WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez Vengence 31 lip 2015, 20:08
agusiaww napisał(a):Vengence, nie, dalsza znajoma, ale akurat sadze ze dobrze zrobila. W sumie mu bardziej pomogla niz lekarze. Kazdemu sie wydaje ze jego objawy sa najwieksze i najsilniejsze i to normalne i kazdy ma prawo wybrac swoja droge zycia, ale to nie znaczy ze ma sie uwiesic na matce i na niej zerowac. Ciekawe co by bylo jak matka by umarla? Facet bez pracy, wiecznie ogladal tv albo siedział na komputerze. A sie okazało ze potrafił znalezc prace, utrzymac sie itd. a i dodam jeszcze ze teraz mowi do matki ze w koncu wie czym jest szczescie-zwykłym, szarym prozaicznym zyciem, a wczesniej mu sie ono wydawało smutne.

Jezeli wyrzucenie go z domu pomoglo mu na depresje to znaczy, ze on nie mial zadnej depresji, co najwyzej byl leniwy i co to znaczy uwiesic sie na matce, rodzice sa tez po to by pomagac wlasnym dzieciom, szczegolnie gdy sa chorzy i to jeszcze na depresje, przeciez to nie grypa, a gdyby gosc jebnal samoboja to jak myslisz matka by sobie to wybaczyla, ja nie potrafilbym wurzucic dziecka czy matki z domu, nie mam pojecia jakim trzeba byc skurwysynem, by tak zrobic, ale nie moja sprawa, widocznie ja mam za dobre serce.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Dark Knight 31 lip 2015, 20:54
Ktoś kiedys wysłał mi strone z której szło zamawiac paroksetynne serte itd bez recepty ceny były z kosmosu ale bez recki ktos kojarzy stronke może

przez inez3 31 lip 2015, 20:59
Tak, lamentowałam i wszyscy mnie wspierali zgadza się.

Vegence, a co ty zamierzasz teraz jak odstawisz wenle?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 31 lip 2015, 21:05
inez3 napisał(a):Tak, lamentowałam i wszyscy mnie wspierali zgadza się.

Vegence, a co ty zamierzasz teraz jak odstawisz wenle?

Nic, bede sie trzepal lewa reka. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez aga85 31 lip 2015, 22:14
Vengence napisał(a): a gdyby gosc jebnal samoboja to jak myslisz matka by sobie to wybaczyla, ja nie potrafilbym wurzucic dziecka czy matki z domu, nie mam pojecia jakim trzeba byc skurwysynem, by tak zrobic, ale nie moja sprawa, widocznie ja mam za dobre serce.

Moja matka to by się ucieszyła, gdybym zniknęła z tego świata.
Wyrzuciła mnie z domu jak miałam 20 lat. Pracowałam, tylko prowadziłam dość bujne życie towarzyskie. Nie podobało się pani,że wracam nad ranem i śpię do południa. Mimo tego, że dokładałam się do rachunków i nie robiłam awantur. Zawsze grzecznie wracałam, pracy nie zawalałam, planowałam iść na studia.
Zniszczyła mi życie. Nienawidzę jej.

przez Vengence 31 lip 2015, 22:25
aga85 napisał(a):
Vengence napisał(a): a gdyby gosc jebnal samoboja to jak myslisz matka by sobie to wybaczyla, ja nie potrafilbym wurzucic dziecka czy matki z domu, nie mam pojecia jakim trzeba byc skurwysynem, by tak zrobic, ale nie moja sprawa, widocznie ja mam za dobre serce.

Moja matka to by się ucieszyła, gdybym zniknęła z tego świata.
Wyrzuciła mnie z domu jak miałam 20 lat. Pracowałam, tylko prowadziłam dość bujne życie towarzyskie. Nie podobało się pani,że wracam nad ranem i śpię do południa. Mimo tego, że dokładałam się do rachunków i nie robiłam awantur. Zawsze grzecznie wracałam, pracy nie zawalałam, planowałam iść na studia.
Zniszczyła mi życie. Nienawidzę jej.

Wspolczuje. :cry:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez inez3 01 sie 2015, 12:02
Właśnie zaczynam czuć zmęczenie na 150 mg i taki brak sił. Jestem kompletnie wypluta. To chyba kolejny etap jeżeli chodzi o przyzwyczajenie się do leku.

przez lunatic 01 sie 2015, 13:36
leczenie zaburzeń nerwicowych i depresyjnych egzogennych samymi lekami bez terapii psychologicznej powinni być traktowane jako błąd lekarski, psychiatra rozpoznając ten typ zaburzenia powinien od razu skierować na leczenie psychologiczne, branie samych leków w dłuższej perspektywie tylko nawarstwia problem który ciągle nie jest rozwiązywany i pogarsza sytuacje

przez novymivo 01 sie 2015, 16:13
lunatic napisał(a):leczenie zaburzeń nerwicowych i depresyjnych egzogennych samymi lekami bez terapii psychologicznej powinni być traktowane jako błąd lekarski, psychiatra rozpoznając ten typ zaburzenia powinien od razu skierować na leczenie psychologiczne, branie samych leków w dłuższej perspektywie tylko nawarstwia problem który ciągle nie jest rozwiązywany i pogarsza sytuacje

Brawo bardzo madra wypowiedz, zgadzam sie w 100%, leki bez terapii to lipa.
To tak jak operacja niepelnosprawnego fizycznie, co z tego ze zoperowany, ale bez cwiczen i rehabilitacji to tak samo lipa.
Wenla mnie tez muli, ale dawki nie zwiekszam.

przez evelin_666 01 sie 2015, 16:46
Ludzie, jak to jest. Schodzę z wenli i czuję się szczęśliwsza O.o
What are you waiting for?

przez alone05 01 sie 2015, 17:38
Obecnie biorę ten lek, ale nie pomógł mi on na nieśmiałość ani na inne zaburzenia.

przez lunatic 01 sie 2015, 17:52
evelin_666 napisał(a):Ludzie, jak to jest. Schodzę z wenli i czuję się szczęśliwsza O.o

prawdopodobnie wynik zwiększonego uwalniania dopaminy przy odstawce

przez Atalanta 01 sie 2015, 17:53
evelin_666 napisał(a):Ludzie, jak to jest. Schodzę z wenli i czuję się szczęśliwsza O.o

i oby tak dalej, :yeah: ja też zaczynam schodzić z wenli, małymi kroczkami, zobaczymy co będzie się działo, ale jestem pozytywnej mysli,

przez novymivo 01 sie 2015, 18:38
Atalanta napisał(a):

i oby tak dalej, :yeah: ja też zaczynam schodzić z wenli, małymi kroczkami, zobaczymy co będzie się działo, ale jestem pozytywnej mysli,

Ja nawet jak zapomne wziasc ( a nie mam wersji o przedluzonym uwalnianiu) to na drugi dzien juz mi lepiej.

Sortuj wg