WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Ashton 24 sty 2016, 21:18
Emilio napisał(a):No ja miałem teraz w piątek lekarza,następnym razem zapytam ;) no można pramolanem się ratować ale i tak długo nie wytzrymałem,jeśli to cena za miesiąc i jest dobry lek to się poświęce.

Brałem Opipramol przez dłuższy czas w dawce 1-1-2 i strasznie słabo działał. Biorąc go doraźnie musi być jak cukierek.

przez Emilio 24 sty 2016, 21:20
Ashton napisał(a):
Emilio napisał(a):No ja miałem teraz w piątek lekarza,następnym razem zapytam ;) no można pramolanem się ratować ale i tak długo nie wytzrymałem,jeśli to cena za miesiąc i jest dobry lek to się poświęce.

Brałem Opipramol przez dłuższy czas w dawce 1-1-2 i strasznie słabo działał. Biorąc go doraźnie musi być jak cukierek.

Na mnie pramolan działa dobrze i szybko ;) tylko zamula strasznie.

-- 24 sty 2016, 21:22 --

jazzowa napisał(a):Cymbalta... w uj drogie to to ;> za opakowanie wenli płace 14 ziko :roll:

No ja płacę 12 zł :P

-- 24 sty 2016, 21:23 --

agusiaww napisał(a):Emil to sprobuj moze tej cymbalty. Ja wlasnie licze na zamulenie na wenli.

Chyba nie mam nic do stracenia ;) tylko przeraża mnie to schodzenie z wenli,musiał bym bardzo powoli.

przez Vengence 24 sty 2016, 21:50
Co z tego, że płacimy kilkanaście złoty za lek, który nam gówno daję tak naprawdę.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kot_ 24 sty 2016, 21:59
Jak wejdziesz od razu na cymbałki to nic się nie powinno dziać. Moze się okazać, ze 60mg to bedzie mało i koszta rosną wówczas do 340 zeta na miecha :)
Kot_

przez Vengence 24 sty 2016, 22:08
Kot_ napisał(a):Jak wejdziesz od razu na cymbałki to nic się nie powinno dziać. Moze się okazać, ze 60mg będzie zbyt mala dawką i koszta rosną wówczas do 340 zeta na miecha :) Tak że zastanów się dobrze.
No generalnie tak jest, jak zwykle, jak człowiek nie spróbuje to się nie dowie, ale szczerze mówiąc mam już dość tych leków wszystkich, w domu mam cała szafę leków i tak naprawdę wszystkie działają podobnie,
robią z człowieka zombi, które się izoluje od całego świata.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez lunatic 25 sty 2016, 11:07
lęk powoduje jeszcze większą izolacje

przez Vengence 25 sty 2016, 11:20
lunatic napisał(a):lęk powoduje jeszcze większą izolacje
Ja nie mam już problemów z zaburzeniami lękowymi, może odrobinę ze społecznym, ale to pewnie kwestia tych wszystkich leków, które brałem w krótkim czasie. :roll:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez lunatic 25 sty 2016, 11:29
nie wiem jak to rozrożniasz bo ja tego nie potrafie, czy objawy typu niecheć do wszystkiego i brak energii są objawami chorobowymi czy skutkiem leków

przez Emilio 25 sty 2016, 11:38
Cześć,tak na prawdę żaden lek nas nie wyciągnie z tego bagna jeśli nie zmienimy swojego myślenia,nasze spojrzenie na świat nas wyczerpuje a leki tylko dodatkowo zamulają,
Wenlafaksyna 150mg
Pramolan 50mg
Nerwica Lękowa

przez Vengence 25 sty 2016, 11:45
lunatic napisał(a):nie wiem jak to rozrożniasz bo ja tego nie potrafie, czy objawy typu niecheć do wszystkiego i brak energii są objawami chorobowymi czy skutkiem leków
Nie rozróżniam bardziej sądzę, że jest tak jak jest, żeby to ocenić naprawdę konkretnie, to trzeba by było zejść z leków na jakiś czas i zobaczyć jak się czujemy na codzień, potem wejść w lek i zobaczyć jak jest na nim, można sporządzać notatki naszego samopoczucia na i bez leków, wiadomo jak to jest z pamięcią. :pirate:

-- 25 sty 2016, 11:46 --

Emilio napisał(a):Cześć,tak na prawdę żaden lek nas nie wyciągnie z tego bagna jeśli nie zmienimy swojego myślenia,nasze spojrzenie na świat nas wyczerpuje a leki tylko dodatkowo zamulają,
Spojrzenie na świat, możesz to rozwinąć bo się zainteresowałem. :mrgreen:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez agusiaww 25 sty 2016, 11:48
Wziełam 10 granulek wenli i juz mam uboki, a wokol 90% ludzi nie ma... :lol: nawet po mega dawkach.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Vengence 25 sty 2016, 11:52
agusiaww napisał(a):Wziełam 10 granulek wenli i juz mam uboki, a wokol 90% ludzi nie ma... :lol: nawet po mega dawkach.
A jakie masz te uboki?

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez agusiaww 25 sty 2016, 12:01
Vengence, takie same jak zawsze wchodze na wenle, biegunki, pobudzenie, itd. jak doloze to pewnie dojdzie rozszerzenie zrenic itd.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Emilio 25 sty 2016, 12:26
[/quote] Spojrzenie na świat, możesz to rozwinąć bo się zainteresowałem. :mrgreen:[/quote]

Jeśli patrzymy na świat w czarnych barwach a jest kolorowy to sami sobie robimy krzywdę,lecz nasza psychika kreuje się od dzieciństwa nie wystarczy jeden negatywny impuls,żeby doprowadzić do zaburzeń.Dopiero gdy ciągła fala negatywnych myśli,emocji trwa przez lata a my nie potrafimy się bronić dochodzi do trwałych zaburzeń.

-- 25 sty 2016, 12:27 --

agusiaww napisał(a):Vengence, takie same jak zawsze wchodze na wenle, biegunki, pobudzenie, itd. jak doloze to pewnie dojdzie rozszerzenie zrenic itd.

Nie jesteś sama,miałem podobnie.

Sortuj wg