WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 21 lip 2015, 15:55
Vengace kurczę to nie dobrze nie mogę juz tyć...
emilk

przez artur1978 21 lip 2015, 15:56
Fluoksetyna jest super - super naped, energia, motywacja niestety robi ze mnie psychopate a ze mam zone,ktora kocham to nie stac mnie na takie zabawy.

Na razie odstawianie ok mysle ze tak do 110 mg bedzie luz pozniej jak zacznie sie odblokowywanie SERT zaczna sie jazdy

przez emilk 21 lip 2015, 16:02
Artur fluo nie dla mnie,a szkoda bo moze by mi dawala Powera.Ja jestem na 190mg od dzisiaj i nastrój sie poprawił troszkę,powiedz mi tylko do jakiej dawki trzeba dojsc żeby bylo stabilnie ?

-- 21 lip 2015, 16:02 --

Artur fluo nie dla mnie,a szkoda bo moze by mi dawala Powera.Ja jestem na 190mg od dzisiaj i nastrój sie poprawił troszkę,powiedz mi tylko do jakiej dawki trzeba dojsc żeby bylo stabilnie ?
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez artur1978 21 lip 2015, 16:15
emilk napisał(a):Artur fluo nie dla mnie,a szkoda bo moze by mi dawala Powera.Ja jestem na 190mg od dzisiaj i nastrój sie poprawił troszkę,powiedz mi tylko do jakiej dawki trzeba dojsc żeby bylo stabilnie ?

Stabilnie przeciez miales na 150?
Ty chcesz sie czuc na haju, to bedziesz tak sie czul tylko jakis czas po zwiekszeniu

przez emilk 21 lip 2015, 16:32
artur1978 napisał(a):
emilk napisał(a):Artur fluo nie dla mnie,a szkoda bo moze by mi dawala Powera.Ja jestem na 190mg od dzisiaj i nastrój sie poprawił troszkę,powiedz mi tylko do jakiej dawki trzeba dojsc żeby bylo stabilnie ?

Ty chcesz sie czuc na haju, to bedziesz tak sie czul tylko jakis czas po zwiekszeniu

No ale czulem taki naped na poczatku dawki,radosc euforie,to znika po paru dniach,czuc tylko spokoj i nic wiecej.
emilk

przez agusiaww 21 lip 2015, 16:37
Dark Passenger, ja tez w Alvencie mam takie kulki u mnie bylo chyba 180 sztuk,da sie to podzielic :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez artur1978 21 lip 2015, 17:01
emilk napisał(a):
artur1978 napisał(a):

No ale czulem taki naped na poczatku dawki,radosc euforie,to znika po paru dniach,czuc tylko spokoj i nic wiecej.

No to jest ten haj, neistety tego sie nei da utrzymac i powiem ci szczerze ze wenla sie slabo do cpania nadaje, zejsc pozniej trudno a i w trakcie plasko i byle jak

przez Vengence 21 lip 2015, 17:02
emilk napisał(a):
artur1978 napisał(a):

Ale ten lek nie ma tak dzialac, ze bedziesz sie czul jak po jakims stymulancie, to nie narkotyk, dzialania euforyczne zdarzaja sie od skokow w neuroprzekaznikach, nie moze byc tak caly czas, to jest lek a nie uzywka, poza tym stany euforyczne po antydepresantach to nie jest wogole normalna sprawa, tylko patologiczna, choc to przyjemne wiadomo, lek ma ustabilizowac twoj stan, czyli masz sie czuc po prostu normalnie, nie ma byc sztucznie podwyzszonego nastroju jak po mdma np, gdyby tak bylo ludzie by cpali antydepresanty, chodzili grzecznie do psychiatry i na legalu kupowali wenle za 10zl i chodzili by wiecznie happy, tak byc nie moze. :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez artur1978 21 lip 2015, 17:06
Na hypie chlopaki rozgniataja kuleczki z wenli i laduja do nochala, ale dla mnie to bez sensu :D

przez Lord Kapucyn 21 lip 2015, 17:09
To już trzeba być desperatem. To już sztuka dla sztuki, ćpanie dla samego ćpania. Właściwie to nie ćpanie tylko kinderćpuństwo. Nie poklepie, ale jednak się żywi nadzieję, że minimalnie coś tam poklepie.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez emilk 21 lip 2015, 17:36

Artur fluo nie dla mnie,a szkoda bo moze by mi dawala Powera.Ja jestem na 190mg od dzisiaj i nastrój sie poprawił troszkę,powiedz mi tylko do jakiej dawki trzeba dojsc żeby bylo stabilnie ?[/quote]
Ty chcesz sie czuc na haju, to bedziesz tak sie czul tylko jakis czas po zwiekszeniu[/quote]

No ale czulem taki naped na poczatku dawki,radosc euforie,to znika po paru dniach,czuc tylko spokoj i nic wiecej.[/quote]

Ale ten lek nie ma tak dzialac, ze bedziesz sie czul jak po jakims stymulancie, to nie narkotyk, dzialania euforyczne zdarzaja sie od skokow w neuroprzekaznikach, nie moze byc tak caly czas, to jest lek a nie uzywka, poza tym stany euforyczne po antydepresantach to nie jest wogole normalna sprawa, tylko patologiczna, choc to przyjemne wiadomo, lek ma ustabilizowac twoj stan, czyli masz sie czuc po prostu normalnie, nie ma byc sztucznie podwyzszonego nastroju jak po mdma np, gdyby tak bylo ludzie by cpali antydepresanty, chodzili grzecznie do psychiatry i na legalu kupowali wenle za 10zl i chodzili by wiecznie happy, tak byc nie moze. :pirate:[/quote]

Mi sie wlasnie podoba ten stan,bo wszystko jest takie piekne i jest energia :D uwielbiam to uczucie ;)

-- 21 lip 2015, 17:37 --

artur1978 napisał(a):Na hypie chlopaki rozgniataja kuleczki z wenli i laduja do nochala, ale dla mnie to bez sensu :D

jak czasem tam wejde i czytam co oni tam robia to jestem przerazony.
emilk

przez artur1978 21 lip 2015, 17:39
Dark Passenger napisał(a):To już trzeba być desperatem. To już sztuka dla sztuki, ćpanie dla samego ćpania. Właściwie to nie ćpanie tylko kinderćpuństwo. Nie poklepie, ale jednak się żywi nadzieję, że minimalnie coś tam poklepie.

A tu sie mylisz.
Cpuny sa na maksa racjonalne i generalnie to dobry test tego czy dana substancja dziala.
Widocznie wejscie drobno zmielonej wenli podanej donosowo musi cos w sobie miec, chociaz brzmi hardkorowo

przez emilk 21 lip 2015, 17:48
artur1978 napisał(a):
Dark Passenger napisał(a):To już trzeba być desperatem. To już sztuka dla sztuki, ćpanie dla samego ćpania. Właściwie to nie ćpanie tylko kinderćpuństwo. Nie poklepie, ale jednak się żywi nadzieję, że minimalnie coś tam poklepie.

A tu sie mylisz.
Cpuny sa na maksa racjonalne i generalnie to dobry test tego czy dana substancja dziala.
Widocznie wejscie drobno zmielonej wenli podanej donosowo musi cos w sobie miec, chociaz brzmi hardkorowo

Tak najlepiej jeszcze z drobinkami szkla wtedy szybciej dziala :P
emilk

przez agusiaww 21 lip 2015, 19:25
artur1978 napisał(a):Na hypie chlopaki rozgniataja kuleczki z wenli i laduja do nochala, ale dla mnie to bez sensu :D

o fuuuj, ja tam liczyłam jak odstawiałam, przez nos ładowac wenle, ble.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg