WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez artur1978 23 lip 2015, 15:28
Z wenli trzeba schodzic stopniowo a nei "/cenzura/ od dzisiaj jestem czysty" :D

przez emilk 23 lip 2015, 15:40
artur1978, No ja bym tak chcial :P zejsc w tydzien :D
emilk

przez artur1978 23 lip 2015, 15:59
NO prosze zamowilem w USA 17 Bromantan i Phenylpiracetam i dzisiaj dostalem koperte. Niezle to wyglada male sloiczki z proszkiem,ale clo przeszlo:D
I poszlo zwyklym listem, zwykle w POlsxe dluzej ida O_o

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 23 lip 2015, 16:01
artur1978, Co to za specyfiki ? :D
emilk

przez NieznanySprawca2.0 23 lip 2015, 16:06
artur1978 napisał(a):NO prosze zamowilem w USA 17 Bromantan i Phenylpiracetam i dzisiaj dostalem koperte. Niezle to wyglada male sloiczki z proszkiem,ale clo przeszlo:D

Ten fenylopiracetam to niezwykła substancja. Nootropowy stymulant wywołujący "nadtrzeźwość", przy tym działający neuroprotekcyjnie. Byle tylko używać doraźnie- tolerka rośnie b. szybko.

przez artur1978 23 lip 2015, 16:16
NieznanySprawca2.0 napisał(a):
artur1978 napisał(a):NO prosze zamowilem w USA 17 Bromantan i Phenylpiracetam i dzisiaj dostalem koperte. Niezle to wyglada male sloiczki z proszkiem,ale clo przeszlo:D

Ten fenylopiracetam to niezwykła substancja. Nootropowy stymulant wywołujący "nadtrzeźwość", przy tym działający neuroprotekcyjnie. Byle tylko używać doraźnie- tolerka rośnie b. szybko.

Ja juz go kiedys bralem, glownie potrzebne mi jego dzialanie zwiekszajace wydolnosc, bo treningi mam bardzo ciezkie i wieku 37 lat kazda mozliwa pomoc sie liczy.Poza tym nietoksyczny i uzywany od dawna wiec brak ryzyka:)

-- 23 lip 2015, 15:19 --

emilk napisał(a):artur1978, Co to za specyfiki ? :D

W sumie bromantane moglby Ci tez pomoc to adaptogen i lek ktory dziala jednoczesnie jak stymulant i srodek przeciwlekowy. Oczywiscie to nei jest zaden narkotyk i cudow nie ma sie co spodziewac ale podobno jest ok.

Ja dzisiaj zszedlem do 167 mg wenli, brak objawow jakichs drastycznych przez tydzien zredukowalem z 225 do 167 bez zadnego bolu a nawet lepiej sie ogolnie czuje

przez novymivo 23 lip 2015, 16:20
artur1978 napisał(a):
NieznanySprawca2.0 napisał(a):

Ja juz go kiedys bralem, glownie potrzebne mi jego dzialanie zwiekszajace wydolnosc, bo treningi mam bardzo ciezkie i wieku 37 lat kazda mozliwa pomoc sie liczy.Poza tym nietoksyczny i uzywany od dawna wiec brak ryzyka:)

Sunifiram tez mial byc nie toksyczny a ladnie mi i paru innym osob rozjebal organizm. Nigdy wiecej nootropow, to zbyt niebezpieczne jest. U mnie tez byla poezja i wogole zachwyt az pewnego dnia cisnienie w glowie powyzej kazdej normy, nie moglem sie ruszac doslownie 7 dni kazdy ruch chocby powiek powodowal bol glowy nie do wytzymania juz mialem karetke wzywac ale postanowilem ze przetrzymam.
No a wenla, dzisiaj czulem jak koles naprzeciwko mnie w lustrze to ktos inny, zajebiscie.

-- 23 lip 2015, 15:21 --

dodam ze po sunifiramie do dzisiaj mam pulsacje w glowie, szum uszny i czucie tetna ( slyszenie w uszach jak mi serce bije ).
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez artur1978 23 lip 2015, 16:22
Sunifiram nigdy nie byl sprawdzany na ludziach a phenylpiracetam to normalny lek dopuszczony do obrotu wiec roznica spora.
Ja nie biore rzeczy nietestowanych na ludziach i ktore nie sa chociaz w jednym kraju zatwierdzone, szkoda zdrowia

przez Vengence 23 lip 2015, 16:39
Ja bralem swego czasu NSI-189, ogolnie nie zatwierdzony jeszcze przez FDA nie wiem czy slyszeliscie, byl jakis czas na stronie polskiej, ze mozna go bylo kupic, potem go wycofali, zjadlem tego kilka gram, ponoc to rewolucja w leczeniu depresji, ja nic nie czulem po tym. :mrgreen:

-- 23 lip 2015, 16:41 --

Tyle, ze niby ta substancja nie dziala tak jak nootropy, tylko trzeba to brac jakis czas i efektow nie czuc, dzialanie lecznicze niby wystepuje, ale nie czujesz roznicy nastroju, nie wiem w sumie moze to cos warte, bralem to miesiac i przestalem bo kurewsko drogie bylo.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez novymivo 23 lip 2015, 16:52
artur1978 napisał(a):Sunifiram nigdy nie byl sprawdzany na ludziach a phenylpiracetam to normalny lek dopuszczony do obrotu wiec roznica spora.
Ja nie biore rzeczy nietestowanych na ludziach i ktore nie sa chociaz w jednym kraju zatwierdzone, szkoda zdrowia

Jak nie testowany, przeciez ja i kilkaset innych smialkow przetestowalo na sobie :yeah: :yeah:
A tak serio to zabawa nie warta swieczki no chyba ze brac piracetam, to chyba jedyny dobrze przebadany lek, reszta to gra w rosyjska ruletke.
Zreszta duzo ludzi wyladowalo na pogotowiu z powodu sunifiramu, wiele do dzis sie leczy i duuuupa , ja sie leczylem duzymi dawkami NAC.
To samo z nooopeptem, niby przebadanu tu i tam a sie okazalo ze wiele ludzi cierpii teraz na brak wzwodu i za chiny nie mozna tego wyleczyc, latami ludzie szukaja rozwiazania, a sprobowali noopept np 1 raz.
Wracajac do wenli, nie wiem czy odstawiac czy co troche sie boje ze depresja mnie rozwali :time: , i tak zle i tak nie dobrze. Jakie to zycie jest posrane.

-- 23 lip 2015, 15:52 --

Vengence napisał(a):Ja bralem swego czasu NSI-189, ogolnie nie zatwierdzony jeszcze przez FDA nie wiem czy slyszeliscie, byl jakis czas na stronie polskiej, ze mozna go bylo kupic, potem go wycofali, zjadlem tego kilka gram, ponoc to rewolucja w leczeniu depresji, ja nic nie czulem po tym. :mrgreen:

Tyle, ze niby ta substancja nie dziala tak jak nootropy, tylko trzeba to brac jakis czas i efektow nie czuc, dzialanie lecznicze niby wystepuje, ale nie czujesz roznicy nastroju, nie wiem w sumie moze to cos warte, bralem to miesiac i przestalem bo kurewsko drogie bylo.

Czytalem o tym, moze to walek byl a nie ta substancja.
A prowaliscie methylo blue ( to dla rybek rozcienczone z woda ) ??

przez Vengence 23 lip 2015, 16:57
novymivo napisał(a):
artur1978 napisał(a):Sunifiram nigdy nie byl sprawdzany na ludziach a phenylpiracetam to normalny lek dopuszczony do obrotu wiec roznica spora.

Jak nie testowany, przeciez ja i kilkaset innych smialkow przetestowalo na sobie :yeah: :yeah:
A tak serio to zabawa nie warta swieczki no chyba ze brac piracetam, to chyba jedyny dobrze przebadany lek, reszta to gra w rosyjska ruletke.
Zreszta duzo ludzi wyladowalo na pogotowiu z powodu sunifiramu, wiele do dzis sie leczy i duuuupa , ja sie leczylem duzymi dawkami NAC.
To samo z nooopeptem, niby przebadanu tu i tam a sie okazalo ze wiele ludzi cierpii teraz na brak wzwodu i za chiny nie mozna tego wyleczyc, latami ludzie szukaja rozwiazania, a sprobowali noopept np 1 raz.
Wracajac do wenli, nie wiem czy odstawiac czy co troche sie boje ze depresja mnie rozwali :time: , i tak zle i tak nie dobrze. Jakie to zycie jest posrane.

-- 23 lip 2015, 15:52 --

Vengence napisał(a):Ja bralem swego czasu NSI-189, ogolnie nie zatwierdzony jeszcze przez FDA nie wiem czy slyszeliscie, byl jakis czas na stronie polskiej, ze mozna go bylo kupic, potem go wycofali, zjadlem tego kilka gram, ponoc to rewolucja w leczeniu depresji, ja nic nie czulem po tym. :mrgreen:

Czytalem o tym, moze to walek byl a nie ta substancja.
A prowaliscie methylo blue ( to dla rybek rozcienczone z woda ) ??

Nie to raczej walek nie byl, firma ta sprzedawala nootropy i miala bardzo dobr opinie, kilkanascie lat w handlu tymi specyfikami, nie kupilem tego od typa z chin z alibaba.com. :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez novymivo 23 lip 2015, 17:11
Leki nas nie wylecza, ja mysle ze albo calkowita zmiana wszystkiego w zyciu, miejsca ludzi itp itd, albo zanik pamieci i nauka od nowa. Wenla sie nie sprawdzila choc na poczatku podobalo mi sie jej dzialanie.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez artur1978 23 lip 2015, 17:29
novymivo napisał(a):Leki nas nie wylecza, ja mysle ze albo calkowita zmiana wszystkiego w zyciu, miejsca ludzi itp itd, albo zanik pamieci i nauka od nowa. Wenla sie nie sprawdzila choc na poczatku podobalo mi sie jej dzialanie.

NO ja sie zgadzam dlatego ja sie nie lecze bo w sumie jestem zdrowy :D

Ja sie po prostu UPGREJDUJE :D

przez emilk 23 lip 2015, 17:46
No to zabrałem sie troche za robotę,po 5 minutach zalalem sie potem jakbym wszedł pod prysznic,mlynek w glowie ze masakra,moje ruchy przypominają mi babcie 90 letnia,no i taki jakis dziwny nastrój jakbym byl zupełnie kimś innym.

-- 23 lip 2015, 17:50 --

Sluszalem ze rozpalka do grila ostatnio zabila 24 latka,masakra co te dopalacze robią z ludźmi.
emilk

Sortuj wg