WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez sebo001 26 sty 2016, 21:01
Minimalna 37,5mg. Mam przejebane jazdy po tych lekach w zasadzie to i otępienie i przymulenie.

przez Vengence 26 sty 2016, 21:06
sebo001 napisał(a):Minimalna 37,5mg. Mam przejebane jazdy po tych lekach w zasadzie to i otępienie i przymulenie.
Ja zmniejszyłem dawkę z 225 mg na 150 mg, ale dalej jest zmuła, mam już dość tych leków, nie mam już siły do tej choroby, dobrze, że odstawiłem mirtazapine,
bo pół dnia chodziłem po niej jakbym dostał szpadlem przez łeb tragedia, mianseryna jest lepsza, ale od niej jeszcze gorzej się tyje i puchnie. :time:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez jazzowa 26 sty 2016, 23:30
No i nie wiem w końcu co jutro powiedzieć lekarzowi. Powinnam jakieś notatki prowadzić :/ bo różnie bywa

Raz brak mózgu a czasem lęki wracają
lepiej złamcie mi serce niż nos.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 26 sty 2016, 23:36
Sebo to sa wlasnie uboki, ja nawet nie jestem na 37,5 a mam jak Ty :mrgreen:

-- 26 sty 2016, 23:15 --

jazzowa, ale na temat samopoczucia,leków, wszystkiego?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez jazzowa 27 sty 2016, 00:48
agusiaww ta, ostatnimi czasy mialam dziwne jazdy i chcialam zmienic leki, albo cos
teraz znowu mam jakies xtany euforyczne, tzn wczofaj miałam. Dzis niepokoj, stres, serce boli- musze wziac nasenne , ale to moze byc spowodowane intensyfikacja zycia

a generalnie to odrealnienie i taki pustostan mi towarzyszy, plus czasem lęki.

Tak to chyba powiem. Ale zawsze jak tam ide to mam nagle pustkd we lbie i nic nie wiem co powiedziec i nic nie pamietam

przez agusiaww 27 sty 2016, 11:40
jazzowa, moze zmienic lek, niech moze lekarz doradzi.

A ja dzis cala noc rzyganko,czuje sie jak za czasow ciazy, ble. Pociesza mnie tylko to, ze te uboki mijaja po m-cu byle dotrwac. :great:

przez jazzowa 27 sty 2016, 12:30
No i /cenzura/. Zmniejszyl mi tylko dawke

przez agusiaww 27 sty 2016, 13:10
jazzowa, :shock: zmiejszył bo sie zle czujesz?

przez jazzowa 27 sty 2016, 14:04
Na pustostan mi zmniejszył, bo tak niby lek na mnie działa. A reszta to stwierdził ze to nie wynik złego działania leku tylko ze muszę iść na terapie

przez Vengence 27 sty 2016, 14:18
jazzowa napisał(a):Na pustostan mi zmniejszył, bo tak niby lek na mnie działa. A reszta to stwierdził ze to nie wynik złego działania leku tylko ze muszę iść na terapie
hehe, a skąd on to wie, że to nie od leku, jest czarodziejem, boże jacy ci lekarze są przyjebani, tragedia, ja sam zaraz jadę do lekarza i będę chciał wyrwać metylofenidat, albo selegiline.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez jazzowa 27 sty 2016, 14:40
Vegenceno ta, bo mówi ze skoro dopiero teraz mam takie objawy to na pewno z czegoś innego wynika i ze potrzebuje terapii. :/
Ze żaden inny lek nie pomoże

przez sebo001 28 sty 2016, 15:32
Męczę się dalej na Wenli. Znowu bezsenność daje o sobie znać. jazzowa taki pustostan w głowie towarzyszy mi od samego początku, razem z brakiem apetytu, apatia, anhedonia, brakiem zainteresowania czymkolwiek. Przejebana jest ta niezdolność do odczuwania emocji i to, że człowiek siedzi, towarzystwo gada a ja nie wiem co powiedzieć. Teraz przy pojedynczych słowach łamie mi się głos, nie pamiętam jak obrałem ziemniaki przed chwilą i cały się trzęsę, ręce pieką a tu się L4 kończy. Dobrze, że pracuje w budżetówce bo już dawno by mnie wyjebali. Co się dziwić jak 1,5 miesiąca temu miałem takie jazdy, że widziałem przed oczami jak się wieszam... Złe samopoczucie to jest /cenzura/, najgorsze napięcie i wewnętrzne roztrzęsienie. 3 miechy temu szukałem pomocy dla mamy..teraz jestem w jeszcze gorszym położeniu :evil:

przez Vengence 28 sty 2016, 15:55
sebo001 napisał(a):Męczę się dalej na Wenli. Znowu bezsenność daje o sobie znać. jazzowa taki pustostan w głowie towarzyszy mi od samego początku, razem z brakiem apetytu, apatia, anhedonia, brakiem zainteresowania czymkolwiek. Przejebana jest ta niezdolność do odczuwania emocji i to, że człowiek siedzi, towarzystwo gada a ja nie wiem co powiedzieć. Teraz przy pojedynczych słowach łamie mi się głos, nie pamiętam jak obrałem ziemniaki przed chwilą i cały się trzęsę, ręce pieką a tu się L4 kończy. Dobrze, że pracuje w budżetówce bo już dawno by mnie wyjebali. Co się dziwić jak 1,5 miesiąca temu miałem takie jazdy, że widziałem przed oczami jak się wieszam... Złe samopoczucie to jest /cenzura/, najgorsze napięcie i wewnętrzne roztrzęsienie. 3 miechy temu szukałem pomocy dla mamy..teraz jestem w jeszcze gorszym położeniu :evil:
Ja się podobnie czuję i też kiedyś miałem takie jazdy, że widziałem jak się wieszam, natręctwa straszne. :roll:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez sebo001 28 sty 2016, 16:00
Vengence też odczuwasz ten wewnętrzny niepokój cały czas ?

Sortuj wg