WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez jazzowa 25 sty 2016, 12:32
agusiawwpobudzenie jest spoko, lepsze to niż zamuła - ja za to mam ostatnio pustke we łbie totalną, a czasem lęki i odrealnienie :roll:

przez agusiaww 25 sty 2016, 12:41
Emiliowidzisz a mi sie lepiej schodzi z wenli, całkiem bez zadnych skutków, a wchodzenie to im wieksza dawka tym wieksze uboki,dlatego teraz wprowadzam pomału. A w ogole zastanwiające ze miales uboki, a lek srednio działa...

jazzowa, zaraz sprzatne całe mieszkanie 5 razy :lol: wspołczuje, mozemy sie zamienic, ja wlasnie chce miec zamułe bo dlatego i zaczełam brac wenle bo zaczęły sie stany lękowe, a jak zamula i wycisza to na to liczę własnie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Emilio 25 sty 2016, 12:46
agusiaww napisał(a):Emiliowidzisz a mi sie lepiej schodzi z wenli, całkiem bez zadnych skutków, a wchodzenie to im wieksza dawka tym wieksze uboki,dlatego teraz wprowadzam pomału. A w ogole zastanwiające ze miales uboki, a lek srednio działa...

jazzowa, zaraz sprzatne całe mieszkanie 5 razy :lol: wspołczuje, mozemy sie zamienic, ja wlasnie chce miec zamułe bo dlatego i zaczełam brac wenle bo zaczęły sie stany lękowe, a jak zamula i wycisza to na to liczę własnie.

Bo działa ale krótko,trzeba często zwiększać dawki co dla mnie jest strzałem w kolano.Ale schodzenie jest 100 razy gorsze dla mnie,może za szybko schodziłem.

-- 25 sty 2016, 12:48 --

jazzowa napisał(a):agusiawwpobudzenie jest spoko, lepsze to niż zamuła - ja za to mam ostatnio pustke we łbie totalną, a czasem lęki i odrealnienie :roll:

O tak,ta zajebista hipomania :D 1000 rzeczy na raz,milion myśli na sekunde xD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jazzowa 25 sty 2016, 14:05
agusiaww napisał(a):Emiliowidzisz a mi sie lepiej schodzi z wenli, całkiem bez zadnych skutków, a wchodzenie to im wieksza dawka tym wieksze uboki,dlatego teraz wprowadzam pomału. A w ogole zastanwiające ze miales uboki, a lek srednio działa...

dzisiaj jestem całkiem pobudzona na szczęście, dzięki temu bardziej wydajna :)
cały weekend przeleżałam, przespałam, nic nie zrobiłam ... także wole tak, niż zombie, byle bez lęków

agusiaww, weno mi też posprzątaj :P

przez Emilio 25 sty 2016, 17:30
jazzowa napisał(a):

dzisiaj jestem całkiem pobudzona na szczęście, dzięki temu bardziej wydajna :)
cały weekend przeleżałam, przespałam, nic nie zrobiłam ... także wole tak, niż zombie, byle bez lęków

agusiaww, weno mi też posprzątaj :P

Tak ja dzisiaj lekko zwiększyłem dawkę i też bardziej wydajny jestem ;P Aguś mi też możesz przelecieć mieszkanie xD

przez agusiaww 25 sty 2016, 17:30
jazzowa, dawaj adres bo swoje juz ogarnełam na blysk :mrgreen: ale przynajmniej lęków nie masz :) Emilio, na pewno za szybko schodziles. I jak bedziesz brał te cymbalte?

przez Emilio 25 sty 2016, 17:36
agusiaww napisał(a):jazzowa, dawaj adres bo swoje juz ogarnełam na blysk :mrgreen: ale przynajmniej lęków nie masz :) Emilio, na pewno za szybko schodziles. I jak bedziesz brał te cymbalte?

Ehh powiem Ci że nie wiem,jutro zaczynam psychoterapie zobaczymy co będzie ;) A nie wiesz co z Novymio i jeszcze z paroma osobami co często tu bywali ?

przez sebo001 25 sty 2016, 18:02
Emilio, indywidualna czy grupowa ? Sam jestem na psychoterapii od prawie 3 miesięcy i jest to wystarczająca forma leczenia jak objawy nie są nasilone. W 2012 roku wyleczyła mnie z lęków w 6 miesięcy bez leków, tym razem sytuacja jest zupełnie inna.
Od soboty stosuję Wenle i Spamilan. Nie oczekuję cudów. Jedynie tego, że będę mógł wrócić do pracy.

przez jazzowa 25 sty 2016, 18:23
Jakiś dziwny stan pobudzenia i glupawki dziś + wkurw, ale to przed okresem

Właśnie baba w metrze mnie doprowadziła do szału dźwiękiem mlaskania i żucia gumy
Mizofonia. Cos strszznego. Aż roku nerwowego dostalam
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez agusiaww 25 sty 2016, 20:29
Emilio, dziewczynom co tu pisały sie poprawiło. Co z nowyno nie wiem.

jazzowa, wspolczuje :x

przez Emilio 26 sty 2016, 01:39
sebo001 napisał(a):Emilio, indywidualna czy grupowa ? Sam jestem na psychoterapii od prawie 3 miesięcy i jest to wystarczająca forma leczenia jak objawy nie są nasilone. W 2012 roku wyleczyła mnie z lęków w 6 miesięcy bez leków, tym razem sytuacja jest zupełnie inna.
Od soboty stosuję Wenle i Spamilan. Nie oczekuję cudów. Jedynie tego, że będę mógł wrócić do pracy.

Indywidualna,kiedyś też chodziłem poprawilo sie i przerwałem,kiedyś brałem spamilan.Od Listopada nerwica mi się nasiliła,teraz balansuje z dawkami wenli,żeby dobrać optymalną.

-- 26 sty 2016, 01:40 --

jazzowa napisał(a):Jakiś dziwny stan pobudzenia i glupawki dziś + wkurw, ale to przed okresem

Właśnie baba w metrze mnie doprowadziła do szału dźwiękiem mlaskania i żucia gumy
Mizofonia. Cos strszznego. Aż roku nerwowego dostalam

No wiem co czujesz,ja tak mam przy zwiększaniu dawki przez jakiś czas.

-- 26 sty 2016, 01:42 --

agusiaww napisał(a):Emilio, dziewczynom co tu pisały sie poprawiło. Co z nowyno nie wiem.

jazzowa, wspolczuje :x

Oby ta poprawa zostala już im na dobre ;) u mnie cały czas wzloty i upadki,karuzela.

przez agusiaww 26 sty 2016, 13:19
A u mnie uboki na calego i chyba zostane na tych 10 granulkach jakis czas :mrgreen: dobrze ze siedze na l4 i moge sobie pozwolic.

Emilio, obys dobrał te wlasciwa dawke :)

przez sebo001 26 sty 2016, 20:42
Możliwe jest zwiększenie niepokoju na początku stosowania ? Nawet nie mam siły mówić i chodzę jak naćpany, ręce pieką, serce wali jak oszalałe.

przez Vengence 26 sty 2016, 20:54
sebo001 napisał(a):Możliwe jest zwiększenie niepokoju na początku stosowania ? Nawet nie mam siły mówić i chodzę jak naćpany, ręce pieką, serce wali jak oszalałe.
Jak najbardziej jest możliwe, po tych lekach w zasadzie wszystko jest możliwe, jaką dawkę bierzesz, czujesz otępienie albo przymulenie czy nie ma tego ??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg