WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez cozicozicozi 07 lip 2016, 16:42
maniek123321, w moim subiektywnym odczuciu mirta w ogóle nie zamula, miansa natomiast trochę tak.
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

przez maniek123321 07 lip 2016, 16:46
Vengence, orientujesz sie moze czy candida wychodzi na rutynowych badaniach sanepidowskich na ktore kieruje pracodawca?
Przy tym procz zaburzen psychicznych wystepuja raczej inne roznego typu choroby skorne, zoladkowe.
Przy zakazeniach wirusowych tez czasem wystepuja objawy psychiczne.

cozicozicozi, dzieki za odpowiedz.Mimo wszystko i tak zaryzykuje bo "co mnie nie zabije to mnie wzmocni" ;) .
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez Grabarz666 07 lip 2016, 17:14
Vengence napisał(a):A wracając do depresji zróbcie sobie badanie na grzyba ogólnoustrojowego candida, ja prawdopodobnie mam!, warto to sprawdzić, szczególnie u osób, które zachorowały nagle i nie wiedzą czemu.

Ta cała histeria z Candidą to jest jedna wielka ściema rozpowszechniana przez szamana jerzego ziębę, przez którego wiele ludzi skazuje się na poważne problemy zdrowotne. Polecam filmik Neti Aneti, który wyjaśnia ten cały mit:
https://www.youtube.com/watch?v=hxbTm999Rdc&ab_channel=NetiAneti

cozicozicozi napisał(a):maniek123321, w moim subiektywnym odczuciu mirta w ogóle nie zamula, miansa natomiast trochę tak.

Miałem identyczne odczucia, aczkolwiek mianserynę brałem, krótko, około 7 dni. Po 30 mg mirtazapiny wieczorem rano wstaję "rześki".
Trazodon znacznie mocniej kopał mnie w głowę, mimo iż miałem wtedy większe problemy ze snem niż obecnie, z powodu silniejszych objawów depresji.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maniek123321 07 lip 2016, 17:15
Zagladnalem do dzialu mirty no i niezbyt dobrze to wyglada.Zmulenie identycznie jak na miansie a do tego stanu nie chce wracac bo mam zle wspomnienia i tak mam na co dzien dosc duze problemy z aktywizacja.
Chyba sobie jednak odpuszcze :pirate:
Do mojego zestawu wenla zdecydowanie wystarczy.

Jak u was z poceniem na 150mg?
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez Vengence 07 lip 2016, 17:35
Grabarz666, Co ty gadasz, przerost grzybów to normalna sprawa, nie wiem skąd pomysł, że to czyjś wymysł.
maniek123321 napisał(a):Vengence, orientujesz sie moze czy candida wychodzi na rutynowych badaniach sanepidowskich na ktore kieruje pracodawca?
Przy tym procz zaburzen psychicznych wystepuja raczej inne roznego typu choroby skorne, zoladkowe.
Przy zakazeniach wirusowych tez czasem wystepuja objawy psychiczne.

cozicozicozi, dzieki za odpowiedz.Mimo wszystko i tak zaryzykuje bo "co mnie nie zabije to mnie wzmocni" ;) .
Najczęściej nalot biały na języku + brzydki zapach w ustach mimo dbania o higienę jamy ustnej, nie mówię, że każdy ma tu grzyba spokojnie, napisałem, że warto to sprawdzić, ja mam pewne objawy, stąd chce to zbadać, tym bardziej, że depresja mi nie mija po antydepresantach, więc coś na rzeczy może być, zauważyłem też, że lepiej się czuje jak nie jem węglowodanów, cukrów i pokarmów z glutenem, może być też nietolerancja glutenu w organizmie.

-- 07 lip 2016, 17:37 --

maniek123321, Maniek ta zmuła mija po mircie, najgorsze są pierwsze 2 tygodnie, no ale jest jeszcze tycie, które u mnie kompletnie dyskwalifikuje ten lek, ale jest to jakaś opcja zamiast chujowych ssri.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Grabarz666 07 lip 2016, 17:41
Vengence napisał(a):Grabarz666, Co ty gadasz, przerost grzybów to normalna sprawa, nie wiem skąd pomysł, że to czyjś wymysł.

Na jakiej podstawie to stwierdzasz? Obejrzałeś w ogóle filmik?

przez Vengence 07 lip 2016, 17:45
Grabarz666 napisał(a):
Vengence napisał(a):Grabarz666, Co ty gadasz, przerost grzybów to normalna sprawa, nie wiem skąd pomysł, że to czyjś wymysł.

Na jakiej podstawie to stwierdzasz? Obejrzałeś w ogóle filmik?
Na jakiej podstawie, mam wierzyć temu człowiekowi, kto to kur,, jest w ogóle. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Grabarz666 07 lip 2016, 17:51
Vengence napisał(a):Na jakiej podstawie, mam wierzyć temu człowiekowi, kto to kur,, jest w ogóle. :mrgreen:

Nawiązując do powyższej odpowiedzi chyba, nie ma co podejmować dyskusji. Dodam tylko:

Opis kanału:
Patryk (Neti Aneti) - absolwent Akademii Medycznej, na co dzień zajmujący się patomorfologią i cytologią. Pragmatyk, starający się myśleć logicznie. Przedstawia wiedzę z zakresu medycyny, która jest zawsze aktualna, obiektywna i wolna od kolaboracji z różnego rodzaju lobby.

przez Vengence 07 lip 2016, 17:56
Grabarz666 napisał(a):
Vengence napisał(a):Na jakiej podstawie, mam wierzyć temu człowiekowi, kto to kur,, jest w ogóle. :mrgreen:

Nawiązując do powyższej odpowiedzi chyba, nie ma co podejmować dyskusji. Dodam tylko:

Opis kanału:
Patryk (Neti Aneti) - absolwent Akademii Medycznej, na co dzień zajmujący się patomorfologią i cytologią. Pragmatyk, starający się myśleć logicznie. Przedstawia wiedzę z zakresu medycyny, która jest zawsze aktualna, obiektywna i wolna od kolaboracji z różnego rodzaju lobby.
Bez urazy, ale jakoś bardziej wierze informacją w necie, na wielu stronach, poza tym nawet badania są na grzyby i stosuje się leki przeciwgrzybiczne, moja mama miała kiedyś język zawalony grzybami po antybiotykach, rozumiem, że to wymysł!? :P , kończe pozdro.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez yahoo35 08 lip 2016, 10:52
To ja dołożę swoje 3 grosze o grzybkach. Też kiedyś się badałem i też wyszła mi Candydoza ale trafiłem na mądrego lekarza i powiedział mi że ten grzybek lubi cukier i proste węglowodany. Dał mi radę, żeby w lato zjeść kilka razy świeżych jagód, od czasu do czasu tak raz na 2 tygodnie kiszonej kapusty i popić kwasem z kapusty wtedy wszystkie grzyby i inne świństwa się zabija. A w zwalczaniu grzybka trzeba mieć w jelitach odpowiednią florę bakteryjną wtedy grzyby się nadmiernie nie rozmnażają one zawsze będą w jelitach bo też są potrzebne ale nie w nadmiarze dlatego bakterie pilnują odpowiedniej równowagi. Powiedział mi też że teraz konserwanty zabijają probiotyczne bakterie w jelitach i stąd ludzie mają problemy z candidą, nieswoistym zapaleniem jelita albo wrzodziejącym jelitem. Zalecił mi też Colosan EX z probiotykami bo miałem problemy z zaparciami po antydepresantach no i teraz faktycznie nie mam już problemów z jelitami. Po 2 miesiącach zrobiłem badania i candida jest w normie tak że polecam a na pasożyty też pestki z dyni czasami chrupnąć. Miałem też gronkowca w nosie, non stop miałem krwawiące strupy i nie mogłem się do nosa dotknąć brałem za każdym razem antybiotyki ale wracał co kilka miesięcy w końcu kiedyś w kolejce babka mi powiedziała żebym wziął mokrą korę z wierzby podpalił i wdychał dym i tak przez tydzień. Byłem w szoku bo minęło już pół roku a nie nie mam gronkowca. To są proste sposoby ale wygląda na to że skuteczne i co najważniejsze kosztują grosze.

przez warning 08 lip 2016, 14:26
yahoo35 napisał(a): Miałem też gronkowca w nosie, non stop miałem krwawiące strupy i nie mogłem się do nosa dotknąć brałem za każdym razem antybiotyki ale wracał co kilka miesięcy w końcu kiedyś w kolejce babka mi powiedziała żebym wziął mokrą korę z wierzby podpalił i wdychał dym i tak przez tydzień. Byłem w szoku bo minęło już pół roku a nie nie mam gronkowca. To są proste sposoby ale wygląda na to że skuteczne i co najważniejsze kosztują grosze.

Yahoo35, chodzi Ci prawdopodobnie o mokra korę brzozy, a nie wierzby. To stary, skuteczny, radziecki sposób na gronkowca w zatokach, nosie, gardle, oku.

przez Bonifacy 08 lip 2016, 15:18
Dodaję energii,pobudza,przywraca zmysły do żywych.Świetny lek!
F 20.6
Zeldox,Depakine Chrono,Olanzin,Alventa

przez yahoo35 08 lip 2016, 17:50
Faktycznie pomyliłem brzozę z wierzbą, dzięki za sprostowanie. Tak wracając do brzozy to dobry też jest świeży sok z brzozy wczesną wiosną.

przez Vengence 08 lip 2016, 23:57
Bonifacy napisał(a):Dodaję energii,pobudza,przywraca zmysły do żywych.Świetny lek!
fajnie, że na ciebie tak działa, ale nie na każdego działa!, a w jakiej dawcę i po jakim czasie zaczęła na ciebie działać ta wenla?

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg