WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
223
66%

Nie
85
25%

Zaszkodziła
30
9%

Liczba głosów : 338

przez DOROTA777 23 paź 2016, 18:47
agusiaww napisał(a):
atic napisał(a):biorę wenle 37.5mg rano i czuje takie lekkie przymulenie, mgiełkę, obojętność, spokój i tak upływa dzień za dniem, a mi się nie chce nic specjalnego, fizycznie źle się nie czuje, ale nie wiem co ze sobą zrobić, nie mam ukierunkowania, po prostu robie co musze, myje sie, jem i siedze leniwie przed kompem, na nic wiecej nie mam ochoty.

nie wiem czy odstawić ten lek w takiej sytuacji bo na lęki jakoś tam pomaga, szkoda, że mnie wyjaławia przy tym.

ogolnie musza wyjaławiac zeby oslabic lęki.

Ja tez tak sie czułam na takiej dawce.Teraz 75 i jest ok.

-- 23 paź 2016, 19:45 --

Przetrzymaj,będzie dobrze.
Aktualnie;Efectin er
Aurorix-syf jakiego jeszcze nie miałam

Zoloft 75,Citronil
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

przez ILUZJA 23 paź 2016, 20:43
To sobie daruję trazodon.,zostanę przy mircie.dzis trzeci dzień na 75mg.wenli i 30 mirty,ale mirte biorę od maja i jako mono to przynosi tylko sztuczny sen wiec pomyślałem o combo z wenla.odczucia na mini CRF po trzech dniach to wysokie JA spłycenie emocji pozytywnych a pogłębienie negatywnych mam ochotę na spięcia czyli działanie noradrenalinowe.z fizycznych suchość w ustach i brak laknienia ale bez obrzydzenia jedzenia,poprostu nie odczuwam, ze jestem glodny.czekam z otwartymi neuronami na serotoninę i zniesienia neuropatycznych bólów głowy, których przyczyną zapewne jest jej brak

przez DOROTA777 23 paź 2016, 21:01
ILUZJA napisał(a):To sobie daruję trazodon.,zostanę przy mircie.dzis trzeci dzień na 75mg.wenli i 30 mirty,ale mirte biorę od maja i jako mono to przynosi tylko sztuczny sen wiec pomyślałem o combo z wenla.odczucia na mini CRF po trzech dniach to wysokie JA spłycenie emocji pozytywnych a pogłębienie negatywnych mam ochotę na spięcia czyli działanie noradrenalinowe.z fizycznych suchość w ustach i brak laknienia ale bez obrzydzenia jedzenia,poprostu nie odczuwam, ze jestem glodny.czekam z otwartymi neuronami na serotoninę i zniesienia neuropatycznych bólów głowy, których przyczyną zapewne jest jej brak

Zawsze możesz spróbować.Może na Ciebie podziala.Mi z kolei Cloranxen pasi.Wycisza mnie na noc.

-- 23 paź 2016, 21:03 --

Co do wenli to tez tak masz,że ok 3 godz od wziecia dziala?
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75,Citronil
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez atic 24 paź 2016, 07:43
DOROTA777, przetrzymać czy raczej dorzucić do 75mg, bo tobie dopiero na takiej dawce było dobrze, z tego co piszesz.
atic

przez DOROTA777 24 paź 2016, 08:37
atic napisał(a):DOROTA777, przetrzymać czy raczej dorzucić do 75mg, bo tobie dopiero na takiej dawce było dobrze, z tego co piszesz.

Mi dr zwiekszyla po 7 dniach.Zadzwoń do lekarza albo sam wez dwie tab i zobacz jak będzie.

przez atic 24 paź 2016, 09:57
DOROTA777, wzialem dwie.
hej a przez jak dlugo moglbym brac taka dawke 75mg?
bo jak bedzie dobrze działało, to ja nie chce schodzić z tego leku, bo po co.
atic

przez ILUZJA 24 paź 2016, 10:41
Do Doroty.mam tak jak cos zjem wczesniej to dwie godz i zaczyna wchodzić takie dziwne pobudzenie od środka.a jak na czczo wziąłem to pól godz i juz ,ale mialem ciężko cokolwiek zjeść później.całkowity brak śliny .i dość spore pragnienie .po napiciu ok 20min i parcie na mocz i tak w kółko.dziś 4 dzień na 75.także to początki.myślę,ze jeszcze z tydzień dwa i powinienem się zacząć lepiej czuć bo jak narazie to tylko podminowanie czuję.

