WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez agusiaww 01 sie 2015, 18:59
evelin_666 napisał(a):Ludzie, jak to jest. Schodzę z wenli i czuję się szczęśliwsza O.o
oby nie mineło :great:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez evelin_666 01 sie 2015, 19:58
agusiaww napisał(a):
evelin_666 napisał(a):Ludzie, jak to jest. Schodzę z wenli i czuję się szczęśliwsza O.o
oby nie mineło :great:

Walcze o moje zdrowie :) :*

przez cytrynka84 01 sie 2015, 21:27
Tym razem wenla nie odpaliła, zero dystansu,tumiwisizmu tez brak. Czasem jest ok,potem wielkie boom :( Bezproduktywna nerwowość, lęki :( Biorę ten lek chyba 5 raz ,zawsze było OK,uspokojenie,spłynie emocji.Teraz juz tak nie działa :(
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Piotr87 01 sie 2015, 22:00
cytrynka84, Jakie masz objawy depresji?, czy nerwicy?

przez crayzyalexxx 02 sie 2015, 03:16
VENGENCE Twoje żarty czy w dobrym czy złym nastroju mnie zawsze rozśmieszały hehehe pamietasz ? Oj jak Ty cos napiszesz to albo inni sie obrazali albo nie kumali a mi zawsze do śmiechu :) Ty nawet z czarnego humoru dajesz mi usmiech hehehehe
w razie co oszczędzaj tą lewą rękę :) lewa tez do życia przydatna :)

-- 02 sie 2015, 02:20 --

EVELIN 666 ile bylas na wenli i na jakiej dawce ??? Ja tez chce odstawić ale sie boje że mnie gorzej depra jebnie :(

-- 02 sie 2015, 02:42 --

A najwyzej jak mnie pojebie to co ? I tak mnie juz dawno jeblo. Najwyzej do nieba bram hehehe :) a tak poważnie to jak mnie pierdolnie to znów będę warzywkiem. Mam dość tych lekow. Co to za roznica czy mnie teraz jebnie czy na starość ? A nawet gdyby to i tak na starość cos tam na bani odczujemy po tych ssri srni i innych gownach, będziemy srac szczac pod siebie, będziemy roslinkami, napewno te leki odczujemy jak będziemy starzy. One cos napewno nam na mozg walą. Ja mam dość lekarki co we mnie wpierdala ciągle wenle. Widzi, ze jest zjebanie a i tak wali wenle. Teraz 225 a potem co ? 300 ? Moze faktycznie zacząc samej odstawić to gowno ? :why: :105:
pozdro
kto brał wenle ponad rok ???? I komu pomogla ??? Jest tu kto taki ???
W życiu piękne są tylko chwile

przez Psychopharm 02 sie 2015, 09:26
cytrynka84 a zawsze brałaś ją z mianseryną?
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez Mooon 02 sie 2015, 13:49
Gdym mial pod reka jakies tabletki ktorymi da sie zakonczyc swoj zywot to pewnie dzisiaj bym to zrobil cnie wiem czy to redukcja klona czy wenli ale po prostu czuje sie jam smkiec moj mozg nie pracuje jak powinien ;/;/ masakra koszmary cala noc w nocy wstalem na wpol funkcjunujacy zeby wziasc klona bo myslalem ze to klon e nie dalo nic rano nie umialem wstac z lozka po prostu chcialem a nie .moglem taki nie ogar i brak sily nie do opisania od godz 8 rano do 12 nie umialem wstac jak wstalem to tak jak by bo calo nocnym piciu cpamniu i nie wiem co jeszcze masakra jak ciezko to odstawic a jutro trzeba isc do pracy a ja dalej czuje sie jak warzywo

przez novymivo 02 sie 2015, 14:40
Hej
Benzo to zajebista sprawa, ja bralem je na poczatku na lek i nie wiem czy to nie ich zasluga ze jak znikal lek to pojawiala sie euforia spowodowana brakiem leku czyli normalnoscia, czy w ogole to taki bonusik od benzo.
Natomiast na wenli jak wezme benzo albo phenibut to co prawda lek znika ale samo dzialanie benzo jest jakies inne, nie ma tej magii co byla wczesniej, emocje sa splycone, a wczesniej to potrafilem na benzo krzyczec na caly glos, straszyc ludzi wychodzacych z kibla i wogole mialem pelno energii. Z tego powodu za niedlugo odstawiam wenle, ale najpierw porozmawiam z lekarzem co on o tym mysli i co proponuje w zamian. Lekarz bardzo spoko, mlody leczy najgorze przypadki w psychiatrykach ogolnie, mam do niego pelne zaufanie. Zobaczymy co poleci. Milego dnia wszystkim zycze, emilk odezwij sie na priv jak tu jestes, tesknimy za toba wszyscy.
Vene jak samopoczucie, dalej tianeptyne polecasz ?

przez cytrynka84 02 sie 2015, 14:45
Piotr87, teraz głównie lęki,jakieś ciągle zdenerwowanie,telepanie w srodku .
Tez anhedonia,beznadzieja,brak sensu życia, strach o przyszłość. Dni takiej wewnętrznej pustki.Ciezko mi utrzymać relacje z ludźmi. Nie mam siły zadzwonić, spotkać się z kimś. Z lekami czy bez jest zle.Kiedys myślałam, że mam anhedonie od leków. Nie biorę leków i tez ja mam.Brakuje mi dystansu do spraw, na które nie mam wplywu.Wszystkim się przejmuje,analizuje.Somatyka,walenie serducha juz nie wiem co jest spowodowane nerwica,a co jest rzeczywistym problemem np z sercem. Kiedyś mi wenla pomagała na lęki,dystans do świata. Teraz raz jest w miarę, a potem telepie mocno przez kilka dni. Psychopharm, Nie zawsze,ale na pewno drugi raz biorę je razem,wtedy było dobrze ,teraz zle.Mianse brałam tez z SSRI i nigdy nic mi się po niej nie dzialo.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez novymivo 02 sie 2015, 14:48
No cytrynka jak masz kolegow albo ktos dzwoni to gratuluje hehehe, ja moge sobie do siebie zadzwonic i pogadac :D.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez cytrynka84 02 sie 2015, 15:57
novymivo napisał(a):No cytrynka jak masz kolegow albo ktos dzwoni to gratuluje hehehe, ja moge sobie do siebie zadzwonic i pogadac :D.

Jeszcze garstke znajomych mam,ale przez depresję pewne i ich strace, bo kto wytrzyma i jak długo z takim smutasem i lękowcem Ty masz power i nawet bez ludzi jest Ci OK,samemu z sobą. Wnioskuję tak z Twoich postów. Takie podejście jest lepsze,zdrowsze mieć, dystans do ludzi.
Szkoda,że kratom u nas niedostępny :D
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Rocky2 02 sie 2015, 16:01
Polecam, książkę - "Świadomą drogą przez depresję"

-- 02 sie 2015, 16:02 --

cytrynka84, Może, się okazać, że wyzdrowienie jest bliżej ciebie niż to ci się wydaje.
1.Znajdz cel.
2.Opracuj plan.
3.I rusz dupsko. Obrazek

przez cytrynka84 02 sie 2015, 16:45
Rocky2 napisał(a):Polecam, książkę - "Świadomą drogą przez depresję"

cytrynka84, Może, się okazać, że wyzdrowienie jest bliżej ciebie niż to ci się wydaje.

Obyś miał rację, póki co wątpię w to.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Rocky2 02 sie 2015, 17:08
cytrynka84 napisał(a):
Rocky2 napisał(a):Polecam, książkę - "Świadomą drogą przez depresję"

Obyś miał rację, póki co wątpię w to.

Problem, depresji, polega na tym, ze to wszystko siedzi nam w głowię, czyli nie chce ci się wyjść do znajomych, bo z góry zakładasz, że nie ma to sensu, bo zle się czujesz, sądzisz, że nie będzie ci się chciało z nimi gadać, że nie będziesz umiała zażartować przez pustkę w głowie, to są tylko twoje wkręty tak na prawdę pomyśl sobie tak, jak byłaś kiedyś zdrowa, to zawsze chciało ci się gdzieś wychodzić??
Druga rzecz to taka, że jak nie wyjdziesz na dwór to za chwile pojawi ci się znowu z kolei złość na siebie i obwinianie, rozkminianie, że jak mi jest zle jaki/jaka ja jestem chory/chora, to wszystko to tylko iluzja tak na prawdę, ok masz depresje dla mnie to jasne, ale to wcale nie zmienia faktu, że mimo wszystko nie możesz wyjść na dwór do znajomych mimo braku ochoty i energii, daje ci gwarancje, że jak już wyjdziesz na dwór, okaże się, że tam wcale nie jest tak zle jak ci się wydawało, ba będziesz się nawet momentami, dobrze bawić, choć wydaje ci się że nie jest to możliwe, nasz pokój to nasza pozorna strefa szczęścia i komfortu. :pirate:
1.Znajdz cel.
2.Opracuj plan.
3.I rusz dupsko. Obrazek

Sortuj wg