WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Peter007 15 sty 2016, 17:59
Vengence napisał(a):
Peter007 napisał(a):
Umpero napisał(a):Vengence daj znać jak śpisz po odstawieniu mirty.
Peter007 a jak śpisz na wenli ? Bierzesz jakieś usypiacze ?

Biore trittico 50-100mg, ale bede sie staral odstawic.
Ja bym poczekał z tym trittico, możliwe że twoje dobre samopoczucie w jakiejś części jest jego zasługą.

Trittico biore z przerwami od prawie 8 lat, wiec znam jego efekty. Mi to wyglada, ze wenla sie rozkreca. Z trittico bede schodzil powoli, bardzo powoli.

przez szaraczek 15 sty 2016, 18:32
Peter007, Widzisz. W Twoim przypadku wenla też zaskoczyła po niemal 3 miesiącach. Nie słuchajcie do końca Lekarzy, że wenla zaczyna działać po 2-3 tygodniach. Może u niektórych tak się stać, ale u większości wenla potrzebuje więcej czasu.
Zaburzenia depresyjno-lękowe

Wenlafaksyna 225 mg

przez Pablo5HT1 15 sty 2016, 18:35
szaraczek napisał(a):Peter007, Widzisz. W Twoim przypadku wenla też zaskoczyła po niemal 3 miesiącach. Nie słuchajcie do końca Lekarzy, że wenla zaczyna działać po 2-3 tygodniach. Może u niektórych tak się stać, ale u większości wenla potrzebuje więcej czasu.

tiaa, więcej czasu, tylko na co? na coraz większe zmulenie i impotencje? Normalnie startuje po 3 tyg, jak nie wystartuje to takie pocieszanie się w połączeniu z masochizmem brania.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szaraczek 15 sty 2016, 18:36
Pablo5HT1, Nie zgadzam się. U mnie wenla kiedyś też zaskoczyła po prawie 3 miesiącach.

Wenlafaksyna 225 mg

przez Pablo5HT1 15 sty 2016, 18:39
szaraczek napisał(a):Pablo5HT1, Nie zgadzam się. U mnie wenla kiedyś też zaskoczyła po prawie 3 miesiącach.

to dziwny przypadek jesteś, pewnie zaskoczyła przeciwlękowo bo antydepresyjnie to ma działać szybciej. a poza tym cześc z was jest dziwna w tej chęci czekania długo i brania tudzież długo- ucieczka od reala? buuhhaaa, ja zawsze myślę pobrać, poprawa i wywalić-system ppw.

przez Vengence 15 sty 2016, 18:44
szaraczek napisał(a):Pablo5HT1, Nie zgadzam się. U mnie wenla kiedyś też zaskoczyła po prawie 3 miesiącach.
To nie do końca tak jest bo u ciebie lek zaskoczył tak naprawdę po zwiększeniu dawki a więc 4 tygodnie na 75 mg a potem 8 tygodni na 150 mg i zaczęła działać tak było!?, czyli zadziałał po 8 tygodniach, bo pierwsze 4 tygodnie się jakby nie liczą, bo lek odpalił na wyższej dawcę, gdybyś zaczął brać od razu 150 mg to zadziałała by 2 miesiącach.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez szaraczek 15 sty 2016, 18:51
Vengence, Ta było. Czyli powiedzmy, że zaskoczył po 2 miesiącach, ale to i tak znacznie później niż 3 tygodnie jak twierdzi Pablo5HT1,

Wenlafaksyna 225 mg

przez Peter007 15 sty 2016, 18:55
Nie ma sie przepychac czy 2 tyg czy 3 miesiace, jak dziala to widac, jak nie dziala to dalej dupa i szukanie nowego leku.

Jedyna muka, to jak mam teraz zajebiste dni ..... to libido w dol :(.

przez Vengence 15 sty 2016, 18:56
szaraczek napisał(a):Vengence, Ta było. Czyli powiedzmy, że zaskoczył po 2 miesiącach, ale to i tak znacznie później niż 3 tygodnie jak twierdzi Pablo5HT1,
Ja wiem, 3 tygodnie to tyle co nic, każdy lekarz mu to powie, jakbym powiedział swojemu lekarzowi, że czekamy 3 tygodnie na poprawę a potem zmieniamy lek to był mnie wyśmiał z resztą jemu powiedział bym to samo, mogę się zgodzić, z resztą ja już nie mam ochoty gadać to samo, TLPD działają bardzo szybko, niektóre leki receptorowe działają szybko, ale z pewności nie ssri.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Umpero 15 sty 2016, 20:48
Czy nikt tu nie bierze wenli solo lub po prostu bez usypiaczy na noc?

przez sebo001 15 sty 2016, 21:48
Vengence napisał(a):
szaraczek napisał(a):Vengence, Ta było. Czyli powiedzmy, że zaskoczył po 2 miesiącach, ale to i tak znacznie później niż 3 tygodnie jak twierdzi Pablo5HT1,
Ja wiem, 3 tygodnie to tyle co nic, każdy lekarz mu to powie, jakbym powiedział swojemu lekarzowi, że czekamy 3 tygodnie na poprawę a potem zmieniamy lek to był mnie wyśmiał z resztą jemu powiedział bym to samo, mogę się zgodzić, z resztą ja już nie mam ochoty gadać to samo, TLPD działają bardzo szybko, niektóre leki receptorowe działają szybko, ale z pewności nie ssri.

Vengence, ja w ciągu 4 tygodni przerobiłem dwa ssri i mój lekarz twierdzi, że nie ma co dłużej czekać bo źle reaguję na te leki. :D

przez Ricah 15 sty 2016, 21:55
sebo001, to po cholere pisze Ci kolejne ssri? Glupi jest (raczej pytanie retoryczne) czy Cie nie lubi?
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

przez sebo001 15 sty 2016, 23:23
Po 3 tygodniach odstawił mi Cita, później dostałem Wenle ale ze względu na pogarszający się stan dał mi Paro. Raczej lubi, odbiera, odpisuje na smsy.
Aha w poniedziałek idę do innego lekarza.

przez Vengence 16 sty 2016, 11:15
sebo001 napisał(a):
Vengence napisał(a):

Vengence, ja w ciągu 4 tygodni przerobiłem dwa ssri i mój lekarz twierdzi, że nie ma co dłużej czekać bo źle reaguję na te leki. :D
No jeżeli ktoś bardzo zle reaguje na leki to wiadomo, że trzeba je odstawić bo pacjent może nie dożyć do poprawy. :mrgreen:

-- 16 sty 2016, 12:52 --

Wczoraj nie wziąłem wenli i dzisiaj nie mam żadnych myśli samobójczych, gdzie na leku mi się zdarzały bardzo często. :pirate:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg