WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Vengence 20 sty 2016, 22:18
Kalebx3 napisał(a):
tego się nie powinno brać całe życia(powiedziałem to ja co biorę antydepresanty 3,5 roku).

fajno brzmi ,,,, ale czy nie jest to tylko teorią . Dnia nie potrafię wyrobić bez prochów ,,, więc o czym tu gadka ,,,,więc chyba mi przyjdzie umrzeć w aptece ( najlepiej podczas promocji )
Ale czy ty jesteś tak do końca czysty??, w sensie, zero narkołaków??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Kalebx3 20 sty 2016, 22:23

ostatni raz paliłem kiepską trawę 31 dni temu.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Vengence 20 sty 2016, 22:42
Kalebx3 napisał(a):

ostatni raz paliłem kiepską trawę 31 dni temu.
No to nie ma tragedii. :P
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jazzowa 21 sty 2016, 00:34
SSRI już miałam to za słabe dla mnie.
Jeszcze to nie jest moment na odstawienie, rok temu próbowałam i było bardzo źle. Ciekawe....
Poza tym używki ...
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez Ricah 21 sty 2016, 00:42
jazzowa, doloz do tego cos moze? Przykladowo tianeptyna (moze zniesc tryb zombie i jest anksjolitykiem), jakis NaSSa (o ile nie boisz sie wzrostu licznika na wadze) lub agonista dopaminy.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

przez jazzowa 21 sty 2016, 00:46
Ricach dzięki :) ide za tydzień na wizytę, wspomne o tym. Leki powodujCe wzrost wagi odpadają. Ale musi koniecznie mi cos zmienić. Alkohol o dragi w jaki sposób wpływają na działanie??

przez Ricah 21 sty 2016, 10:46
jazzowa, zalezy na jakie. Z wenla dziala przeciwstawnie (alkohol obniza poziom serotoniny, zatem generalnie z serotoninowcami). Generalnie tak czy siak to zly pomysl z wielu powodow, niszczy neurony, uzaleznia itd. Wiadomo, czlowiek nie wielblad, ale warto miec swiadomosc. Co do dragow, to znow zalezy jakie.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

przez zzYxx 21 sty 2016, 10:55
Dziwna sprawa, wenla w niskich dawkach zmniejsza intensywność objawów negatywnych.
The Walking Dead.

przez Vengence 21 sty 2016, 10:59
Ricah napisał(a):jazzowa, zalezy na jakie. Z wenla dziala przeciwstawnie (alkohol obniza poziom serotoniny, zatem generalnie z serotoninowcami). Generalnie tak czy siak to zly pomysl z wielu powodow, niszczy neurony, uzaleznia itd. Wiadomo, czlowiek nie wielblad, ale warto miec swiadomosc. Co do dragow, to znow zalezy jakie.
Jakich by dragów nie brała to niszczy sobie mózg, ja nie widzę jakiekolwiek sensu w braniu antydepresantów razem z narkotykami.

Po:
1. Nigdy nie wiadomo jak zareaguje twój organizm na daną substancje psychoaktywną, a już w szczególności z lekami przeciwdepresyjnymi, jakie by nie brała, większość jedzie po serotoninie jedne mniej inne więcej.
2. Niszczysz sobie wątrobę na maxa, nie wiem czy ona zdaje sobie z tego sprawę.
3. Zanieczyszczenia w towarze, kiedyś przykładowo amfy było mniej więcej pół na pół, dilerzy dodawali kreatyne albo jakieś leki przeciwbólowe, teraz towar jest tak zanieczyszczony, że tam w zasadzie nie ma fety, tylko różne dziwne substancje pochodzenia nieznanego, np: strychnina,
tłuczone szkło, żeby jebało po nosie i komuś się wydawało, że towar jest kozak. :pirate:
4. Same narkotyki wywołują depresje, psychozy,nerwice i lęki, pogłebiają też istniejące zaburzenia, pomagają na kilka godzin, a potem dół jest 3 razy większy.

