WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez emilk 20 lip 2015, 22:47
aga85 napisał(a):agusiaww Alventa ma wpływ na hormony?

Ale chodzi Ci o terapie hormonalna ?
emilk

przez agusiaww 20 lip 2015, 22:48
aga85, w trakcie brania wenli miałam wykonywane badania hormonalne co pol roku i nie bylo zadnych zmian. Do tego brałam chlora(neurlopetyk) i tez było ok. Niby na co jedynie moga wpływac to na wzrost prolaktyny, u mnie nie wpływało.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez artur1978 20 lip 2015, 23:14
novymivo napisał(a):Mam pytanie do was tu obecnych , teraz co robicie jezeli widzicie ze rowerzysta zostal potracony przez auto i lezy na jezdni ?

NO kurde oczywiste ze sprawdzam kieszenie i biore fanty a pozniej wsaidam do Lexusa i jade dalej.

re agusia
Wenla jest bardzo "lajtowa" jesli chodzi o wplyw na organizm za wyjatkiem wplywu na cisnienie krwi, ale tylko u niektorych.

Ja na razie z 225mg dwa dni obnizalem o 17m dzisiaj juz wzialem 180 i czuje jak mi sie troche emocje odblokowaly

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 20 lip 2015, 23:18
artur1978 napisał(a):
novymivo napisał(a):Mam pytanie do was tu obecnych , teraz co robicie jezeli widzicie ze rowerzysta zostal potracony przez auto i lezy na jezdni ?

NO kurde oczywiste ze sprawdzam kieszenie i biore fanty a pozniej wsaidam do Lexusa i jade dalej.

re agusia
Wenla jest bardzo "lajtowa" jesli chodzi o wplyw na organizm za wyjatkiem wplywu na cisnienie krwi, ale tylko u niektorych.

Ja na razie z 225mg dwa dni obnizalem o 17m dzisiaj juz wzialem 180 i czuje jak mi sie troche emocje odblokowaly

Ale na 225mg jak sie czules,jest jakas aktywnosc czy lipa ?
emilk

przez artur1978 20 lip 2015, 23:32
emilk napisał(a):
artur1978 napisał(a):

re agusia

Ale na 225mg jak sie czules,jest jakas aktywnosc czy lipa ?

zanim dodalem mirte totalna lipa,po mircie przynajmniej nie mialem sennosci ale szalu nie bylo.
teraz licze ze po odstawieniu bedzie lepiej ale kazdy ma inne cele, ja chcialem zupregulowac uklad dopaminowy

przez crayzyalexxx 21 lip 2015, 02:35
VENGENCE duza czcionka dlatego bo NOVY dostał banana :) no my lubimy banany, zabiorę go na urlop :):):) zabiorę Cie wlasnie tam :):):) KANCELARIA znacie to ? Mi to zawsze jakas piosenka sie wymyśli hehe.

no ale żeby nie było, ze nie o wenli pisze no to napisze, ze na wenli ja muze czuje ale taką dobra muze :) jak sobie taką ową puszcze to ciary są :) a co do uczuc to jak mam depreche to nie mam uczuc ale jak mija to wracają.

co do lekow w ciąży to super, że AGUSIAWW nie bierze w tym stanie :great: bo mogą zła narobić :( z resztą jak każde leki w ciąży. AGUSIAWW :brawo: :brawo: :brawo: ze Ci sie udało :) dla dziecka :)

-- 21 lip 2015, 01:37 --

EMILK ja tez jestem na 225. Fakt ta senność minela jak bylam na 150. Tyle ze czasem jest niestabilnie. Pozdro :)

-- 21 lip 2015, 01:42 --

Nie no z tym rowerzystą to raczej kazdy nawet największy egoista by biegł na pomoc. Ja dużo po dupie od ludzi dostalam ale i tak mimo to innym bym pomogła :):):) oczywiscie po wenli hehe zeby nie bylo, ze o wenli nie pisze ja pierd...cenzura jak za komuny hehehe :) także po wenli pomoge :):):)
W życiu piękne są tylko chwile

przez Lord Kapucyn 21 lip 2015, 02:53
NOVY zje banana i wróci za 24.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez crayzyalexxx 21 lip 2015, 03:41
No więc NOVY smacznego banana :) ja juz mojego zjadłam :) był smaczny. Tylko nie jedz końcówek hehe. DARK PASSENGER pozdro smacznego :) banany są bardzoooo dobre i smaczne a i do wenli to dobry dodatek :):):) a tak wogole to ja ostatnio ciągle mam ochote na slodycze, ciastka, platki z mlekiem, batony, czipsy...nie wiem czy to po wenli ???? Czy moze po Trittico ??? Najgorsze jest to, ze przybyło mi w brzuchu oponki jak zawsze mialam plaski brzuch help :):):)
W życiu piękne są tylko chwile

przez inez3 21 lip 2015, 06:59
A ja dziś kompletnie nie mam siły. Wczoraj się strasznie męczyłam z tym całym napieciem. Dalej muszę czekać na reakcję na lek. Niestety mimo zmęczenia nie moge usnąć.

przez tomasz_xyz 21 lip 2015, 07:24
novymivo napisał(a):Nie no depresja tak mnie nie dobija, bardziej mialem fobie spoleczna i czerwienilem sie, ale ogolnie przejechalem sie na ludziach i wszystkie zasady ktore reprezentowalem jak szczerosc, bezinteresowna pomoc, uczynnosc, dobre wychowanie, kultura MOGE SOBIE W DUPE WSADZIC NA TYM SWIECIE. Wiec stwierdzilem ze nie bede sie podporzadkowywal na styl bycia szarakiem , tylko bede zyl zgodnie z zasadami ale wobec siebie a na reszte mam wyjebane bo mi nikt w zyciu nie pomogl baaaa zaszkodzili predzej.
Ja nie ze jestem nieszczesliwy, bardziej przejadlem sie tym wszystkim i przejrzalem na oczy jak to wszystko funkcionuje za mlodu. Syf i jeszcze raz syf. Nie bede sie znizal do tego poziomu. Jak istenieje niebo to bede tam jednym z nielicznych.

No bo te zasady które reprezentowałeś są nic nie warte kiedy inni żyją według własnych. Ja podobnie się zachowywałem i nic z tego nie miałem. Czyli ogólnie człowiek powinien być królem przede wszystkim dla siebie
tomasz_xyz

przez aga85 21 lip 2015, 11:12
agusiaww napisał(a):aga85, w trakcie brania wenli miałam wykonywane badania hormonalne co pol roku i nie bylo zadnych zmian. Do tego brałam chlora(neurlopetyk) i tez było ok. Niby na co jedynie moga wpływac to na wzrost prolaktyny, u mnie nie wpływało.

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

emilk chodzi o moje hormony ;) nie terapię.

przez inez3 21 lip 2015, 11:44
aga85, jak tam idzie z wenlą?

przez emilk 21 lip 2015, 12:07
Czesc dzisiaj obudzilem sie z taka depresja ze masakra...zwiekszylem dawke do 190mg
emilk

przez aga85 21 lip 2015, 12:12
inez3 napisał(a):aga85, jak tam idzie z wenlą?

Na razie ok. Lepiej się czuję niż na Seronilu. Zobaczymy co będzie dalej.

Sortuj wg