WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez aga85 24 lip 2015, 23:20
Hej Vengence otwórz sobie na fb wiadomości inne, bo napisałam do Ciebie.
F41.0
Baby blues...

przez Vengence 24 lip 2015, 23:37
aga85 napisał(a):Hej Vengence otwórz sobie na fb wiadomości inne, bo napisałam do Ciebie.
No sprawdzalem i nic nie mam. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez aga85 24 lip 2015, 23:40
Vengence napisał(a):
aga85 napisał(a):Hej Vengence otwórz sobie na fb wiadomości inne, bo napisałam do Ciebie.

Nie możliwe :?:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 24 lip 2015, 23:55
aga85 napisał(a):
Vengence napisał(a):

Nie możliwe :?:

Jak nie mozliwe, jak mozliwe, powaznie, nic nie mam. :bezradny:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez crayzyalexxx 25 lip 2015, 00:53
PATRYK29 kontaktował sie ze mną, jest teraz na Wyspach Kanaryjskich, potem ma zamiar zwiedzać całą Hiszpanię :) tam mu dobrze. Opiekują się nim 4 piękne laski :) podają drinki. Takiemu to dobrze hehe :):):) ale spiewa dalej mój hit ZABIORE CIE KANCELARIA hehe jak dostane urlop to na pewno dojadę :):):)

-- 24 lip 2015, 23:55 --

VENGENCE Twój wygląd mnie odstrasza a jednoczesnie podnieca....to chyba wenla tak działa :) no bo po wenli są inne odczucia :hide:
W życiu piękne są tylko chwile

przez Vengence 25 lip 2015, 01:44
crayzyalexxx napisał(a):PATRYK29 kontaktował sie ze mną, jest teraz na Wyspach Kanaryjskich, potem ma zamiar zwiedzać całą Hiszpanię :) tam mu dobrze. Opiekują się nim 4 piękne laski :) podają drinki. Takiemu to dobrze hehe :):):) ale spiewa dalej mój hit ZABIORE CIE KANCELARIA hehe jak dostane urlop to na pewno dojadę :):):)

VENGENCE Twój wygląd mnie odstrasza a jednoczesnie podnieca....to chyba wenla tak działa :) no bo po wenli są inne odczucia :hide:

Hehe, czyli podoba ci sie mój awatar? :mrgreen: Terminator to kozak, mega film i klasyk.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez aga85 25 lip 2015, 01:59
Vengence napisał(a):Jak nie mozliwe, jak mozliwe, powaznie, nic nie mam. :bezradny:

A przyjąłeś mnie dzisiaj do znajomych? Jak nie to kiepski ze mnie szpieg :evil:
ups, przepraszam,wczoraj :smile:

przez emilk 25 lip 2015, 12:46

Jak niby go znalazlas po nicku z forum ? :P

-- 25 lip 2015, 12:48 --

crayzyalexxx napisał(a):PATRYK29 kontaktował sie ze mną, jest teraz na Wyspach Kanaryjskich, potem ma zamiar zwiedzać całą Hiszpanię :) tam mu dobrze. Opiekują się nim 4 piękne laski :) podają drinki. Takiemu to dobrze hehe :):):) ale spiewa dalej mój hit ZABIORE CIE KANCELARIA hehe jak dostane urlop to na pewno dojadę :):):)

Cos mi tu nie gra i wydaje mi sie ze Patryk jest gdzies tu na forum :P Co na wenli masz taka podniete ? :D

-- 25 lip 2015, 12:49 --

Jak ogolnie sie dzisiaj czujecie ? ;) Mnie juz nie pulsuje w klacie,ale do samej nocy mnie to meczylo.Dzisiaj znowu mnie zalewa pot,wstalem to poduszka byla cala mokra :P

-- 25 lip 2015, 15:10 --

Jakis telepawek dostalem I oslabienie,wzielem pramolan 50 zeby od benzo sie nie uzaleznic,slabo cos wenla dziala na leki hmmm
emilk

przez wisnia80 25 lip 2015, 15:11
emilk napisał(a):Jak ogolnie sie dzisiaj czujecie ? ;) Mnie juz nie pulsuje w klacie,ale do samej nocy mnie to meczylo.Dzisiaj znowu mnie zalewa pot,wstalem to poduszka byla cala mokra :P

Na wenli to od samego myślenia można się w lecie spocić. :D

przez emilk 25 lip 2015, 15:33
Wisnia to fakt masakra ale zeby AZ tak to nawet kiedys po ekstremalnym wysilku sie nie pocilem jak teraz na wenli siedziac.
emilk

przez Vengence 25 lip 2015, 16:26
Ja sie dzisiaj czuje, tak jak na moim awatarze, spiecia elektryczne mnie jebia po glowie, od tej jebanej wenli, sadzilem, ze unikne tego gowna, dobrze, ze tylko kiedy sie ruszam, moglbym zjesc w sumie jakas kulke wenli, ale nie chce juz wracac z nowu do tego i znowu czekac na eliminacje tego syfu, bede sie podpieral benzo, /cenzura/ to jedyne skuteczne leki. :mrgreen:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez emilk 25 lip 2015, 18:17
Vengence napisał(a):Ja sie dzisiaj czuje, tak jak na moim awatarze, spiecia elektryczne mnie jebia po glowie, od tej jebanej wenli, sadzilem, ze unikne tego gowna, dobrze, ze tylko kiedy sie ruszam, moglbym zjesc w sumie jakas kulke wenli, ale nie chce juz wracac z nowu do tego i znowu czekac na eliminacje tego syfu, bede sie podpieral benzo, /cenzura/ to jedyne skuteczne leki. :mrgreen:

Zgadza sie benzo w tym przypadku to jedyne lekarstwo,jak sobie pomysle ze bede kiedys z tego gowna schodzil to juz mi sie nie dobrze robi..fuck..

-- 25 lip 2015, 18:18 --

Wydaje mi sie ze im wyzsza dawka wenli to jest tylko gorzej..

-- 25 lip 2015, 18:19 --

Do 150mg bylo jako tako a pozwyzej jest tragicznie

-- 25 lip 2015, 18:19 --

Sie wkurwie to chyba wroce do paro ehh

-- 25 lip 2015, 18:20 --

Jaki bedzie dobry lek ktory jednoczesnie bedzie dobry na nerwice i depresje,tylko zeby nie zamulal i nie pobudzal lekow ?
emilk

przez feniksx 25 lip 2015, 18:34
parogen :D
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez emilk 25 lip 2015, 18:36
feniksx napisał(a):parogen :D
No wiesz co Ci powiem gdybym nie byl taki ospaly po nim to z chcecia bym powrocil do paro,ale po 2 latach brania go juz nie funkcjonowalem.
emilk

Sortuj wg