WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez novymivo 28 lip 2015, 23:51
Ile tej miansy mam na poczatek sprobowac i kiedy efekty , tzn zostane na dawce 150 mg wenli to ile lerivonu i na noc przed spaniem tak ?
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez popiol 29 lip 2015, 00:07
novymivo, 30 mg możesz na początek. Tylko będziesz chodził senny i ocieżały w ciągu dnia na początku, trzeba to przetrwać i obserwować samopoczucie, senność powinna minąć, a możliwe, że nawet zyskasz energie.
Ja na połączeniu wenli z mirtą ( bardzo podobna do miansy) byłem bardzo aktywny fizycznie.

Tak, najlepiej przyjmować na noc bo to silny lek nasenny.
popiol

przez Vengence 29 lip 2015, 00:13
novymivo napisał(a):Ile tej miansy mam na poczatek sprobowac i kiedy efekty , tzn zostane na dawce 150 mg wenli to ile lerivonu i na noc przed spaniem tak ?

Mozesz zaczac od polówki 30mg to bedzie troche lzej wstac z rana, choc i tak bedzie ciezko, najlepiej zacznij to brac jak bedziesz mial ze 2 dni wolnego, bo do pracy mozesz miec problem by wstac. :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez novymivo 29 lip 2015, 00:20
O ja jebie to niezle. Vengence ty probowales tego miksu, dzialal na CIebie wogole ? Kurde miansa co to wogole za typ leku dla kogo ?
wenla35 mg
X

przez Vengence 29 lip 2015, 00:28
novymivo napisał(a):O ja jebie to niezle. Vengence ty probowales tego miksu, dzialal na CIebie wogole ? Kurde miansa co to wogole za typ leku dla kogo ?

Bralem mianseryne kiedys z paroksetyna i kiedys chyba kilka dni z wenla w mixie to na 2 dzien mialem poprawe nastroju, ale równie dobrze to móglbyc przypadek, choc nie sadze, mianseryna jest lekiem receptorowym to calkiem inny lek niz ssri i wenla, razem z mirta naleza do leków z grupy Nassa, leki 4 pierscieniowe, powoduja wyrzut noradrenaliny i doaminy w róznych obszarach mózgu, dobry lek, gdyby nie tycie i zamulenie na poczatku, ale to mija po kilku tygodniach pierwszy tydzien jest najgorszy. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez novymivo 29 lip 2015, 00:39
Hmmmm i co wezme przytyje 10 kg pijac sama wode, juz na wenli nie jest ciekawie ;((((((((((. ostatnio bylem na zakupach to nie kupilem nic slodkiego i kropka, a teraz tak bardzo bym zjadl batona albo zwykla czekolade . Silownia i miansa idzie w parze czy raczej nie ?
wenla35 mg
X

przez Vengence 29 lip 2015, 00:43
novymivo napisał(a):Hmmmm i co wezme przytyje 10 kg pijac sama wode, juz na wenli nie jest ciekawie ;((((((((((. ostatnio bylem na zakupach to nie kupilem nic slodkiego i kropka, a teraz tak bardzo bym zjadl batona albo zwykla czekolade . Silownia i miansa idzie w parze czy raczej nie ?

Roznie z tym jest generalnie od tego leku sie tyje, bo on zwalnia metabolizm i zatrzymuje wode w organizmie, jezeli bedziesz sie pilnowal to tycie bedzie jakies na poczatku, potem waga stanie, ale na pewno na miansie nie schudniesz, dla mnie to nie wykonalne, no i podjadanie w nocy na miansie to taki standard, lepiej zappatrz sie w palete batonów.lol :mrgreen:

Ide spac bo rana mam robote, pzdr.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez popiol 29 lip 2015, 00:49
Pewnie że idzie. Apetyt na słodkości i ogolnie na węgle niestety może wzrosnąć po mianserynie.
popiol

przez novymivo 29 lip 2015, 00:52
Wracasz do roboty Vene ? Powodzenia 1
ps- walic mianse nie ma takiej opcji, kratom narazie daje rade
wenla35 mg
X

przez Mooon 29 lip 2015, 07:49
Mnie lek scinal z nog doslownie a rano taki nie ogar w glowie ze masakra ale przynajmniej wiadomo ze lek dziala moze jak bym to przetrwal to w koncu bylby jakis lek ktory zaskoczyl ale dla mnie ten nie ogar rano nie do wytrzymania

przez inez3 29 lip 2015, 11:25
A u mnie dziś dobrze mimo kiepskiego poranka. Czekam aż w końcu rano nie będę się czuła taką rozdygotana i przerażona. Zaczyna mi się też senność, ziewanie i te sprawy.

przez Psychopharm 29 lip 2015, 11:34
Co do tycia na mianserynie/mirtazapinie to wczoraj na raz zjadłem 250 g wafli czekoladowych :) Na tych lekach ma się wrażenie ciągłego nienasycenia, dlatego wszystko łatwo wchodzi - a najlepiej coś co smakuje, słodkie, słone. Da się to ukierunkować np. tak by się zapchać warzywami - one zapchają żołądek i nie czuje się tak tego ssania, a przez to mniej się tyje. Ale jak ktoś będzie się temu poddawał, jadł kalorycznie to momentalnie można przytyć.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez elmopl79 29 lip 2015, 11:42
Inez
Czytam co piszesz i jestem totalnie zaskoczona,ze pomimo brania esci teraz tak ciezko(chodzi mi o objawy,lęki,itd),wchodzi sie w drugi lek....i to po tak krótkiej przerwie.....
Kibicuje Ci baaardzo!!!!
Zresztą Wam wszystkim kibicuje i trzymam za wszystkich kciuki!!! Za normalność!!!:)

przez artur1978 29 lip 2015, 12:08
novymivo napisał(a):Ile tej miansy mam na poczatek sprobowac i kiedy efekty , tzn zostane na dawce 150 mg wenli to ile lerivonu i na noc przed spaniem tak ?

Daj sobie spokoj z tym,to sa zamulacze na poziomie neuroleptykow a o efektach na przemiane materii nei wspomne.Ja zanim bralem mianse mialem body fat na poziomie 10% wystarczyla miesieczna kuracja zeby skoczyl kilka procent plus retencja wody i spuchnieta geba, po prostu dramat. Nie dosc ze masz ciagle cisnienie na weglowodany proste to jeszcze metabolizm cukrow tez sie psuje, dluzszy czas na tym i cukrzyca murowana.
Aha i to wszystko bylo przy inensywnym treningu kilka arzy w tygodnium bez cwiczen sobie wyobraz co by bylo!

Sortuj wg