WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez emilk 26 lip 2015, 01:33
Tak mam jak zwiększam dawke wenli przez pare dni :P https://www.youtube.com/watch?v=U1QjM6_Elrk
emilk

przez Mooon 26 lip 2015, 08:38
u mnie własnie to nie tylko depresa ale i zaburzenia lękowe Vengence, probowałem metylo od 2 psych odrazu odmówili mój rodzinny przepisuje mi klony a tego też nie chciał mówił ze musi mieć jakies podstawy do przepisania tego leku np jakies zaswiadczenie od psycha i pętla sie zamyka

przez evelin_666 26 lip 2015, 09:30
Siemka.
Czy ktoś miał zwiększone tętno po wenlafaksynie? :/
What are you waiting for?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aga85 26 lip 2015, 10:37
emilk napisał(a):Tak mam jak zwiększam dawke wenli przez pare dni :P https://www.youtube.com/watch?v=U1QjM6_Elrk

Tylko mam nadzieję, że tańczysz :P Trzeba korzystać z energii, a nie siedzieć i japę drzeć :P

przez Vengence 26 lip 2015, 10:41
emilk napisał(a):Tak mam jak zwiększam dawke wenli przez pare dni :P https://www.youtube.com/watch?v=U1QjM6_Elrk

Co ten typ, z siebie zrobil, /cenzura/ malpa w Zoo lepiej wyglada od niego, emlilk chcialbys tak czuc i wygladac na codzien :mrgreen: :roll:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez emilk 26 lip 2015, 10:58
Vengace chciałbym miec taka euforie i Powera caly czas :D Aga tak tancze w deszczu :P

-- 26 lip 2015, 10:59 --

Ewelin666 zwiększenie tętna na wenli to standard wiec luz ;)
emilk

przez marka 26 lip 2015, 11:31
evelin_666 napisał(a):Siemka.
Czy ktoś miał zwiększone tętno po wenlafaksynie? :/

Jasne .... cały czas mam w granicach 85- 95
Przez to jestem cały czas sztucznie podkręcona i strasznie sie z tym czuję. A przy tym jakies obniżone ciśnienie. A jaka bierzesz dawke ??

przez emilk 26 lip 2015, 11:32
No to od dzisiaj 225 mg bo juz dosyć mam tej wegetacjii.

-- 26 lip 2015, 11:33 --

Dam jescze szanse temu leku i będę czekal na cud ;)

-- 26 lip 2015, 11:34 --

Ja mimo wysokiego pulsu nie mam podkręcenia,ciśnienie tez wyższe a senność jak przy skrajnie niskim.
emilk

przez marka 26 lip 2015, 13:05
emilk napisał(a):No to od dzisiaj 225 mg bo juz dosyć mam tej wegetacjii.

Ja mimo wysokiego pulsu nie mam podkręcenia,ciśnienie tez wyższe a senność jak przy skrajnie niskim.

No ja juz mam dosyc wegetacji na 150mg. Było zdecydowanie lepiej , a ostatnio jest zdecydowanie gorzej. Tętno wysokie, takie rozdygotanie przez to no i brach chęci i motywacji do czegokolwiek :( .
O senności nie wspomnę. Mam dołozone Triticco na noc, moze to po nim .... już sama nie wiem. Jutro zadzwonię do mojego lekarza i popytam. Bo mam wrażenie ,ze z każdym dniem mam większą senność i osłabienie.

przez emilk 26 lip 2015, 13:11
marka napisał(a):
emilk napisał(a):No to od dzisiaj 225 mg bo juz dosyć mam tej wegetacjii.

No ja juz mam dosyc wegetacji na 150mg. Było zdecydowanie lepiej , a ostatnio jest zdecydowanie gorzej. Tętno wysokie, takie rozdygotanie przez to no i brach chęci i motywacji do czegokolwiek :( .
O senności nie wspomnę. Mam dołozone Triticco na noc, moze to po nim .... już sama nie wiem. Jutro zadzwonię do mojego lekarza i popytam. Bo mam wrażenie ,ze z każdym dniem mam większą senność i osłabienie.

No ja tak samo mam ;/ ten lek to chyba jaks lipa i dziala tylko na chwile...to nie od Triticco,teraz po 225mg czuje sie jakby moje nogi chodzily w miejscu sa takie nie spokojne,troszke jasniejszy umysl,ale i tak ziewam,nie wiem moze dlatego ze poszedlem spac o 4 hmmm ostatnio sie przestawilem,codziennie 4,5 ide spac wstaje tak 10-11,

-- 26 lip 2015, 13:12 --

Nie wiem czy jest pozniej sens wchodzic na wyzsze dawki skoro bedzie tak samo.
emilk

przez marka 26 lip 2015, 13:23
No ja tak samo mam ;/ ten lek to chyba jaks lipa i dziala tylko na chwile...to nie od Triticco,teraz po 225mg czuje sie jakby moje nogi chodzily w miejscu sa takie nie spokojne,troszke jasniejszy umysl,ale i tak ziewam,nie wiem moze dlatego ze poszedlem spac o 4 hmmm ostatnio sie przestawilem,codziennie 4,5 ide spac wstaje tak 10-11,

Nie wiem czy jest pozniej sens wchodzic na wyzsze dawki skoro bedzie tak samo.[/quote]

No to po co zwiększasz ??? Jak jest coraz gorzej .....
Ja juz dzisiaj poważnie sie zastanawiam nad redukowaniem , bo na mniejszej dawce było średnio ale senności nie było i coś robiłam . A dzisiaj jest katastrofa... senność ,że walczę by nie kłaść sie spac w ciągu dnia.
No do jutra poczekam do konsultacji z lekarzem . Ja mam wrażenie ze to Triticco + Wenla mnie przytłoczyły

A czy ten lek to lipa ???? Ciężko powiedzieć , na każdego działa inaczej. Ale w opinii lekarzy to dobry lek. Ostatnio jak byłam u lekarza na dyżurze nocnym z tym wysokim ciśnienie i pulsem ... to dał mi jakiś lek no obniżęnie , bo powiedział ze Wenla to bardzo dobry lek i szkoda z niej rezygnować .
I co ??? a człowiek sie lipnie po tym czuje

przez emilk 26 lip 2015, 13:31
marka napisał(a):No ja tak samo mam ;/ ten lek to chyba jaks lipa i dziala tylko na chwile...to nie od Triticco,teraz po 225mg czuje sie jakby moje nogi chodzily w miejscu sa takie nie spokojne,troszke jasniejszy umysl,ale i tak ziewam,nie wiem moze dlatego ze poszedlem spac o 4 hmmm ostatnio sie przestawilem,codziennie 4,5 ide spac wstaje tak 10-11,

Nie wiem czy jest pozniej sens wchodzic na wyzsze dawki skoro bedzie tak samo.

No to po co zwiększasz ??? Jak jest coraz gorzej .....
Ja juz dzisiaj poważnie sie zastanawiam nad redukowaniem , bo na mniejszej dawce było średnio ale senności nie było i coś robiłam . A dzisiaj jest katastrofa... senność ,że walczę by nie kłaść sie spac w ciągu dnia.
No do jutra poczekam do konsultacji z lekarzem . Ja mam wrażenie ze to Triticco + Wenla mnie przytłoczyły

A czy ten lek to lipa ???? Ciężko powiedzieć , na każdego działa inaczej. Ale w opinii lekarzy to dobry lek. Ostatnio jak byłam u lekarza na dyżurze nocnym z tym wysokim ciśnienie i pulsem ... to dał mi jakiś lek no obniżęnie , bo powiedział ze Wenla to bardzo dobry lek i szkoda z niej rezygnować .

I co ??? a człowiek sie lipnie po tym czuje[/quote]

Lekarz sobie moze mowic,niech sobie przetestuje i zobaczymy co powie,ale co ja zrobie jak zejde z wenli ? mam brac neuroleptyki ? chce jeszcze powalczyc ponoc w wiekszych dakwach jest wiecej dopaminy i noradrenaliny a to ponoc pobudza i daje dobry nastroj.

-- 26 lip 2015, 15:07 --

Co dzisiaj tak pusto ? Inez nie ma,Novego,Crazyy,Artur,juz nie wspomne o Patryku...chyba wszyscy ozdrowieli ;)
emilk

przez artur1978 26 lip 2015, 17:15
Ja z zoneczka moja ukochana pocjechalme na obiad, pozniej jakies zakupy i kawka w Starbucks.

Zszedlem jzu do 150mg na razie redukuje 17mg co 2 dni i czuje sie swietnie ,wrocily energia i nie ma sennosci, jzu sie nie moge doczekac kiedy bede czysty

przez Vengence 26 lip 2015, 17:35
artur1978 napisał(a):Ja z zoneczka moja ukochana pocjechalme na obiad, pozniej jakies zakupy i kawka w Starbucks.

Zszedlem jzu do 150mg na razie redukuje 17mg co 2 dni i czuje sie swietnie ,wrocily energia i nie ma sennosci, jzu sie nie moge doczekac kiedy bede czysty

Paradoks dzialania leków przeciwdepresyjnych.lol2 :pirate:

-- 26 lip 2015, 17:41 --

Moclobemid to jest dopiero dziwny lek, rano bylem wystrzelony, potem bylo gorzej, o 16:00 zjadlem dawke 150 mg i znowu czuje sie jak po fecie. :twisted:
Niby fajna sprawa, ale wieczorem znowu bedzie zjazd nastroju, no chyba ze to tianeptynia dziala :bezradny:
Pobiore jeszcze kilka dni i zobacze jak bedzie, chyba trzeba bedzie zrezygnowac z któregos leku, nigdy wiecej nie biore 2 leków na raz, bo /cenzura/ wie, który dziala a który nie !?, ale to przez moja niecierpliwosc, które doszczetnie rozwalily leku ssri i snri, ciagle czekanie na dzialanie i poprawe, a potem smutne rozczarowanie.

Jak ktos mi kiedys powie, jaka to wenla jest fantastycznym lekiem, to dostanie wpier..l. :pirate: :great:

-- 26 lip 2015, 17:44 --

Aha jeszcze jedna sprawa, trzeba uwazac z moclo, bo siada na serducho po jakis kawach albo energetykach, niech ktos nawet nie próbuje tego laczyc z czyms na prawde mocnym, bo w szybkim tempie zakonczy sie jego problem z depresja, expresowo i kompleksowo! :angel: :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg