WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Kalebx3 08 sty 2016, 15:51
choć to pobudzenie jest dziwne, jest w tym trochę napięcia i takie podkurwienia, ach te prochy.

amfetaminowe pobudzenie z bananem na ustach i w sercu to to zapewne nie jest . Dziś wziąłem 75 mg wellbutrinu i też czuję zwiastuny tego o czym napisałeś,,, a ja tego podku-rwieniw nienawidzę . chociaż jedno dobre ,że jest energia .
dzisiaj w dodatku do stałego zestawu przywaliłem Nooneptu i fenibutu ,,, i już sam nie wiem co za co jest odpowiedzialne ,,,ach te prochy ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Peter007 08 sty 2016, 16:00
Kalebx3 napisał(a):
choć to pobudzenie jest dziwne, jest w tym trochę napięcia i takie podkurwienia, ach te prochy.

amfetaminowe pobudzenie z bananem na ustach i w sercu to to zapewne nie jest . Dziś wziąłem 75 mg wellbutrinu i też czuję zwiastuny tego o czym napisałeś,,, a ja tego podku-rwieniw nienawidzę . chociaż jedno dobre ,że jest energia .
dzisiaj w dodatku do stałego zestawu przywaliłem Nooneptu i fenibutu ,,, i już sam nie wiem co za co jest odpowiedzialne ,,,ach te prochy ;)

Loszzzzz ... ale mix :)

przez sebo001 08 sty 2016, 16:41
We wtorek rozpocząłem aplikację Velaxinu po nieudanej przygodzie z Citabaxem. Przeraża mnie tylko czas oczekiwania. Jak tu funkcjonować przez 3 miesiące czekania na poprawę. Z waszego doświadczenia lek działa bardziej na depresję czy lęk ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Peter007 08 sty 2016, 16:46
sebo001 napisał(a):We wtorek rozpocząłem aplikację Velaxinu po nieudanej przygodzie z Citabaxem. Przeraża mnie tylko czas oczekiwania. Jak tu funkcjonować przez 3 miesiące czekania na poprawę. Z waszego doświadczenia lek działa bardziej na depresję czy lęk ?

Podobno dziala na oba problemy.

przez Vengence 08 sty 2016, 16:54
sebo001 napisał(a):We wtorek rozpocząłem aplikację Velaxinu po nieudanej przygodzie z Citabaxem. Przeraża mnie tylko czas oczekiwania. Jak tu funkcjonować przez 3 miesiące czekania na poprawę. Z waszego doświadczenia lek działa bardziej na depresję czy lęk ?

Działanie bardzo dobre zarówno przeciwlękowe jak i przeciwdepresyjne, nie koniecznie trzeba czekać aż 3 miesiące na poprawę, najczęściej zaczyna coś chwytać pomiędzy 4-8 tygodniem, a jak będziesz miał szczęście to może i po 2 tygodniach odczujesz minimum działanie przeciwlękowe leku, z oczekiwaniem jest ciężko i nie ma na to złotego środka, tak na szybko benzo i sen jak najwięcej spać o ile jest to możliwe, chyba, że znajdziesz w sobie siłę by biegać rano i potem spać. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez sebo001 08 sty 2016, 17:12
Co do spania to bywa różnie. Raz zasypiam jak za dobrych czasów, drugi bez Lerivonu się nie obędzie a czasami musze wypić Hydroksozyne aby zasnąć.

Lekarz chciał mi włączyć jeszcze Pregabaline ale odpuścił.

przez Vengence 08 sty 2016, 17:34
sebo001, Mógł ci jakieś benzo przepisać na 1 miesiąc /cenzura/ ci lekarze to tak się boją tych benzo, że szok. :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez sebo001 08 sty 2016, 18:12
Benzo jak dla mnie ostateczność.
Vengence, jesteś wstanie normalnie funkcjonować po tych wszystkich prochach? Tak jak przed nimi ?

przez Vengence 08 sty 2016, 18:15
sebo001 napisał(a):Benzo jak dla mnie ostateczność.
Vengence, jesteś wstanie normalnie funkcjonować po tych wszystkich prochach? Tak jak przed nimi ?
W sensie czy jestem zdrowy?

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez sebo001 08 sty 2016, 18:24
W sensie czy twoje życie wygląda tak jak przed zachorowaniem, piciem leków ?
Przecież te leki mają taką ilość skutków ubocznych, że często przewyższają zalety.
Ostatnio edytowano 08 sty 2016, 18:33 przez sebo001, łącznie edytowano 1 raz

przez Vengence 08 sty 2016, 18:31
sebo001 napisał(a):W sensie czy twoje życie wygląda tak jak przed zachowaniem, piciem leków ?
Przecież te leki mają taką ilość skutków ubocznych, że często przewyższają zalety.

Nie moje życie nie wygląda nawet w połowie tak jak przed chorobą i braniem leków, ale pewnie nie to chciałeś usłyszeć,
gdyby nie to, że mam rodzine to pewnie bym już nie żył, badz zmierzał ku śmierci. :pirate:
Powiem ci szczerze, że w ogóle od dłuższego czasu myślę, żeby przestać je brać, ale mimo wszystko trochę się
boje, bo ja miałem tak kurewsko silną depresje, że teraz to jest Cud miód i orzeszki. :mrgreen:
Ostatnio edytowano 08 sty 2016, 18:35 przez Vengence, łącznie edytowano 1 raz

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Peter007 08 sty 2016, 18:33
sebo001 napisał(a):W sensie czy twoje życie wygląda tak jak przed zachowaniem, piciem leków ?

To zalezy w jakim jestes stanie. Jak mnie tym razem dopadla nerwica, to miesiac bezsennosci mialem, ataki paniki codziennie po kilka godzin. Przez brak snu mialem totalna kaszane w glowie ...... leki to wszystko wyeliminowaly i to dosc szybko (2tyg). Na dzien dzisiejszy najwiekszym efektem ubocznym dla mnie to zamulka, jak po SSRI.

przez sebo001 08 sty 2016, 18:38
Jednak widzę ludzi, którzy poradzili sobie z depresją czy nerwicą i żyją zupełnie normalnie. Pracują, są aktywni, szczęśliwi.

przez Peter007 08 sty 2016, 18:42
Ja ostatnie 2 lata wogole bez lekow lecialem, sen i samopoczucie, wszystko bylo super. Tak, da sie wygrac.

Sortuj wg