytłumaczę
Lecz nie lubię się tłumaczyć.
A już na pewno nie odhumanizowanym proeuropejczykom których z powodu braku kręgosłupa moralnego i całkowitego nastawienia na eurokonsumpcję oraz obserwację tylko czubka własnego nosa religijni i zjednoczeni przez wyznanie i dzięki temu mocni Islamiści wnet pięknie wyruchają w dupala.

Nie rozumiem Twojej reakcji na słowo "półgłówki"....?
Chodziło mi o tą szarą masę debili stojących pod sklepem z alkoholem,tych parkowych obszczymurów bez ambicji . Dla ktorych nadrzędnym celem egzystencji jest się i komuś najebać.
Oni w sobie żadnego Boga nie mają.
Skoro potrafisz napisać kilka zdań na forum ( w większości obraźliwych jak na razie ) to półgłówkiem nie jesteś ,zwłaszcza że cierpisz zapewne na zaburzenia nerwowe/psychiczne-czyli dolegliwości zarezerwowane raczej dla ludzi inteligentnych.
Kolejny "niewierzący".....
Skoro Boga nie ma ,to dlaczego Go nie lubisz i używasz obraźliwego i lekceważącego słowa "bozia" "cezarku" ?
Ja tam w Boga nie wierzę. Paciorków nie klepię.Nie interesuje mnie .Może się mylę. Przekonamy sie lub nie ,po śmierci. Ale całe rzesze wierzą. I tylko półgłówek może obrażać bez powodu tych co wierzą. Jeśli ci co wierzą dzięki temu są lepszymi ludźmi-to pasuje mi taki Bóg.
Z pewnością ci co wierzą w nawet nieistniejącego Boga są o wiele lepszymi ludźmi, niż ci co wierzą tylko w bezapelacyjnie istniejących bożków jakimi są "ojro" , "kosmopolityzm" i "dragi"
intel

przez cezar 09 sty 2012, 11:42
umówmy sie tak ze "pólglowek" to bylo nieporozumienie ale to nie powód bys obrazal chlopaków z pod sklepu bo zato Cie juz nie lubie znam wielu takich i roznie im wyszlo w zyciu ,piszesz jakies bzdury o kręgoslupie moralnym i islamistach którzy ruchają... jestes porobiencem mój drogi za duzo siedzisz w internecie chcesz mi zrobic jazde prosze tylko wole real bo wTy w sieci czujesz sie królem i mysle ze tylko tu jestes odważny ja kolego jestem z innego worka mam jazdy ,lęki , ale zycie twarde nie jest mi obce i daje jakos rade nieobchodzi mnie twoja i innych wiara ja mam swoją a slowo Bozia nie jest obrazliwe powiem Ci jedno smierci sie nie boje ale biedy i niekombinuj tak mocno bo niewychodzi Ci to wcale , jedno jest pewne niedogadamy sie wcale trzym sie niebęde odp.

przez intel 09 sty 2012, 12:21
"chłopaki spod sklepu"
"porobieniec"
"życie twarde nie jest mi obce"

Tu masz ziomala po fachu

AVE cezar !!!!!!
intel

przez cezar 09 sty 2012, 12:30
dziękuje za piosenke jak dlamnie srednia za stary jestem na takie cos no i musze Ci powiedziec ze slowo "BURAK" jest naprawde burackie .

przez *Wiola* 09 sty 2012, 12:33
Natychmiast skończcie te przepychanki
Moderator

przez intel 09 sty 2012, 12:55
Spoko.
Ja już władcę Wiecznego Miasta mam w ignorowanych.........
Dobra metoda.Polecam wszystkim , którzy nie chcą mieć wątpliwej przyjemności czytania bredni
intel

przez cezar 09 sty 2012, 13:06
zycze zdrowia koledze .

przez Kalebx3 09 sty 2012, 15:15
nielapiesz metafor ale oki jak ktos chce wciskac mi kawalki o Bozi to dziękuje

Cezar ,to wytłumacz mi tę bardzo odległą metaforę bo za h.... nie mogę tego rozgryżć.Co to za hasło <"knif "samotności> ,to po polsku?Myślałem ,że chodzi tu o samotność samą w sobie.Proszę ,nawet na PW. żeby nie robić dalszego off-topu. Czy miałeś <mnie> na myśli mówiąc ktoś, i czy jak umieściłem w Avatarze obraz Jezusa Miłosiernego to jest to dla Ciebie wciskanie "kawałków o Bozi"???Odpowiedz!.Tak bardzo Cię to martwi i kłuje w oczy że musisz mi z przykrością oznajmiać? Jak ty byś umieścił sobie w avatarze nagą ,roznegliżowaną i piękną kobietę na słonecznej plaży z Tobą trzymającym w ręku plik Euro ,to co mi do tego,masz prawo .Nikogo tym nie obrażasz i umiał bym to uszanować i nie oznajmiałbym Ci z przykrością... ,ze to na przykład takie przyziemnie,przemijające i etc.Każdy ma Swoje wartości.Uszanujmy to!I nie jest zabronione w Regulaminie Forum wystawianie ich w Avatarze ani Podpisie ,jeśli nikogo to nie obraża ,poniża. Jak myślisz dobrze mówię ,czy naciągam??? Pozdrawiam. Z mojej strony skończony Off-top.Pss.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Lord Kapucyn 09 sty 2012, 15:38
Od takich dyskusji są tematy Offtopic/"Bóg", Kroki do wolności/"Wiara czyni cuda", Depresja/"Czy modlitwa pomaga wam w depresji?" itd. I w ogóle cały Offtopic.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Madzialenka 09 sty 2012, 18:49
Witam! Czy możliwe jest, że po zamianie Efectinu na Alventę samopoczucie pogarsza się?

przez Lord Kapucyn 09 sty 2012, 18:53
Efectin i Alventa to ten sam lek.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg