WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez Niecierpliwy30 16 wrz 2015, 19:39
Sam juz nie wiem. Czuje jakies tam dzialanie wenli. Duze zrenice. Poce sie wiecej. Przez ta dawke zwiekszyly sie problemy ze snem.Czuje ze jestem troche pobudzony ale zalamany. Depresja.Dziwne ze mozna byc pobudzonym i miec depresje. Wlasnie kiedys bralem wenle przez kilka miesiecy i nic sie nie dzialo a po jakis 3,5 miesiacach dolozona byla mirtazapina i poprostu tak jak bym sie obudzil. Ale ta mirtazapina sprawia ze zamieniam sie w wieprza i dlatego niechce mirty. Co jest zblizone najbardziej dzialaniem do mirty i miansy? Dzisiaj probowalem ketrel w dzien w pracy. Zamulenie i zmeczenie....

przez dariusz1990 16 wrz 2015, 20:56
Mam pytanie do uzytkownikow czy Wenla dziala dobrze na lek wolnoplynacy?Pytam poniewaz kompletnie sobie nie radze wlasnie z lekiem wolnoplynacym.Caly czas mysle w czarnych barwach.Mam olbrzymie leki.Nie potrafie sobie poradzic Pomocy!!!
F31 ZABURZENIA DWUBIEGONOWE F41.2 MIESZANE ZABURZENIA LEKOWO DEPRESYJNE

przez szaraczek 16 wrz 2015, 22:05
dariusz1990, Tak. Też cierpię na lęki uogólnione i wenlafaksyna kiedyś cudnie na to podziałała+na depresję i fobie. Po miesiącu miałem zwiększoną dawkę do 150 mg. Ale wtedy jeszcze lek nie działał. Zaskoczył dopiero po jakimś czasie.
Zaburzenia depresyjno-lękowe

Wenlafaksyna 225 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Psychopharm 17 wrz 2015, 10:41
Niecierpliwy30 olanzapina jest podobna ale też może być tycie.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez Dominik_wot 17 wrz 2015, 11:41
a co daje noradrenalina w ssri w porównaniu do ssri ...? :)

przez Pablo5HT1 17 wrz 2015, 11:53
Dominik_wot napisał(a):a co daje noradrenalina w ssri w porównaniu do ssri ...? :)

Nastrój ma podnosić jeszcze bardziej niż serotonina sama.

przez Psychopharm 17 wrz 2015, 12:08
Nastrój i energię, powinna być teoretyczne mniejsza zmuła. Plus leki z NRI (jak wenla, dulo) leczą pewne dolegliwości bólowe i neuropatie.

-- 17 wrz 2015, 12:08 --

Nastrój i energię, powinna być teoretyczne mniejsza zmuła. Plus leki z NRI (jak wenla, dulo) leczą pewne dolegliwości bólowe i neuropatie.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez Dominik_wot 17 wrz 2015, 12:15
a Napęd psychoruchowy też ;) ?

przez Psychopharm 17 wrz 2015, 12:26
Też, miałem to na myśli pisząc energia - energia fizyczna i psychiczna do działania.

przez Dominik_wot 17 wrz 2015, 12:27
Psychopharm napisał(a):Też, miałem to na myśli pisząc energia - energia fizyczna i psychiczna do działania.

aha dzięki :)

przez zzYxx 17 wrz 2015, 16:20
Potwierdzam, na wenli jest mniejsza zmuła.
The Walking Dead.

przez Niecierpliwy30 18 wrz 2015, 21:34
Chej koledzy i kolezanki. Nie wiem jak mam nazwac stan w ktorym sie znajduje. Sprobuje to jakos opisac. Czuje ze moj organizm jest pobudzony ale mam depresje. To tak jak bym wypil kilka energy drinkow ale samopoczucie dalej kicha. O co tu chodzi. Czuje ze ta wenla zmienia mnie jeszcze w gorszego,innego czlowieka. Chodze do pracy. Nawet pracuje szybko ale to tyle. Czekam az sie skonczy praca wracam do domu i zamykanie w pokoju. Nie mam najmniejszej ochoty na spotykanie sie z ludzmi cokolwiek co jest zwiazane z swiatem zewnetrznym, jedynie to forum daje mi iskierke nadzieji.
Czuje jak bym sie zatrzymal w rozwoju, zamarl,zamarzł, oziebl na wszystko,drazliwy, usmiecham sie do ludzi w pracy ale tylko na twarzy wogole nie czuje tego nie sprawia mi to przyjemnosci. Nie wiem jak to nazwac. Takie szybkie, pobudzone zombiee, niezywe, martwe. Wenlo-zombiee. Niby zywy ale niezywy. Dziwne. Zobojetnienie, brak cierpliwosci, koncentracji. To cos czyli wenla zabiera mi nawet wspolczucie dla innych. Czy ktos mial cos podobnego. Pobudzenie ciala ale mozg bez zycia....

przez Dominik_wot 18 wrz 2015, 22:35
tak ja tak miałem jakby ktoś podkrecił mi silnik więcej "pustej" energii i tyle ... * nie wiem czy Ciebie to pociesza ;)

przez popiol 20 wrz 2015, 23:08
Niecierpliwy30, znam ten beznadziejny stan który opisujesz. Lek antydepresyjny powinien przedewszystkim podnosić nastrój, wówczas energia do działania sama by się pojawiła i to taka naturalna. Takie pobudzenie bez poprawy nastoju jest mało przyjemne.
popiol

Sortuj wg