WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Lord Kapucyn 21 lip 2015, 13:58
No jak masz 12 to spoko. Ja kiedyś miałem zamiennik 150mg, że w kapsułce było chyba z 200 mikroskopijnych kuleczek takich jak na zdjęciu tylko znacznie, znacznie mniejszych:
Obrazek

Łyżką to trzeba było dzielić na oko.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez emilk 21 lip 2015, 14:02
Dark a to zwracam honor ;) jeszcze nie mialem takich.Teraz Oriven mam,to jest chyba mój 4 zamiennik co chwile w aptece dają mi co innego.Wogole w moim miasteczku musze wenle zamawiac bo nie ma jej na stanie w dawce 150mg,w ogóle nikt nie przepisuje takich dawek u mnie sie dowiedziałem,albo w ogóle nie pierwszy raz słyszę o wenli :P

-- 21 lip 2015, 14:04 --

Inez no ja ostatnio popołudniami wiecej sypiam i dluzej nie czuje juz tej wenlowej euforii co n poczatku.
emilk

przez Vengence 21 lip 2015, 14:42
emilk napisał(a):Czesc dzisiaj obudzilem sie z taka depresja ze masakra...zwiekszylem dawke do 190mg
Po co znowu zwiekszasz, przeciez miales zmniejszac?? :roll:

-- 21 lip 2015, 14:46 --

inez3 napisał(a):No to ja biorę 2/3 trittico i nie mam takich jazd. Martwi mnie to spanie wciąż, bo wenle biorę od końca maja i nadal ona nie powoduje u mnie zmęczenia. Raptem kilka razy udało mi się przespać np. w dzień. Pamietam, że jak ruszyła wenla to obowiązkowa drzemka po pracy zawsze była.

Najlepsze w tym wszystkim jest, to ze ten lek powoduje oslabienie i sennosc, ale jak chcesz pojsc spac wieczorem to zasnac bez jakiegos upierdalacza sie nie da, przynajmniej ja tak mam. :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lord Kapucyn 21 lip 2015, 14:46
Mi prof.nadzw. mówił, że jeżeli chodzi o generyki wenlafaksyny to są pomiędzy nimi olbrzymie rozbieżności. Wszystko przez to przedłużone uwalnianie, każdy producent wykorzystuje nieco odmienną technologią i potem stężenia skaczą jak szalone.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Vengence 21 lip 2015, 14:48
Dark Passenger napisał(a):No jak masz 12 to spoko. Ja kiedyś miałem zamiennik 150mg, że w kapsułce było chyba z 200 mikroskopijnych kuleczek takich jak na zdjęciu tylko znacznie, znacznie mniejszych:
Obrazek

Łyżką to trzeba było dzielić na oko.
Tak te kuleczki sa w efectinie i velafaxie, przesrane to dzielic, jak jakis towar od dilera, karta trzeba. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez tomasz_xyz 21 lip 2015, 14:50
inez3 napisał(a):No to ja biorę 2/3 trittico i nie mam takich jazd. Martwi mnie to spanie wciąż, bo wenle biorę od końca maja i nadal ona nie powoduje u mnie zmęczenia. Raptem kilka razy udało mi się przespać np. w dzień. Pamietam, że jak ruszyła wenla to obowiązkowa drzemka po pracy zawsze była.

Ja na 125 mg Triticco byłem bardzo senny w dzień, także teraz 75 mg biorę i budzę się w sam raz. Lek obniżył mi ciśnienie co jest ogromnym atutem. Bo przez moment jak brałem Fluoksetyne- miałem 150 ciśnienie i puls nawet 110+ niemiarowa praca serca
tomasz_xyz

przez Psychopharm 21 lip 2015, 14:51
Ja uważam, że te kuleczki to lepsze wyjście niż to co jest np w jednym z tańszych generyków Orionu - Orivenie - tam to są po prostu małe tableteczki zamknięte w kapsułce. Logicznie to uwalnianie będzie bardziej skokowe niż takie kulki. Ale może się mylę i jest ok.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez tomasz_xyz 21 lip 2015, 14:52
aga85 napisał(a):
inez3 napisał(a):aga85, jak tam idzie z wenlą?

Na razie ok. Lepiej się czuję niż na Seronilu. Zobaczymy co będzie dalej.

Brałem- bardzo źle się czułem na Seronilu
tomasz_xyz

przez emilk 21 lip 2015, 14:53
Vengace nie mam wyjścia bo mój stan sie pogorszyl,nie chce wpasc w mega depresje.

-- 21 lip 2015, 14:55 --

Oriven kosztuje tylko 9zl :P Ale to nie ja wybieram pfoduktu tylko biorę co maja na stanie.
emilk

przez Vengence 21 lip 2015, 14:55
emilk napisał(a):Vengace nie mam wyjścia bo mój stan sie pogorszyl,nie chce wpasc w mega depresje.
A co z energia od uzdrowiciela, skonczyla sie??, moze trzeba powtorzyc sesje. :mrgreen:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez emilk 21 lip 2015, 14:56
Pytanie tylko czy wreszcie ustabilizuje sie to działanie wenli,bo po co to brać jak działa dobrze tylko na chwile...
emilk

przez Vengence 21 lip 2015, 14:57
tomasz_xyz napisał(a):
aga85 napisał(a):
inez3 napisał(a):aga85, jak tam idzie z wenlą?

Na razie ok. Lepiej się czuję niż na Seronilu. Zobaczymy co będzie dalej.

Brałem- bardzo źle się czułem na Seronilu
Ja bralem fluo pod innym lekiem, jedyny plus tego leku ze schudlem 10kg w niecale 5 tygodni, super sprawa, jesli chodzi o dzialanie przeciwdepresyjne to wygladalo mniej wiecej tak :roll: :-| :pirate:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez emilk 21 lip 2015, 14:57
Vengace a daj spokój wkrecilem sobie chyba tylko.

-- 21 lip 2015, 14:58 --

Ja fluo Bralem 1 dzien i nigdy więcej dostałem takiego pnicznego leku ze prawie zwariowalem.

-- 21 lip 2015, 14:59 --

Jak będę musial brać jakies neuroleptyki to sie chyba zastrzelę.

-- 21 lip 2015, 14:59 --

Na wenli chidniecie czy nie ?

-- 21 lip 2015, 15:00 --

Bo ja jak się dopadnę w nocy do słodyczy to konca nie ma,a wiem ze zachwalali ten lek pod względem chudnięcia.
emilk

przez Vengence 21 lip 2015, 15:14
Na wenli chidniecie czy nie ?

-- 21 lip 2015, 15:00 --

Bo ja jak się dopadnę w nocy do słodyczy to konca nie ma,a wiem ze zachwalali ten lek pod względem chudnięcia.[/quote]

Tak ja troche tylem, na pewno nie da sie zrzucic wagi w moim przypadku i tez tak mialem, ze w nocy napady mialem, jest to jeden z powodow dla ktorych rzucilem ten lek, dzisiaj mialem jakis napad ostry i zjadlem prawie cale opakowanie musli, masakra, nie wiem ile to mialo kalorii i bardzo duzo mleka, porazka. :pirate:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg