WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Vengence 11 sty 2016, 19:56
sebo001 napisał(a):Vengence, jak u Ciebie wyglądał przebieg choroby ?
Ja /cenzura/, nie wiem już co mam robić... :x

-- 11 sty 2016, 19:52 --

Dominik_wot napisał(a):i tu pojawia się kluczowe pytanie że depresja depresji nie jest rowna no i tak naprawdę to nie wiadomo co to k*urwa jest no bo jeden chodzi dziarsko do pracy - i ma depresję ...

a drugi to nawet żadnej pracy nie szuka bo ma depresję ... tylko siedzi w domu albo na ławce w parku :roll:

no a obaj mają rzekomo zaburzenia depresyjne

...

Otóż to ! A jak jest u Ciebie ?
Od stresu który się ciągnał długo potem w ciągu kilku miesięcy rozwineła się depresja na początku lekka ale z dnia na dzien było coraz gorzej, w końcu doszło do tego, że nie mogłem wstać z łóżka, jakoś wstałem i pojechałem do szpitala, miałem masakryczne myśli samobójcze, dali leki no i jakoś tam się kulałem, choruje 4 lata, nie chcę mi się dokładnie opisywać, poza tym to nie miejsce i czas, w każdym razie, pracowałem, trenowałem na siłe, siłownia, biegani, boks, jakieś wypady do innego miasta itd, ale wszystko na siłe, zero zadowolenia i chęci z życia.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez sebo001 11 sty 2016, 20:00
Jak jest i było u Ciebie z lękami ? To mi najbardziej doskwiera.

przez Vengence 11 sty 2016, 20:23
sebo001 napisał(a):Jak jest i było u Ciebie z lękami ? To mi najbardziej doskwiera.
Miałem lęki straszne i natręctwa, paroksetyna mi to wyleczyła póki co trwale, ale z depresją nie za wiele zrobiła, ale i tak to dobry lek.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sebo001 11 sty 2016, 20:46
Najgorsze w poczuciu napięcia, lęku jest to, że nie pozwala mi zasnąć. Gdy mnie dopadło spałem w ciągu tygodnia max 7h i tak przez miesiąc, wkońcu nie wiedząc do końca co się dzieję wokół mnie, poszedłem na l4 i do lekarza.Oby to nie wróciło. Mieszkanie, kredyt itd. Mam nadzieję, że Wenla pomoże.
Długo byłeś w szpitalu ? Terapeutka dzisiaj mi powiedziała, że ona i lekarz, miesiąc temu chcieli mnie skierować do szpitala, w takim byłem stanie.
Ostatnio edytowano 11 sty 2016, 20:52 przez sebo001, łącznie edytowano 1 raz

przez Peter007 11 sty 2016, 20:51
sebo001 napisał(a):Najgorsze w poczuciu napięcia, lęku jest to, że nie pozwala mi zasnąć. Gdy mnie dopadło spałem w ciągu tygodnia max 7h i tak przez miesiąc, wkońcu nie wiedząc do końca co się dzieję wokół mnie, poszedłem na l4. Oby to nie wróciło. Mieszkanie, kredyt itd. Mam nadzieję, że Wenla pomoże.

Popros lekarza o cos strikte na sen w celu uregulowania snu. Ja mialem tak samo jak ty i tez przezmiesiac. Po 3-4 dniach brania immovane + trittico na sen, wszystko wrocilo do normy. Odstawilem imovane i teraz spie elegancko na samym trittico :). Bezsennosc to najwiekszy koszmar, robi z mozgu kisiel. Nerwica, depresja, etc wszystko ma zwiekszona sile + bez snu nie regeneruje sie cialo i OUN.

przez sebo001 11 sty 2016, 20:56
Jaką dawkę trittico bierzesz ? Pierwsza dawka 50mg i spałem 8h. Drugi dzień 100 i spałem 6 h. Trzeci 150 i znowu 8h. Następne dni bezsenność wróciła. Może miałeś lęk o mniejszym nasileniu. Na mnie lerivon i pregabalina przed snem średnio działa.

przez szaraczek 11 sty 2016, 20:57
A ja dziękuję Bogu za to, że moja nerwica i depresja przebiegają i zawsze przebiegały bez problemów ze snem. Nie wiem co to bezsenność. Niby te same choroby a u każdej osoby inny przebieg.
Zaburzenia depresyjno-lękowe

Wenlafaksyna 225 mg

przez Vengence 11 sty 2016, 20:58
sebo001 napisał(a):Najgorsze w poczuciu napięcia, lęku jest to, że nie pozwala mi zasnąć. Gdy mnie dopadło spałem w ciągu tygodnia max 7h i tak przez miesiąc, wkońcu nie wiedząc do końca co się dzieję wokół mnie, poszedłem na l4 i do lekarza.Oby to nie wróciło. Mieszkanie, kredyt itd. Mam nadzieję, że Wenla pomoże.
Długo byłeś w szpitalu ? Terapeutka dzisiaj mi powiedziała, że ona i lekarz, miesiąc temu chcieli mnie skierować do szpitala, w takim byłem stanie.
A daj spokój z tym szpitalem wyganiali mnie stamtąd, byłem około 3 tygodni, Polska to tragedia, byłem na zamkniętym oddziale.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Peter007 11 sty 2016, 21:06
sebo001 napisał(a):Jaką dawkę trittico bierzesz ? Pierwsza dawka 50mg i spałem 8h. Drugi dzień 100 i spałem 6 h. Trzeci 150 i znowu 8h. Następne dni bezsenność wróciła. Może miałeś lęk o mniejszym nasileniu. Na mnie lerivon i pregabalina przed snem średnio działa.

Ja biore od miesiaca 100mg i spie kazdej nocy min 8h, moze z 2 razy wstalem po 5-6h snu. Pamietaj, trittico nie jest lekiem doraznym, tez sie rozkreca z 7 dni.

przez sebo001 11 sty 2016, 21:06
Vengence, to bardzo krótko byłeś na swoj stan, który opisywałeś.

przez Peter007 11 sty 2016, 21:07
Vengence napisał(a):
sebo001 napisał(a):Najgorsze w poczuciu napięcia, lęku jest to, że nie pozwala mi zasnąć. Gdy mnie dopadło spałem w ciągu tygodnia max 7h i tak przez miesiąc, wkońcu nie wiedząc do końca co się dzieję wokół mnie, poszedłem na l4 i do lekarza.Oby to nie wróciło. Mieszkanie, kredyt itd. Mam nadzieję, że Wenla pomoże.
A daj spokój z tym szpitalem wyganiali mnie stamtąd, byłem około 3 tygodni, Polska to tragedia, byłem na zamkniętym oddziale.

Dlaczego ciebie pogonili ?

przez sebo001 11 sty 2016, 21:10
Peter007, zobacze jak będzie w tym tygodniu. Jak będzie źle to spróbuje jeszcze raz trittico tylko nie wiem jak z lerivonem wtedy.

przez Vengence 11 sty 2016, 21:25
Peter007 napisał(a):
Vengence napisał(a):

Dlaczego ciebie pogonili ?
Bo nie mieli miejsca, przyłaził ordynator i zamulał, /cenzura/ takie szpitale, teraz poszedłbym tylko gdybym naprawdę chciał się zabić to wtedy bym zadzwonił niech przyjeżdzają i zabierają do psychiatryka. :twisted:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Peter007 11 sty 2016, 21:32
Vengence napisał(a): Bo nie mieli miejsca, przyłaził ordynator i zamulał, /cenzura/ takie szpitale, teraz poszedłbym tylko gdybym naprawdę chciał się zabić to wtedy bym zadzwonił niech przyjeżdzają i zabierają do psychiatryka. :twisted:

O kurde, ale chamstwo !. Sa w Polsce jakies prywatne kliniki, jak maja w Hollywood ?

Sortuj wg