Polecam zapisać się na terapie i odstawić dragi i alkohol wtedy można zabrać się za leczenie, bez tych rzeczy nie ma sensu w ogóle czegokolwiek leczyć, to tak jakby leczyć człowieka który ma raka płuc, a on jara nadal szlugi, 1,5 paki dziennie, no bądzmy poważni. :pirate:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez jazzowa 21 sty 2016, 11:20
twardym mówie nie, ale czasem piję i ostatnio częściej palę.
Vengence, z Twojego opisu wynika że masz taką samą dawke, a pijesz też

Wenla na mnie działała super przez dłuugi czas, ostatnio stwierdzam że za bardzo mnie otumania i trochę wróciły lęki ..
Terapia tak czy inaczej, wiadomo, choć jest to tylko szansa na ozdrowienie.
+ nie mam zamiaru całkowicie odmawiać sobie używek - wolę zgnić niż żyć w totalnej abstynencji :roll:

przez Vengence 21 sty 2016, 11:34
jazzowa napisał(a):twardym mówie nie, ale czasem piję i ostatnio częściej palę.
Vengence, z Twojego opisu wynika że masz taką samą dawke, a pijesz też

Wenla na mnie działała super przez dłuugi czas, ostatnio stwierdzam że za bardzo mnie otumania i trochę wróciły lęki ..
Terapia tak czy inaczej, wiadomo, choć jest to tylko szansa na ozdrowienie.
+ nie mam zamiaru całkowicie odmawiać sobie używek - wolę zgnić niż żyć w totalnej abstynencji :roll:
Ok zrobisz jak będziesz uważać, tylko tak piszę, włączył mi się tryb umoralniacza, ja pije od święta, kiedyś imprezowałem co weekend, od czasu do czasu się wrzuciło jakąś extase, koks, lub fete, ale mało brałem, ale moje środowisko konkretnie ćpało, straciłem 2 kumpli przez prochy i wódę, dlatego będę innych ostrzegał.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez jazzowa 21 sty 2016, 11:56
Vegence, dzięki, wiem to :) widzę co sie dzieje. nie twierdzę że nigdy nie miałam styczności, bo były epizody, ale akurat np. jak nie brałam leków ( wpadłam na pomysł odstawienia wenli bo przeciez sie tak rewelacyjnie czułam )
zmieniłam się znacznie, od wielu miesięcy tylko popijam czasem, imprezuje baaardzo rzadko, dużo pracuje.
takie towarzystwo ćpuńskie i wspomnienia powodują u mnie lęki między innymi, więc nie chce mieć nic wspólnego.

niestety jestem takim zombie przez wenle, ze alkohol i maria mnie wyłączaja z tego stanu - zaczynam myślec, jestem błyskotliwa, interesuje mnie cos. byc moze dlatego jednak czasem po to sięgam ;)

przez Vengence 21 sty 2016, 12:40
jazzowa napisał(a):Vegence, dzięki, wiem to :) widzę co sie dzieje. nie twierdzę że nigdy nie miałam styczności, bo były epizody, ale akurat np. jak nie brałam leków ( wpadłam na pomysł odstawienia wenli bo przeciez sie tak rewelacyjnie czułam )
zmieniłam się znacznie, od wielu miesięcy tylko popijam czasem, imprezuje baaardzo rzadko, dużo pracuje.
takie towarzystwo ćpuńskie i wspomnienia powodują u mnie lęki między innymi, więc nie chce mieć nic wspólnego.

niestety jestem takim zombie przez wenle, ze alkohol i maria mnie wyłączaja z tego stanu - zaczynam myślec, jestem błyskotliwa, interesuje mnie cos. byc moze dlatego jednak czasem po to sięgam ;)

Ja też się czuje jak zombiak, po wenli, nie wiem jak kogoś może ten lek aktywizować. :mrgreen:
ja jeszcze mirtazapine biorę, ale od dzisiaj już jej nie biorę bo ona dodatkowo muli.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez jazzowa 21 sty 2016, 12:44
Vegance no właśnie, ja za tydzień mam wizytę i musi się cos zmienić bo jak zyyyyc w takim stanie. Ostatnio jeszcze mam mocne objawy de realizacji, lekko się przerazilam....

Sortuj wg