WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

Alventa

przez Adamo 26 lut 2011, 23:49
U mnie 19 dzień i dopadły mnie teraz lęki (kiedy pojawił się problem). Nie jest dobrze, ale czekam na poprawę...
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Efectin (---->Velafax)

przez CICHY1980 28 lut 2011, 18:37
cześć wszystkim, mam pytanko mam wizyte u stomatologa. Biore Efectin, czy moge dostać znieczulenie?
Dzięki za odpowiedź.

EFECTIN (Wenlafaksyna-Velafax,Alventa,Venlectine )

przez cytrynka84 01 mar 2011, 23:56
CICHY1980, mozesz spokojnie miec znieczulenie,tez mialam znieczulenie przy efectinie,pytalam dentystki powiedziala,ze psychotropy nie maja wplywu na znieczulenie.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 02 mar 2011, 22:00
Hej, chcialam napisac ze aktualnie stoje na 15 kuleczkach alventy ze 250 czyli to jakies 10mg , nawet srednio bezojbjaowo mi to idzie, jak sie naczytalam tutaj, ze podobno jakeis wariacje to myslalam, ze po mnie, bo skutki uboczne to mialam x do kwadratu i jeszcze pare z komosu :D WYszlam z depresji-czego i Wam zycze :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Adamo 05 mar 2011, 16:13
26 dzień - dziwnie się czuje, głowa mnie boli, ale nastrój chyba lepszy. Ciężko rano wstać.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

przez Guzik 07 mar 2011, 16:00
O co chodzi z poprawianiem nastroju? Niby ta wenlafaxyna poprawia nastrój a ja nigdy czegoś takiego nie odczułam. Nie wiem, ale ja wątpię że mam jakąś depresję i przy następnej wizycie zapytam lekarza czy naprawdę myśli że coś takiego może mnie dotyczyć. Czuje się fatalnie i stwierdzam że te leki chyba na mnie nie działają, lęki jak były tak są, derealizacja coraz częściej mnie wykańcza, te ataki nie stanu wciąż są, więc w sumie niewiele się zmieniło, no może zmieniło, mogę funkcjonować ale czy taki efectin może działać na uwiąd? na niestan? Jak się czujecie lecząc się wenlafaksyna? Czujecie się dobrze? Czujecie że pomaga? że to jej branie nie jest pozbawione sensu?

przez coma 07 mar 2011, 16:06
Guzik, ja po wenli czuję się zajebiście i to się po prostu czuje, mam motywacje, power itd
coma

przez Adamo 08 mar 2011, 23:41
Rozpoczynam 5 tydzień. Źle się czuję, nie wiem co robić. Czekam na zatrybienie, ale czarno to widzę... Lekarza mam za tydzień.
a) Zasugerować 150 mg
b) Zmiana na coś innego?
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

przez stokrotka 09 mar 2011, 14:49
Kochani! Biore wenle od dwoch miesiecy,poczatkowo bardzo mi pomogl,pozniej czulam sie tragicznie,nastepnie jakies 2 tygodnie tak super,ze moglabym przenosic gory,ale teraz znow gorzej. Mozecie mi powiedziec czy to normalne na poczatku leczenia? Jak dobrze sie czulam,to mialam nadzieje,ze tak zostanie,a tu znowu dol. Acha,mam nerwice lekowa,niby lekow i atakow paniki juz nie mam dzieki temu lekowi,ale nie jest tak dobrze,jak przez ostatnie 2 tygodnie :( Kurcze,czy znowu bedzie dobrze? Pozdrawiam wszystkich!!!

przez coma 09 mar 2011, 15:14
stokrotka, powinnaś chyba dostać jakiś stabilizator nastroju do tego
coma

przez Anna Maria 09 mar 2011, 16:05
stokrotka u mnie też przestała działąć,tak jest ze wszystkimi lekami tej grupy SSRI,działają tylko przez 2m-ce,tyle że na venle czułam się najlepiej,uważam że jest dobrym lekiem tylko, kurka,coś jestem się uoparniam :?
Anna Maria

przez stokrotka 09 mar 2011, 16:11
Kurcze,tzn ze juz koniec dobrego? Mam jeszcze jedno pytanie,czy przy tym lepu mieliscie poty nocne? Ja ostatnio tak sie poce w nocy,ze wykrecac pizame mozna,oczywiscie znow sie naczytalam i wkrecam sobie rozne najgorsze choroby.

przez Anna Maria 09 mar 2011, 17:25
stokrotka,nie wiem czy nie wróci to co dobre,może masz gorszy okres a i zdrowi mają gorsze dni i chodzą przygnębieni,to naturalne i zdrowsze niż zawsze być w skowronkach

tak,też miałam poty nocne
ja brałam najsilniejszą dawke jaką można i wspomagające
u Ciebie może wspomagacze pomogą,jak Mirtor,Mirzaten czy Leriwon,a ja teraz biore Triptico bo nie daje skutów ubocznych w postaci tycia
a stabilizacze które ktoś proponował też są dobre i neuroleptyki typu Solian
Anna Maria

przez agusiaww 14 mar 2011, 11:51
Ja juz nie biore tydzien, zeszlam calkowicie, bez zadnych skutkow ubocznych hurra! Poki co niezle sie czuje, mnie ten lek wyciagnal z depresji Alventa 75 mg.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg