WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Niecierpliwy30 09 paź 2015, 22:24
U mnie jak narazie schodzenie z wenli bezbolesne ale wspomagam sie klonem. Bylo 225mg tydzien temu. A od jutra wskakuje na 75mg. Biore takze na noc 50mg ketrelu i 8 dzien valdoxanu.Jak narazie valdek nie dziala.

przez Dark Knight 10 paź 2015, 21:43
75 wenli +600 moklo narazie mdlosci i otepienie zobaczymy co dalej

przez Niecierpliwy30 10 paź 2015, 23:14
A jakie leki brales przed moklo. Cos nie dzialalo? Ciekawe jak ten mix zadziala...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dark Knight 12 paź 2015, 20:38
Bralem nuz wszystko najlepeij bylo na sercie chujowo ale.stabilnie teraz wlasnie chce pobawic w mixy gdyz zawsze bralem leki solo

przez agusiaww 12 paź 2015, 22:44
inez3, super ze Ci sie układa :) i ze wenla działa.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Niecierpliwy30 15 paź 2015, 00:04
Zeszlem juz prawie calkiem z wenlafaksyny. Bylem na dawce 225mg. I to w ciagu 2 tyg. Szok. Zadnych problemow. Jak to ludzie zwykle maja przy odstawianiu. Przestalem sie mocno pocic. I juz nie jestem tak fizycznie pobudzony. Ale jedna zecz zostala. Kompletne wyjalowienie z emocji. O co tu chodzi. Dalej jestem jak zombie. Daje juz przyklady. Szef w robocie jedzie mnie z gory na dol przy wszystkich a ja nic. Jak slup. Tylko mu odpowiedzialem zeby nie krzyczal. Wogole sie tym nie przejalem. Nie tesknie za rodziną. Nie mysle o nich. Nie interesuja mnie. Nie interesuje mnie krzywda innych. Nie interesuje mnie wogole co sie ze mną stanie. Chociaz mam czasem emocje ale samo zlo jak juz. Nie czuje smiechu. Nie czuje smaku.
Ani glodu. Sprawy intymne martwe. Mialem stluczke samochodem. Koles z samochodu wychodzi przeklina, przezywa. A ja wyszlem popatrzalem i nic. Chociaz 2 samochody masakra.Mowie mu zeby sie uspokoil. Robot kompletny robot. To nie jestem ja. I jest jeszcze wiele innych zeczy. Czy to jest normalne? Ostatnio powiedzialem to doktorowi i widocznie mial juz z tym do czynienia, tak moglem stwierdzic. Obecnie jestem na ketrelu 50mg na noc
i valdoxan 25mg na noc. Ale to nic nie dziala. W piatek mam znowu wizyte. Zobaczymy jaka decyzja doktora. Jestem robotem krolikiem doswiadczalnym..... Czy ktos probowal pijawki na depresje.... Ponoc mogą pomoc na depresje? Wiem chore pytanie. Ale leki nie chcą dzialać....

przez Pablo5HT1 15 paź 2015, 03:41
Podrzucam link, ciekawe czy to wejdzie, czy bajer czy nie ściema?
http://www.laboratoryequipment.com/news ... t-possible

przez Niecierpliwy30 15 paź 2015, 20:38
Co zamiast tej wenlafaksyny i valdoxanu. Byl tez anafranil , cipramil, escitalopram, i jest nadal ketrel. Ide jutro do lekarza. Tylko prosze mi nie mowic ze doktor zadecyduje. Sam nie wie co zadziala. I wie sam ze to loteria. Mirtazapina odpada ze wzgledu ogromnego tycia. Jest tu ktos co tak szukal i trafil?

przez Psychopharm 16 paź 2015, 08:21
Może sertralina lub bupropion? Ew. tianeptyna.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez Niecierpliwy30 16 paź 2015, 20:55
Psychopharm trafiles. Jestem wlasnie po wizycie u lekarza. Powiedzialem mu ze mam dosyc juz czekania i skakania po lekach. Powiedzial mi ze czasami przepisuje ludzią leki pod dane objawy i pomaga. A czasami jak w moim przypadku wyglada to jak loteria. Chcial mi przepisac Duloxetine. Zapytalem go z jakiej to grupy. I odpowiedzial ze to tez SNRI. Powiedzialem mu ze raczej to nie pomoze bo dopiero zeszlem z takiej grupy lekow. Mowi ze mial przypadki gdzie wenla nie dzialala a duloxetine tak. Ja mu opowiedzialem historie o chlopaku z forum ktory mial bardzo podobną sytuacje do mojej. Gdzie wyprobowal tyle lekow a pozniej wskoczyl na sertraline i odzyl. Przemyslal i powiedzial ze widzi ze jestem wrogo usposobiony do SNRI i to na sam start nie dobrze tak wiec zdecydowal ze nie chce robic nic wbrew nojej woli i zgodzil sie na sertraline. Na poczatek 50mg. Za tydzien znowu wizyta i powiedzial ze bedzie prawdopodobnie bedzie podnosil. Do tego podniosl mi valdoxan do 50mg przed snem i ketrel tez zostawil 50mg przed snem.Psychopharm dzieki za odpowiedz.

-- 16 paź 2015, 21:28 --

Zapomnialem. Psychopharm, lekarz bupropion tez zaproponowal....

przez Psychopharm 17 paź 2015, 08:00
Jakiś kumaty lekarz Ci się trafił, trzymaj się go.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez agnes89 19 paź 2015, 17:27
Biorę Faxolet ER od wiosny, ale teraz we wrześniu miałam zwiększoną dawkę do 150 mg/dobę. Na początku zwiększenia dawki miałam stany lękowe, nie mogłam usiedzieć w miejscu. Teraz dołączyły się koszmarne zaparcia. Musiałam zmienić dietę i włączyć specjalne syropy. Natomiast działanie antydepresyjne Wenlafaksyny jest świetne, bo dzięki niemu mam siłę wstać z łóżka, zebrać się na zajęcia czy do sklepu. W tym tygodniu idę na kontrolę do psychiatry, zobaczymy co on powie na ten temat. Poza tym, mam problemy ze snem i na wieczór biorę 45 mg Mirtazapiny, tylko po niej jestem w stanie usnąć. Bez tego leku nie śpię całą noc.
Edit: Jeśli chodzi o inne skutki uboczne, to poza tymi zaparciami, mam czasami strasznie nerwowe dni, byle głupota potrafi mnie wyprowadzić z równowagi. Denerwują mnie ludzie na ulicy, w sklepie, mam ochotę im przywalić :bezradny:

przez Psychopharm 20 paź 2015, 12:32
To efekt mirtazapiny, miałem to samo.

przez Vengence 20 paź 2015, 12:55
Psychopharm, Jak tam na wenli??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg