WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 22 lip 2015, 11:54
Novy ja tez ze słodyczami mam problem obawiam sie ze przytylem ehhh ale Ty chociaż ćwiczysz a mi się nie chce.
emilk

przez Vengence 22 lip 2015, 13:09
novymivo napisał(a):Wszyscy mamy podobnie z tym obzarstwem slodyczy i czipsow w nocy.
Ja 2 dni temu zjadlem w nocy czekolade, z 10 batonikow kokosowych, pare owocow, pare paczek czipsow i jestem zly. Wiec wczoraj za kare caly dzien nie jadlem nic, przyszla noc i znowu batoniki ........ czekam az na pizze , hamburgery i inne syfy najdzie mnie ochota. Ja od dzisiaj zmieniam dawkowanie leku 1 rano 1 wieczorem.
Dzisiaj caly dzien sie op....alam i nic nie robie tylko bede moto polerowal bo i tak nie mam co robic, a wszystko mnie boli i od silowni robie sobie pare dni wolnego, przetrenowalem sie chyba, zreszta ta cala redukcja to o kant dupy wsadzic.
Miesa nie jem zbrzydlo mi na wenli, chyba zostane wegeterianinem.
Zombie mode on,
ps- idzie do mnie swieza partia kratomu, jakby ktos chcial walic na priv :D :D :D :D :D.

Redukcja ci nie idzie, bo zresz slodycze :mrgreen:

-- 22 lip 2015, 13:11 --

emilk napisał(a):Novy ja tez ze słodyczami mam problem obawiam sie ze przytylem ehhh ale Ty chociaż ćwiczysz a mi się nie chce.

A komu sie chce, ja tez trenuje na sile, w tym tygodniu zrobilem sobie przerwe z treningami, bo odczuwam zmeczenie ciagle, zobacze jak bedzie w przyszlym tygodniu, mam nadzieje, ze bedzie lepiej. :P
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez emilk 22 lip 2015, 13:48
Tez tak macie ze w jednej chwili zalewa was pot ? Ja np mimo ze siedze to przychodzi moment ze cala twarz mam zalana potem,jakbym oblal sie woda.
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez artur1978 22 lip 2015, 13:54
Ja zero potow , ale moim zadnaiem sporo zalezy od kondycji ( i silownai nei daje kondycji jakby ktos sie pytal;)) i od tego jak organizm jest w stanie radzic sobie z wahaniami temperatury.
Proponuje zaczac intensywnie cwiczyc od razu sie poprawi stan fizyczny i psychiczny.
ja niewazne jaka bym mial depresje to cwicze :evil:

przez emilk 22 lip 2015, 13:57
Ale ja wczesniej tak nie mialem,dopiero od jakiegoś czasu.

-- 22 lip 2015, 13:58 --

Gdy weszlem na 180 mg to tak zaczelo mi się robic.
emilk

przez Vengence 22 lip 2015, 14:22
artur1978 napisał(a):Ja zero potow , ale moim zadnaiem sporo zalezy od kondycji ( i silownai nei daje kondycji jakby ktos sie pytal;)) i od tego jak organizm jest w stanie radzic sobie z wahaniami temperatury.
Proponuje zaczac intensywnie cwiczyc od razu sie poprawi stan fizyczny i psychiczny.
ja niewazne jaka bym mial depresje to cwicze :evil:

Ja tez cwicze, nawet jak bardzo zle sie czuje, zawsze mi pomaga, teraz rozwazam pojsc na sztuki walki, ale nie wiem czy dam rade, z kondycja i waga nie jest za dobrze, poza tym na poczatku beda mnie tam pewnie konkretnie obijali :pirate: i bede lazil wkurwiony, ale zapisalbym sie na jakies sztuki walki.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez emilk 22 lip 2015, 14:25
A te poty sa normalne czy mam się niepokoic ?

-- 22 lip 2015, 14:30 --

Dobra to wzywam ERke :P

-- 22 lip 2015, 14:36 --

Robiłem sobie pomaiar ciśnienie 130/88 puls 91
emilk

przez artur1978 22 lip 2015, 14:39
emilk napisał(a):Ale ja wczesniej tak nie mialem,dopiero od jakiegoś czasu.

-- 22 lip 2015, 13:58 --

Gdy weszlem na 180 mg to tak zaczelo mi się robic.

Powyzej 150 zaczyna sie wieksze blokowanie transportera noradrenaliny i czesc ludzi po adrenergikach sie poci.

ALbo po prostu /cenzura/ okno otworz :lol:

przez emilk 22 lip 2015, 14:42
Artur no /cenzura/ drzwi mam otwarte okno i wszystko,nie jest mi typowo tak gorąco żebym sie tak mocno pocil,czuje większy niepokój,boje sie żebym sie nie nakrecil.

-- 22 lip 2015, 14:44 --

I kurwice dzisiaj mam jakas ze bym pozabijal :P
emilk

przez crayzyalexxx 22 lip 2015, 15:20
Ja tez żre, myslalam ze to po trittico ale pewnie po wenli jak tak tez macie. Co chwila ciastka czipsy jakieś rodzynki w czekoladzie. Mala oponka sie juz pojawia :(:(:( a zawsze mialam plaski brzuch.
EMILK ja tez sie poce na wenli, zawsze jak podwyzszalam dawke to wiecej jeszcze. Najbardziej jak lece na autobus wsiądę i czuje mokry nos czolo nawet wlosy. Ale sie nie daje, kupilam mocny antyperspirant w aptece, sie wkurwilam i nasmarowalam nawet nos i glowe i mam spokój hehehehe
W życiu piękne są tylko chwile

przez emilk 22 lip 2015, 15:24
Crazyy no ja mam tak samo :P chyba tak samo zrobie i bedzie spokój :D

-- 22 lip 2015, 15:56 --

Nie wiecie co się dzieje z Patrykiem ? Bo juz chyba z tydzień go nie bylo.
emilk

przez cytrynka84 22 lip 2015, 18:28
emilk, pocenie to u mnie norma na wenli :( Właśnie takie nagle uderzenia gorąca.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Vengence 22 lip 2015, 18:46
emilk, Ja tez sie pocilem na tym gownie masakrycznie, normalnie jak w saunie caly czas, przejebana sprawa, co chwile koszulka nowa, musze sie wybrac do reala albo biedronki i kupic palete koszulek. :mrgreen:

-- 22 lip 2015, 18:49 --

emilk napisał(a):Crazyy no ja mam tak samo :P chyba tak samo zrobie i bedzie spokój :D

-- 22 lip 2015, 15:56 --

Nie wiecie co się dzieje z Patrykiem ? Bo juz chyba z tydzień go nie bylo.

Patryk ponoc zamieszkal w klasztorze Shaolin, ponoc medytacja leczy depresje, a kto jak kto ale ci mnisi sie na tym znaja. :mrgreen:
Dobra koniec off topu, bo znowu jakis bananik poleci.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez emilk 22 lip 2015, 19:15
No Oki pewnie jest juz zdrowy dzieki mnichom ;) no sauna sauna im większe dawki tym bardziej ze mnie leci a co będzie jak dojade do 300mg będę musial chodzić wszędzie z ręcznikiem ? :P

-- 22 lip 2015, 19:16 --

Cytrynka zadko tu zaglądasz do nas ;) jak się czujesz na wenli ?
emilk

Sortuj wg