WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Niecierpliwy30 08 sie 2015, 08:41
Pierwsza noc po kwetiapinie. Nie uspila mnie jak narazie na całą noc. Wybudziłem się okolo 10 razy. Ale czuje te wspaniale uczucie zaspania. Tesknilem za tym. A clonazepam to tak jak by jakis zamulacz albo spowalniacz jak narazie takie odczucia. To startuje z wenla 75mg od dzisiaj. Zegnaj anafranil....

przez Mooon 08 sie 2015, 08:48
artur1978, nic nie wspomniałęm o neuroleptykach nie ma lepszego leku na podbicie dopy niż metylo i w tym problem gdyby było cos innego to odpusciłbym metylo

przez Rocky2 08 sie 2015, 10:19
Niecierpliwy30 napisał(a):Pierwsza noc po kwetiapinie. Nie uspila mnie jak narazie na całą noc. Wybudziłem się okolo 10 razy. Ale czuje te wspaniale uczucie zaspania. Tesknilem za tym. A clonazepam to tak jak by jakis zamulacz albo spowalniacz jak narazie takie odczucia. To startuje z wenla 75mg od dzisiaj. Zegnaj anafranil....

Hehe dziwne rzeczy, ja kiedyś po godzinie od wzięcia kwetiapiny, dosłownie padłem i spałem jakieś 12 godzin,
1.Znajdz cel.
2.Opracuj plan.
3.I rusz dupsko. Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aga85 08 sie 2015, 10:46
Mam dość tych wszystkich leków ! Badałam sobie hormony, prolaktynę mam trzykrotnie przekroczoną ! Pierdzielę, nie łykam tego. Mam nadzieję, że jakieś straszne uboki mnie nie dopadną. Od 12 lipca do 18 lipca brałam 37,5 mg. Od 19 lipca do wczoraj 75 mg. To krótki okres, mam nadzieję, że nic mi nie będzie.
Zapiszę się na terapię.

przez Rocky2 08 sie 2015, 10:48
aga85 napisał(a):Mam dość tych wszystkich leków ! Badałam sobie hormony, prolaktynę mam trzykrotnie przekroczoną ! Pierdzielę, nie łykam tego. Mam nadzieję, że jakieś straszne uboki mnie nie dopadną. Od 12 lipca do 18 lipca brałam 37,5 mg. Od 19 lipca do wczoraj 75 mg. To krótki okres, mam nadzieję, że nic mi nie będzie.
Zapiszę się na terapię.

:brawo:
1.Znajdz cel.
2.Opracuj plan.
3.I rusz dupsko. Obrazek

przez popiol 08 sie 2015, 12:02
A clonazepam to tak jak by jakis zamulacz albo spowalniacz jak narazie takie odczucia
ja nigdy w życiu czegoś takiego na klonie nie czułem, wręcz przeciwnie - miałem ochotę na wszelką aktywność, byłem społeczny jak nigdy, lubiłem rozmawiać i przebywać wśród ludzi. Gdyby nie rosnąca tolerancja i coraz słabsze działanie, to byłby najlepszy "antydepresant" dla mnie. Zamulacz to jest właśnie kwetiapina albo nie daj boże trazodon, to już wolę mirazapine od trazodonu bo przynajmniej smacznie śpię, a po tym zamulaczu jakim jest trazodon, to spać nie mogę a chodzę jakbym dostał mlotem piątką w łeb :)
popiol

przez Rocky2 08 sie 2015, 13:08
popiol napisał(a):
A clonazepam to tak jak by jakis zamulacz albo spowalniacz jak narazie takie odczucia
ja nigdy w życiu czegoś takiego na klonie nie czułem, wręcz przeciwnie - miałem ochotę na wszelką aktywność, byłem społeczny jak nigdy, lubiłem rozmawiać i przebywać wśród ludzi. Gdyby nie rosnąca tolerancja i coraz słabsze działanie, to byłby najlepszy "antydepresant" dla mnie. Zamulacz to jest właśnie kwetiapina albo nie daj boże trazodon, to już wolę mirazapine od trazodonu bo przynajmniej smacznie śpię, a po tym zamulaczu jakim jest trazodon, to spać nie mogę a chodzę jakbym dostał mlotem piątką w łeb :)

Z czasem, zaczyna się tak robić, wraz z rozwojem tolerancji, benzo nie działają wiecznie, ich moc szybko się kończy i trzeba wskakiwać na wysokie działy, a wiadomo jak kończy się upadek z dużej wysokości.

-- 08 sie 2015, 13:09 --

Rocky2 napisał(a):
Niecierpliwy30 napisał(a):Pierwsza noc po kwetiapinie. Nie uspila mnie jak narazie na całą noc. Wybudziłem się okolo 10 razy. Ale czuje te wspaniale uczucie zaspania. Tesknilem za tym. A clonazepam to tak jak by jakis zamulacz albo spowalniacz jak narazie takie odczucia. To startuje z wenla 75mg od dzisiaj. Zegnaj anafranil....

Hehe dziwne rzeczy, ja kiedyś po godzinie od wzięcia kwetiapiny, dosłownie padłem i spałem jakieś 12 godzin,

Jedna sprawa, skąd wiesz, że to od clonazepamu, ja bym bardziej stawiał na kwetiapine, wenle już zacząłeś brać??
1.Znajdz cel.
2.Opracuj plan.
3.I rusz dupsko. Obrazek

przez agusiaww 09 sie 2015, 11:30
aga85 napisał(a):Mam dość tych wszystkich leków ! Badałam sobie hormony, prolaktynę mam trzykrotnie przekroczoną ! Pierdzielę, nie łykam tego. Mam nadzieję, że jakieś straszne uboki mnie nie dopadną. Od 12 lipca do 18 lipca brałam 37,5 mg. Od 19 lipca do wczoraj 75 mg. To krótki okres, mam nadzieję, że nic mi nie będzie.
Zapiszę się na terapię.
a przepisal Ci gin cos na zbicie prolaktyny? Wlasnie antydepreanty u kobiet moga prolaktyne podnosic, ale moze byc tak ze masz ogolnie skłonnosci do wysokiej prolaktyny, a antydepresant tylko podnosi.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez aga85 09 sie 2015, 14:51
agusiaww napisał(a):a przepisal Ci gin cos na zbicie prolaktyny? Wlasnie antydepreanty u kobiet moga prolaktyne podnosic, ale moze byc tak ze masz ogolnie skłonnosci do wysokiej prolaktyny, a antydepresant tylko podnosi.

Gina mam dopiero w środę, ale potrzebuje jeszcze wizytę u endo, bo tsh mam 3,38, a powinnam mieć poniżej 2. Gin na tarczycę mi nic nie da. Nie biorę drugi dzień Wenli, nie jest tak źle. 17 sierpnia mam psychiatrę to jej się poskarżę.

przez Rocky2 09 sie 2015, 15:13
aga85 napisał(a):
agusiaww napisał(a):a przepisal Ci gin cos na zbicie prolaktyny? Wlasnie antydepreanty u kobiet moga prolaktyne podnosic, ale moze byc tak ze masz ogolnie skłonnosci do wysokiej prolaktyny, a antydepresant tylko podnosi.

Gina mam dopiero w środę, ale potrzebuje jeszcze wizytę u endo, bo tsh mam 3,38, a powinnam mieć poniżej 2. Gin na tarczycę mi nic nie da. Nie biorę drugi dzień Wenli, nie jest tak źle. 17 sierpnia mam psychiatrę to jej się poskarżę.

Gin, /cenzura/ dobre. :mrgreen:
1.Znajdz cel.
2.Opracuj plan.
3.I rusz dupsko. Obrazek

przez evelin_666 09 sie 2015, 18:42
hej hej :)

w dwa tyg. zeszłam ze 150mg na 37,5mg.. wczoraj nie brałam i dzisiaj tez nie.. dzisiaj w nocy męczyłam sie do 5 rano... czy to mozliwe, ze to jest zespol odstawienny? ;/

bo chyba po takiej malej dawce nie powinno byc nic?
What are you waiting for?

przez Mooon 09 sie 2015, 21:53
Zalezy jak dlugo bralas dla mnie pominiecie dawki =mega koszmarami straszne poty nocne nastepny dzien ciezko dojsc do siebie

przez evelin_666 09 sie 2015, 22:21
Mooon, ogolem prochy biore od wrzesnia 2014r, a wenle ok stycznia jakos
What are you waiting for?

przez Niecierpliwy30 10 sie 2015, 01:05
Wenla 75mg , clonazepam 2x0,5mg i kwetiapina 25mg na noc. Druga noc już była lepsza. wybudzilem sie tylko kilka razy ale sie wyspalem. Lekkie zamulenie w ciagu dnia ale to mi nie przeszkadza. Humor sie poprawil, napiecie opadlo, moge normalnie rozmawiać z ludzmi i nie czuje tak ludzkiego wzroku na sobie. Ale nie jest jeszcze calkiem dobrze. Ktory z tych lekow tak szybko dziala. Ciekawe czy bedzie jeszcze lepiej.....

Sortuj wg