WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Vengence 13 mar 2016, 22:12
diczipers napisał(a):witam.
pytanie do" miłychmądrych":)))
o mnie
lata leczenia i terapii- skutecznej!leki zeżarte kazde kiedys tam ,
przerwa na 2 dziecko..-drugie dziecko męczące;)
więc edronax nał jem 6mg plus triticco 50-I DAJE ENERGjeeee akurat na 2 dzieci:) ale brakuje mi "miękkości"i fobia społ straszna hopsa
venla? esci czy cito dodac?
ja bym celował w wenle.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez diczipers 13 mar 2016, 23:10
Vengence sękju:) za odp.w czasie potrzebnym.sękju za "terazzaraz"
mam zero czasu na neta a tym bardziej na forum
sajko chce 140 zyla za porade przedswiateczną, syn jutro ma prywatna rehabilitacja-wojta (uszkodzony maluch okołoporodowy)kolejne 80 zyli. za 25 min...
corka własnie kaszle jak opętana-nie pojdzie do szkoły ...kolejne 2 tyg-nie zje obiadu szkolnego-kolejne 70 zł udupione... gotowanie w domu tylko dla niej 1 tydzien-alergiczka- zyli -300zyli..tesciowa sparalizowana chce...kurna "kolejny miod za 99 zł ktory zjada w 2dni,"i utrzymanie duzego "NIEWŁASNEGO" domu w najdroższej dzielnicy 3city nie napisze ile
i męza leków pilnować
firma nam sie roz..pitala od długów .
a musze sie szykowac na rodzinny zjazd swiateczny wyjazdowy
Vengence
od jutra wale dodatkowo venle w małych ilosciach
dziękuje
ludzie ...boze..wyluzujcie..-!delektujcie sie !!!!!mozliwoscią PROBOWANIA LEKOW i tym ze mozecie paść lub zdychac lub się kiwac nieprzytomnie

:))))

przez Vengence 13 mar 2016, 23:15
diczipers, Nie ma za co, zawsze staram się pomóc, jeśli mam możliwość, pozdro. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez warning 14 mar 2016, 00:01
diczipers napisał(a):Vengence sękju:) za odp.w czasie potrzebnym.sękju za "terazzaraz"
mam zero czasu na neta a tym bardziej na forum
sajko chce 140 zyla za porade przedswiateczną, syn jutro ma prywatna rehabilitacja-wojta (uszkodzony maluch okołoporodowy)kolejne 80 zyli. za 25 min...
corka własnie kaszle jak opętana-nie pojdzie do szkoły ...kolejne 2 tyg-nie zje obiadu szkolnego-kolejne 70 zł udupione... gotowanie w domu tylko dla niej 1 tydzien-alergiczka- zyli -300zyli..tesciowa sparalizowana chce...kurna "kolejny miod za 99 zł ktory zjada w 2dni,"i utrzymanie duzego "NIEWŁASNEGO" domu w najdroższej dzielnicy 3city nie napisze ile
i męza leków pilnować
firma nam sie roz..pitala od długów .
a musze sie szykowac na rodzinny zjazd swiateczny wyjazdowy
Vengence
od jutra wale dodatkowo venle w małych ilosciach
dziękuje
ludzie ...boze..wyluzujcie..-!delektujcie sie !!!!!mozliwoscią PROBOWANIA LEKOW i tym ze mozecie paść lub zdychac lub się kiwac nieprzytomnie

:))))

diczipers: a do ktorego sajko w trojmiescie chadzasz? 140 zeta dla stalej pacjentki to dosc wysoka stawka

przez diczipers 14 mar 2016, 10:58
jezu SORKI za zaśmiecanie wątku narzekaniem.ulało mi się.
warning
pawłowicz-górska. i 130 zł.popitoliło mi sie. od nowego roku ma taką stawkę.

przez agusiaww 14 mar 2016, 16:08
diczipers, moze lorda kapucyna sie zapytaj,on to ciagle o lekach pisze, chyba sie zna.

-- 14 mar 2016, 15:11 --

diczipers, wspolczuje, moze miod oszukany kup tylko naklej nakleje, na obiad do rodziny, a z długow wychodzcie. Wspolczuje ze dzieciaczek ma problem, ale vojta pomoze :) A w szkole powinna byc opcja odwołania obiadow i przeniesienia tej kwoty na nastepny mc obiadowy.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez pajacyk1 15 mar 2016, 01:40
Coś ta wenlafaksyna trochę przereklamowana. Biorę czwarty tydzień, już teraz 150 mg, a żadnej aktywizacji nie widzę. Dziś przespałem zajęcia, wstałem o 13. Mam taki przymuł po tym, że myślenie sprawia wysiłek, nigdzie nie chce się wychodzić, ani socjalizować się z ludźmi. Czytałem nawet na hypie, jaki to cudowny lek, ludzie pisali, że mieli speeda jak po amfie. To raczej nieprawda, działanie jest bardzo subtelne na zasadzie zobojętnienia, bo nie potrafię teraz myśleć dłużej o jednej sprawie. Ma to też swoje plusy, bo nie rozmyślam jak to ktoś mnie kiedyś skrzywdził czymś, wszystkie obsesyjne myśli zniknęły, z tym że: nie czuję kompletnie pożądania odkąd biorę wenlę. Mógłby ktoś napisać co u niego zmieniło się na +\- ? Wydaje mi się że długofalowe branie tego leku nie wydaje się dobrym pomysłem.

przez Kajetan0 15 mar 2016, 11:57
po jakim czasie ta wenla odbije się od dna no i zacznie w końcu działać ... 3 tyg...

-- 15 mar 2016, 12:00 --

Twoja wiadomość: no i czy to leczy czy tylko zalecza w trakcie dzialania tj. jak się bierze no a potem jeszcze większe doły i skutki odstawienie !!! ?

przez Vengence 15 mar 2016, 13:28
Kajetan0 napisał(a):po jakim czasie ta wenla odbije się od dna no i zacznie w końcu działać ... 3 tyg...

-- 15 mar 2016, 12:00 --

Twoja wiadomość: no i czy to leczy czy tylko zalecza w trakcie dzialania tj. jak się bierze no a potem jeszcze większe doły i skutki odstawienie !!! ?
3 tygodnie to jeszcze za mało tak do 6 warto czekać, co do działania, to działa tylko jak się bierze, po odstawieniu najczęściej wszystko wraca, często ze zdwojoną siłą. :pirate:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Michal8282. 15 mar 2016, 14:47
Wie ktoś ile czasu mogą trwać brain zapy po odstawieniu wenli? Odstawiam dość szybko z 225 na 150 - tydzień, 75 - 4dni, 0 - dzisiaj 3 dzień. Jest masakra, brain zapy, dreszcze, drgawki tak jakbym miał gorączkę, ile jeszcze to może trwać? Wspomagam się alproxem, ale postanowiłem sobie że tego więcej niż 0,5mg dziennie nie wezmę, więc średnią ulgę przynosi. Za 2 - 3 dni mam wejść na sulpiryd. Pierwszy tydzień 50mg rano, potem 50-50-0. Ten lek złagodzi objawy odstawienia snri?

przez Vengence 15 mar 2016, 15:06
Michal8282. napisał(a):Wie ktoś ile czasu mogą trwać brain zapy po odstawieniu wenli? Odstawiam dość szybko z 225 na 150 - tydzień, 75 - 4dni, 0 - dzisiaj 3 dzień. Jest masakra, brain zapy, dreszcze, drgawki tak jakbym miał gorączkę, ile jeszcze to może trwać? Wspomagam się alproxem, ale postanowiłem sobie że tego więcej niż 0,5mg dziennie nie wezmę, więc średnią ulgę przynosi. Za 2 - 3 dni mam wejść na sulpiryd. Pierwszy tydzień 50mg rano, potem 50-50-0. Ten lek złagodzi objawy odstawienia snri?
Mnie trzymało ponad 2 tyogodnie, ale ja odstawiłem z buta, z dnia na dzień, masakra, nie polecam. :pirate:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Michal8282. 15 mar 2016, 16:40
2 tygodnie masakra. Mimo że nie z dnia na dzień, to też wiem że za szybko odstawiłem, ale wole przecierpieć i mieć już za sobą to ścierwo. Nigdy nie mówię nigdy, ale już nie chcę mieć do czynienia z ssri/ssnri.

przez JERZY62 15 mar 2016, 16:43
Michal8282., a pomagał Ci ten lek? Może zażyj sobie pół kapsułki to Ci ulży wiem bo tu już tak pisali.
♪♪♪

przez Vengence 15 mar 2016, 16:45
Michal8282. napisał(a):2 tygodnie masakra. Mimo że nie z dnia na dzień, to też wiem że za szybko odstawiłem, ale wole przecierpieć i mieć już za sobą to ścierwo. Nigdy nie mówię nigdy, ale już nie chcę mieć do czynienia z ssri/ssnri.
Hehe, każdy w końcu do tego dochodzi.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg