WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez sebo001 22 sty 2016, 02:27
Peter007 napisał(a):Ja sie czuje juz na Wenli mega normalnie. Mam energie, dobry humor, uganiam sie za dupeczkami, zyc nie umierac :)

Stosujesz tylko Wenle ? Może u mnie też zaskoczy. Pytałeś na co biorę buspiron - na przewlekłe napięcie.

przez Vengence 22 sty 2016, 09:25
jazzowa napisał(a):Wczesniej bralam esci tez z dwa lata, ale kiepsko, nic innego

Wenla zawsze spoko, raz wpadlam w maanie jak odd razu po przerwie mi dal 150 i odpieralalam :)))
A teraz mam lęki znowu, na szczęście nie ciągły. Ale zauwazylam ze częściej przyjmuje attarax lub alko mnie uspokaja.
Niestety totalnie wyłączenie emocji, pustka w głowie.

-- 21 sty 2016, 16:32 --

Vegance odstawilam raz, rok temu... Zaczelam schodzić we wrześniu. W grudniu byłam wrakiem. Zaczęłam samodestrukcje uzywkami. Potem wróciłam w styczniu do leków i mania
Od dawna masz tą pustkę w głowie??, jak nie brałaś leków to też była pustka w głowie czy tylko na wenli ?
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez zzYxx 22 sty 2016, 09:35
Ciekawa sprawa. Z tego, co widzę, to wysokie dawki wenli indukują ten sam stan, który jest u mnie. Z tymże ja go mam naturalnie. Też okrutna pustka w głowie i wyłączenie emocji.
The Walking Dead.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 22 sty 2016, 10:25
zzYxx napisał(a):Ciekawa sprawa. Z tego, co widzę, to wysokie dawki wenli indukują ten sam stan, który jest u mnie. Z tymże ja go mam naturalnie. Też okrutna pustka w głowie i wyłączenie emocji.
Bierzesz jakieś leki aktualnie??

-- 22 sty 2016, 10:27 --

Odstawiłem mirte wczoraj i dzisiaj czuję się o niebo lepiej, boże jaki to syf ta mirta. :pirate: :tel:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez zzYxx 22 sty 2016, 10:30
Nie, aktualnie nie biorę. Planuję powrót do metylo.
The Walking Dead.

przez Vengence 22 sty 2016, 17:35
Musiałem się dzisiaj poratować alpra bo z rana zażyłem 225 wenli w jednej dawce i mnie rozniosło, straszny burdel w głowie, pobudzenie i różne dziwne akcje i straszne rozdrażnienie, po alprze jak zawsze czuje się jak bym dryfował po oceanie spokojnym, te benzo. :mrgreen:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Kalebx3 22 sty 2016, 19:37
Planuję powrót do metylo.

chciałbym zapytać się Ciebie o dawki tego leku jakie masz zamiar sobie zapodać i czy planujesz robić jedną wrzutkę dziennie , czy dwie ( chyba ,że więcej niż dwie ) ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez jetodik 22 sty 2016, 20:01
podobno wenlaflaksyna jest lepsza na lęki niż paro czy to prawda?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez jazzowa 22 sty 2016, 21:06
Vegance jak nie bralam to miałam lęki i natlok myśli. Teraz mam pustkę, zawsze była, ale ostatnio to już przesadą. Do tego jakieś objawy derEALIZACJJ
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez Panix 22 sty 2016, 22:10
Na początku 37,5 mg wenla, żadnych efektów i skutków ubocznych. Po dwóch tyg wszedłem na 75 mg i zauważyłem lekką poprawę, trochę większą swobodę, więcej chęci do czegokolwiek. Po miesiącu przeszedłem na 150 mg i nie czułem żadnej poprawy i dalej żadnych skutków ubocznych, teraz zapisano mi 225 mg a jak nie będzie poprawy to za 2 tyg 300 mg. Jak się bawić to na całego :)

przez agusiaww 22 sty 2016, 22:21
Ja juz niedługo wracam do wenli... 8)

-- 22 sty 2016, 21:22 --

Panix napisał(a):Na początku 37,5 mg wenla, żadnych efektów i skutków ubocznych. Po dwóch tyg wszedłem na 75 mg i zauważyłem lekką poprawę, trochę większą swobodę, więcej chęci do czegokolwiek. Po miesiącu przeszedłem na 150 mg i nie czułem żadnej poprawy i dalej żadnych skutków ubocznych, teraz zapisano mi 225 mg a jak nie będzie poprawy to za 2 tyg 300 mg. Jak się bawić to na całego :)

moja kolezanka nie ma zadnych skutków ubocznych a wenla działa. Jak zwykle zalezy od osoby.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Pablo5HT1 22 sty 2016, 23:55
Panix napisał(a):Na początku 37,5 mg wenla, żadnych efektów i skutków ubocznych. Po dwóch tyg wszedłem na 75 mg i zauważyłem lekką poprawę, trochę większą swobodę, więcej chęci do czegokolwiek. Po miesiącu przeszedłem na 150 mg i nie czułem żadnej poprawy i dalej żadnych skutków ubocznych, teraz zapisano mi 225 mg a jak nie będzie poprawy to za 2 tyg 300 mg. Jak się bawić to na całego :)

gówno prawda, potem ciężko zejśc, bierze sie minimalną dawkę skuteczną a nie zabawiać w lekomana.

przez jetodik 23 sty 2016, 00:14
hej a ja wenle biorę już ponad pół roku 37,5mg, to nie za długo? :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez jazzowa 23 sty 2016, 00:22
jetodik napisał(a):hej a ja wenle biorę już ponad pół roku 37,5mg, to nie za długo? :)

Najmniejszą dawkę która ledwo co się rozkrecila. To można brać i do końca życia chyba. Ja nie wiem jak i czy kiedyś zrezygnuje z nich. :/

A w tak krótkim życiu to juz 5 lat tego gowna

Sortuj wg