WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 310

Re: Efectin (---->Velafax)

przez zdesper 27 maja 2010, 15:46
Powiem tak.Dwa dni temu nie rozumialem co do mnie rodzice mowią a przeczytanie jakies posta z tego forum graniczylo z cudem.Teraz powracają moje funkcje umysłowe;))) :great: ,tylko napięcie mięsni karku mam potwornie zwiększone..;/
zdesper

przez Shadowmere 27 maja 2010, 15:51
Dla mnie efectin to byl jakis smutny żart.Po piątym dniu Adam znalazl mnie na ziemi-usilowalam sobie przekroic tętnice szyjną nożykiem modelarskim.
Mialam do niego 2 podejścia.Za pierwszym razem blyskawicznie mnie "zwarzywował".
nigdy więcej
Shadowmere

przez zdesper 27 maja 2010, 15:53
To mnie własnie citalopram w takie warzywko zamienil:P.Oby to samo nie mialo miejsca z efectinem :silence:
zdesper

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Velaxin (Venlafaxinum)

przez Shadowmere 27 maja 2010, 17:57
ewaryst7, a teraz bierzesz cos?
Shadowmere

przez Jednakowoż 27 maja 2010, 18:20
To nic, że mam dwa tygodnie całkowitej depresji, że mam myśli samobójcze i że nie chcę już żyć. Lekarz zaordynował - dalej Velaxin 150. Za to postanowił mnie uzależnić od Xanaxu, który mam brać rano i wieczorem. Codziennie.

Chyba nie ma już dla mnie nadziei...

przez zdesper 27 maja 2010, 21:02
Nie patrz na lekarzy bo to banda konowałow.Skoro czujesz że ten lek nie jest dla Ciebie to maszeruj do innego lekarza i sprobuj prosic o coś innego.
zdesper

przez aree1987 28 maja 2010, 01:49
Na 150mg w ogole nie "czuje" sexu, robię to jak robot bez żadnego pożądania. Nie mówiąc o prawie całkowitym znieczuleniu członka. :oops:
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Shadowmere 28 maja 2010, 08:49
Proponuję lexapro-ja mam ciągle ochotę :roll:
Shadowmere

przez Zenonek 28 maja 2010, 08:56
Shadowmere Nie szalej, bo znowu Cie "brudne" najda.

Ile bierzesz Lexa ? (dawka)

przez Shadowmere 28 maja 2010, 09:07
już pisalam,klasycznie 10.
Nie wiem skad mi się te "brudne" myśli wziely,chyba byl taki kawalek peji :P
kosmate lepiej?to nie jest tak,że one mnie najdą,one są caly czas :pirate: :angel:
Shadowmere

przez Zenonek 28 maja 2010, 09:15
Shadowmere A moze trzeba rozroznic ? Brudne odnosza sie do innych aktywnosci a kosmate do innych :pirate: ?

Czyli po Esci nie masz takiej jazdy po Citalopramie ?

przez Shadowmere 28 maja 2010, 09:24
Nie..ze skutków ubocznych to tylko bóle brzucha,mdłości no i ta chęć kochania się nieustająca. :roll:
A z dzialania to tylko tyle(aż?),że nie mam w ogole ataków placzu,histerii.Ale "borderowych" (tak je nazywam,dla siebie) zachowan(ucieczki,rozstania i nóż) nie ruszylo niestety. :(
Shadowmere

przez Zenonek 28 maja 2010, 09:27
Widzisz , czyli jednak dobry lek zczailismy po zrobieniu drobiazgowej analizy :idea: .

Ja teraz zaczalem myslec o Valdoxanie. Bralas go ? Co myslisz o nim ?

przez Shadowmere 28 maja 2010, 10:07
Zenonek, martwi mnie coś co przeczytalam w dziale "ostrzeżenie przed ssri" czy jakos tak.Podobno przy przeciętnie dlugim stosowniu tabletek dochodzi do znieczulenia pewnych obszarów mózgu na serotoninę-jest to związane z jej nietnaturalnie wysokim poziomem w organizmie.W związku z tym często odnosi się wrazenie,że jakoby lek "przestal dzialac",choc to prawdopodobnie niemożliwe-ssri nie powodują tolerancji i uzależnienia (mówię o fizycznym).Czy w takim razie nie lepiej by bylo dla mnie żebym odtrula organizm,
"odczulila" mózg i dopiero potem zabrala sie za ladowanie się lekami na nowo?co o tym sądzisz?wizytę u psycha mam dopiero za 17 dni,a pragnę zdobyć jakies rozeznanie wczesniej.
Co do valdoxanu-nie interesuje mnie zbytnio-zasypiam sama i wybudzam się sama,a z tego co wiem to lek głównie zajmuje się melatoniną.Czy może miec więc jakies pozywtywne dzialanie terapeutyczne dla osob ktorych rytm dobowy jest prawidlowy?
Shadowmere

Sortuj wg