WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Kontrast 21 sty 2016, 12:49
jazzowa, A bralas jakies MAO?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Vengence 21 sty 2016, 12:49
jazzowa, A po odstawce wenli jak się czułaś, depresja wracała od razu czy jak to wyglądało?
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Santiago20 21 sty 2016, 15:17
Vengence... mnie ten lek zaaktywizowal bardzo ale ja biorę dawki 225mg, a właśnie wenla od dawek 225mg działa na noradrenaline

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 21 sty 2016, 15:20
Santiago20 napisał(a):Vengence... mnie ten lek zaaktywizowal bardzo ale ja biorę dawki 225mg, a właśnie wenla od dawek 225mg działa na noradrenaline
Brałem takie dawki i wcale lepiej nie było, wręcz zmęczenie większe było, a teraz jak się czujesz na tym leku ?
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Peter007 21 sty 2016, 15:40
Ja sie czuje juz na Wenli mega normalnie. Mam energie, dobry humor, uganiam sie za dupeczkami, zyc nie umierac :)

przez Vengence 21 sty 2016, 15:44
Peter007 napisał(a):Ja sie czuje juz na Wenli mega normalnie. Mam energie, dobry humor, uganiam sie za dupeczkami, zyc nie umierac :)
a jaką dawkę przyjmujesz i ile czasu ?

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Peter007 21 sty 2016, 15:47
150mg ponad miecha juz. Nagle z nikad poprawa nastapila i z dnia na dziej jest cora lepiej !!

przez Vengence 21 sty 2016, 15:53
Peter007 napisał(a):150mg ponad miecha juz. Nagle z nikad poprawa nastapila i z dnia na dziej jest cora lepiej !!
No to dobrze, oby działało jak najdłużej i jak najlepiej.

-- 21 sty 2016, 15:58 --

Spróbuje zwiększyć dawkę z mirty już zrezygnowałem, strata czasu ta mirtazapina.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez jazzowa 21 sty 2016, 16:30
Wczesniej bralam esci tez z dwa lata, ale kiepsko, nic innego

Wenla zawsze spoko, raz wpadlam w maanie jak odd razu po przerwie mi dal 150 i odpieralalam :)))
A teraz mam lęki znowu, na szczęście nie ciągły. Ale zauwazylam ze częściej przyjmuje attarax lub alko mnie uspokaja.
Niestety totalnie wyłączenie emocji, pustka w głowie.

-- 21 sty 2016, 16:32 --

Vegance odstawilam raz, rok temu... Zaczelam schodzić we wrześniu. W grudniu byłam wrakiem. Zaczęłam samodestrukcje uzywkami. Potem wróciłam w styczniu do leków i mania
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez Vengence 21 sty 2016, 16:36
jazzowa napisał(a):Wczesniej bralam esci tez z dwa lata, ale kiepsko, nic innego

Wenla zawsze spoko, raz wpadlam w maanie jak odd razu po przerwie mi dal 150 i odpieralalam :)))
A teraz mam lęki znowu, na szczęście nie ciągły. Ale zauwazylam ze częściej przyjmuje attarax lub alko mnie uspokaja.
Niestety totalnie wyłączenie emocji, pustka w głowie.

-- 21 sty 2016, 16:32 --

Vegance odstawilam raz, rok temu... Zaczelam schodzić we wrześniu. W grudniu byłam wrakiem. Zaczęłam samodestrukcje uzywkami. Potem wróciłam w styczniu do leków i mania
A ty chorujesz na deprechy tylko, czy na dwa bieguny??

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez szaraczek 21 sty 2016, 17:04
Peter007, Ciesz się bo jak już zaskoczyła to będzie już działać. Masz szczęście, że za każdym razem kiedy do niej wracasz to zaskakuje. Nie wiesz czy Lekarz będzie Ci jeszcze zwiększać dawkę?
Zaburzenia depresyjno-lękowe

Wenlafaksyna 225 mg

przez Vengence 21 sty 2016, 17:37
szaraczek napisał(a):Peter007, Ciesz się bo jak już zaskoczyła to będzie już działać. Masz szczęście, że za każdym razem kiedy do niej wracasz to zaskakuje. Nie wiesz czy Lekarz będzie Ci jeszcze zwiększać dawkę?
Nie byłbym taki pewny, że będzie działać, było kiedyś kilka osób co też miało takie zaskoki nawet kilku tygodniowe a potem była klapa, po zwiększeniu dawki lek znowu zaskakiwał, ale równie dobrze, może działać długo, nikt tego nie wie, mam nadzieje, że w jego przypadku się myle, ale ja sam tak miałem, że raz czułem się mega szczęśliwy a kilka dni pózniej dolina i tak kilka razy.

-- 21 sty 2016, 17:39 --

Ja zwiększyłem dawkę i od dzisiaj nie biorę już mirtazapiny, żałuje, że w ogóle zacząłem brać ten lek. :time:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez szaraczek 21 sty 2016, 17:41
Vengence, Bierzesz teraz 150 czy 225 mg wenlafaksyny? Dzieje się już coś?
Zaburzenia depresyjno-lękowe

Wenlafaksyna 225 mg

przez Vengence 21 sty 2016, 17:44
szaraczek napisał(a):Vengence, Bierzesz teraz 150 czy 225 mg wenlafaksyny? Dzieje się już coś?
225mg wziałem podjęzykow dzisiaj 2 godziny temu, na początku odczuwałem pobudzenie, teraz dziwnie się czuje, najlepsze jest to, że nie czuje zmęczenia to dobry znak, ale nie podniecam się za mocno, bo wiem jak to jest, może być tak, że ja nie odczułem nigdy prawdziwego działania wenli, bo ja nigdy nie brałem jej solo, zawsze z czymś, albo z paroksetyna, albo trazadon albo inna cholera, hehe, nic zobaczymy, jak nie zadziała to schodzę z leków i robię własne leczenie, które mam już przygotowane. :mrgreen:

-- 21 sty 2016, 17:49 --

szaraczek, A u ciebie jak tam sytuacja wygląda??

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg