WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez Vengence 08 sty 2016, 11:44
Peter007, Kawe jebłem i mnie rozniosło pozytywnie. :mrgreen:

-- 08 sty 2016, 11:44 --

Stymulanty rzadza :P
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Peter007 08 sty 2016, 11:48
Vengence napisał(a):Peter007, Kawe jebłem i mnie rozniosło pozytywnie. :mrgreen:

Kawa az tak mnie nie pobudza :(. Chyba, ze kawe do nosa masz :).

przez Vengence 08 sty 2016, 12:44
Peter007 napisał(a):
Vengence napisał(a):Peter007, Kawe jebłem i mnie rozniosło pozytywnie. :mrgreen:

Mnie też na codzień nie pobudza za bardzo, z powodu leków, ale dzisiaj mnie pobudziło, coś się dzieje widocznie pozytywnego w głowie. :pirate: :time:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Peter007 08 sty 2016, 13:13
Vengence napisał(a):
Peter007 napisał(a):

Mnie też na codzień nie pobudza za bardzo, z powodu leków, ale dzisiaj mnie pobudziło, coś się dzieje widocznie pozytywnego w głowie. :pirate: :time:

A jak dlugo juz bierzesz ? Chyba niedawno na 150mg wskoczyles ? Mnie 150mg z 7 dni ladnie pobudzalo, a teraz lipa.

przez Vengence 08 sty 2016, 13:15
Peter007, Tak od 2 dni dopiero, wenlafaksyna jest niestabilnym lekiem bardzo, ona ma tak, że latasz 2 dni potem lipa, potem znowu latasz, a jak nie to zwiększasz dawkę, tylko ile można zwiększać w nieskończoność się nie da. :bezradny:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Peter007 08 sty 2016, 13:51
Vengence napisał(a):Peter007, Tak od 2 dni dopiero, wenlafaksyna jest niestabilnym lekiem bardzo, ona ma tak, że latasz 2 dni potem lipa, potem znowu latasz, a jak nie to zwiększasz dawkę, tylko ile można zwiększać w nieskończoność się nie da. :bezradny:

Ja tak mam. Kilka dni super, podam kilka dol lub super poranek i slaby wieczor lub odwrotnie slaby poranek i super wieczor. Mam nadzieje, ze to sie ustabilizuje po 2-3 miesiacach.

przez Vengence 08 sty 2016, 13:56
Peter007 napisał(a):
Vengence napisał(a):Peter007, Tak od 2 dni dopiero, wenlafaksyna jest niestabilnym lekiem bardzo, ona ma tak, że latasz 2 dni potem lipa, potem znowu latasz, a jak nie to zwiększasz dawkę, tylko ile można zwiększać w nieskończoność się nie da. :bezradny:

Ja tak mam. Kilka dni super, podam kilka dol lub super poranek i slaby wieczor lub odwrotnie slaby poranek i super wieczor. Mam nadzieje, ze to sie ustabilizuje po 2-3 miesiacach.
Stabilnie będzie, ale nie będzie tak jak momentami jest na tym leku, że wszystko ci się chce i latasz konkretnie, przynajmniej ja tego nie miałem, miałem takie coś tylko jak pierwszy raz brałem efectin latałem jak bym się naćpał, potem miałem coś podobnego ale dużo słabsze przy zwiększaniu dawek, ale i tak wenlafaksyna jest najlepszym lekiem z tego co brałem, ssri wymięka.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Peter007 08 sty 2016, 14:36
Ja wczesniej bylem na Asentrze = Totalna Porazka, Esci = 3x pomogl, ale zamulka po nim jest konkret, Citalopram = Pomagal, ale nie moglem pozbyc sie bezsennosci i zabardzo mnie nakrecal, jakbym nonstop dawal na 110% mocy.

Teraz Wenla w postaci Efectinu 150mg, pomimo tego co pisalem wczesniej, to dosc szybko bo po 2 tyg, wyciagnela mnie z najwiekszej nerwicy z atakami paniki jaka mialem do tej pory. Dodatkowo po 1,5 miesiaca bezsennosci, bylem konkretnym wrakiem z sieczka w glowie.

Widac, ze lek ma potencjal. Tylko niech juz zaskoczy w 100% :)

przez Vengence 08 sty 2016, 14:43
Peter007 napisał(a):Ja wczesniej bylem na Asentrze = Totalna Porazka, Esci = 3x pomogl, ale zamulka po nim jest konkret, Citalopram = Pomagal, ale nie moglem pozbyc sie bezsennosci i zabardzo mnie nakrecal, jakbym nonstop dawal na 110% mocy.

Teraz Wenla w postaci Efectinu 150mg, pomimo tego co pisalem wczesniej, to dosc szybko bo po 2 tyg, wyciagnela mnie z najwiekszej nerwicy z atakami paniki jaka mialem do tej pory. Dodatkowo po 1,5 miesiaca bezsennosci, bylem konkretnym wrakiem z sieczka w glowie.

Widac, ze lek ma potencjal. Tylko niech juz zaskoczy w 100% :)

Tak najgorsze jest to czekanie i nadzieje jakie pokłada się w leku, ja już tyle tego brałem wszystkiego, że mam w zasadzie pełen obraz działania leków przeciwdepresyjnych, ale zachowam go dla siebie. :pirate:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Peter007 08 sty 2016, 14:57
Ja mam jeszcze w mixie Trazadon 100mg nasen, pewnie tez jakis dziala w tym moim koktajlu.

przez Vengence 08 sty 2016, 15:05
Peter007 napisał(a):Ja mam jeszcze w mixie Trazadon 100mg nasen, pewnie tez jakis dziala w tym moim koktajlu.
Brałem trazadon, mnie osobiście zmulał.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Peter007 08 sty 2016, 15:10
Vengence napisał(a):
Peter007 napisał(a):Ja mam jeszcze w mixie Trazadon 100mg nasen, pewnie tez jakis dziala w tym moim koktajlu.

Mnie Mirta masakrowala rano, najwieksze zawroty glowy i otumanienie jakie kiedykolwiek mialem, to po Mircie :).

przez Vengence 08 sty 2016, 15:16
Peter007 napisał(a):
Vengence napisał(a):

Mnie Mirta masakrowala rano, najwieksze zawroty glowy i otumanienie jakie kiedykolwiek mialem, to po Mircie :).
To szybko mija, potem mirta paradoksalnie pobudza, choć to pobudzenie jest dziwne, jest w tym trochę napięcia i takie podkurwienia, ach te prochy. :mrgreen:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Peter007 08 sty 2016, 15:22
Vengence napisał(a):To szybko mija, potem mirta paradoksalnie pobudza, choć to pobudzenie jest dziwne, jest w tym trochę napięcia i takie podkurwienia, ach te prochy. :mrgreen:

To jak tam mam jak mam gorsze dni na wenli. Dziewne wewnetrzne napiecie caly dzien.

Sortuj wg