przez DOROTA777 24 paź 2016, 11:05
ILUZJA napisał(a):Do Doroty.mam tak jak cos zjem wczesniej to dwie godz i zaczyna wchodzić takie dziwne pobudzenie od środka.a jak na czczo wziąłem to pól godz i juz ,ale mialem ciężko cokolwiek zjeść później.całkowity brak śliny .i dość spore pragnienie .po napiciu ok 20min i parcie na mocz i tak w kółko.dziś 4 dzień na 75.także to początki.myślę,ze jeszcze z tydzień dwa i powinienem się zacząć lepiej czuć bo jak narazie to tylko podminowanie czuję.

Ja podminowanie czuję po południu.Chyba wezmę na próbę rano 75 i ok 15 37,5.Parcie na mocz mam i to jest syper bo zoloft mi zatrzymywal wode.Palę wiec pije dużo.Brak apetytu mam .Banan rano lepiej mi wchodzi niz jedzenie.

-- 24 paź 2016, 11:11 --

atic napisał(a):DOROTA777, wzialem dwie.
hej a przez jak dlugo moglbym brac taka dawke 75mg?
bo jak bedzie dobrze działało, to ja nie chce schodzić z tego leku, bo po co.

To pytanie do Twojego lekarza nie mi decydować.Ja mam umowę z moim ,ze sama dawkę sobie dobieram.Dzwonie do niej aby poinformować ja jak sie czuję.Mam zaświadczenie,ze biorę 75 mg 2razy dziennie.To tak na zapas aby lek sie nie czepial ze duzo tab biorę.

-- 24 paź 2016, 13:12 --

Atic i jak?
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75,Citronil
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

przez ILUZJA 24 paź 2016, 18:04
Dziś to z jedzeniem naprawde krucho, musze jesc przez siłę.na dodatek przeziębienie mnie pobiera to będzie problem z odczuciem działania leku.a w ustach pustynia mimo ciągłego uzupełniania płynów.pobudzenie jest dość silne,ale chęci brak.narazie szala stoi w miejscu z pochyłem na minus.przeczekam najgorsze a po tym może nastaną lepsze dni

przez atic 24 paź 2016, 18:21
DOROTA777, apetyt spadł, i nie chce mi się od kompa odchodzić, chciałem dziś jechać spotkać ludzi ale zrezygnowałem, bo dalej ta obojętność "po co". brak radości życia.

to tak ma być, że pierwsze dwa tygodnie dołek a później jest górka? :)
atic

przez DOROTA777 24 paź 2016, 19:31
Ja reaguje szybko na leki wiec Ci nie odpowiem.To pytanie do dużej bedacych na leku.Ponoc tak jest.
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75,Citronil
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

przez Vengence 24 paź 2016, 20:34
atic napisał(a):DOROTA777, apetyt spadł, i nie chce mi się od kompa odchodzić, chciałem dziś jechać spotkać ludzi ale zrezygnowałem, bo dalej ta obojętność "po co". brak radości życia.

to tak ma być, że pierwsze dwa tygodnie dołek a później jest górka? :)
Najcześciej tak jest, że przez pierwsze tygodnie jest gorzej niż przed lekiem, potem przychodzi jakaś tam poprawa.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez atic 24 paź 2016, 20:42
dzięki, no to by dawało jakąś nadzieje na lepsze jutro, bo jakby tak miało zostać to :pirate:
atic

przez DOROTA777 24 paź 2016, 21:17
atic napisał(a):dzięki, no to by dawało jakąś nadzieje na lepsze jutro, bo jakby tak miało zostać to :pirate:

Życzę Ci tego aby było lepiej.

-- 25 paź 2016, 12:59 --

Kurcze mam biegunkę mam nadzieję,ze to nie od leku.Jakis czas juz go biorę.75 chyba od 13 października.
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75,Citronil
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

Sortuj wg