WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Vengence 20 lip 2015, 21:21
agusiaww napisał(a):Vengence, i tak mozesz sie cieszyc, facetom to w niczym nie szkodzi :P w sensie ze moga brac paro, pic alko i nikomu nie zaszkodza (oprocz sobie ewentualnie).

emilk nie łam się, ustawisz na spokojnie dawke wenli i bedzie dobrze :great:

-- 20 lip 2015, 20:17 --

novymivo, Ty sie zastanow dobrze czy odstawic, zeby gorzej nie było.

Tak wiem, ze my mamy lzej, emilk trzeba podejsc do tego na spokojnie, trzeba cierpliwosci, tak jak ci radzi agus, novy jak bedziesz u lekarza to cos uzgodnij, bo sobie jeszcze biedy narobisz.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez novymivo 20 lip 2015, 21:27
Mnie lekarz nie leczy, sam sie lecze, tylko mowie co chce i heja. Zreszta ja juz tyle rzeczy w zyciu wyprobowalem ze chyba nic mi nie pomoze. Znudzony zyciem jestem, czas na harakiri :D

-- 20 lip 2015, 20:29 --

Zeby byc zdrowym musial bym wszystkie moje zasady, reguly, charakter wszystko rozpierdolic i porzucic, zdradziw wlasne JA i moze wtedy byl bym jak szarak, a ja tak nie chce , nie zdradze sam siebie :(.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez tomasz_xyz 20 lip 2015, 21:32
dziś jest gorzej, chyba trzeci dzień na 3 x75 mg Alventy
tomasz_xyz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 20 lip 2015, 21:36
novymivo napisał(a):Mnie lekarz nie leczy, sam sie lecze, tylko mowie co chce i heja. Zreszta ja juz tyle rzeczy w zyciu wyprobowalem ze chyba nic mi nie pomoze. Znudzony zyciem jestem, czas na harakiri :D

-- 20 lip 2015, 20:29 --

Zeby byc zdrowym musial bym wszystkie moje zasady, reguly, charakter wszystko rozpierdolic i porzucic, zdradziw wlasne JA i moze wtedy byl bym jak szarak, a ja tak nie chce , nie zdradze sam siebie :(.

Szczerze, to nie mam pojecia o czym ty mowisz, jakie zasady, jaki bys sie musial stac, jezeli twoja depresja jest zalezna od twojej osobowosci, to antydepresanty na pewno ci nie pomoga, trzeba isc na terapie, zycie ogolnie jest hujowe, ja nie widze za bardzo sensu w tym by sobie je utrudniac wlasnym Ja, rozumiem, ze kazdy ma honor itd, ale trzeba sie troche podporzadkowac do swiata, jezeli czlowiek bedzie zyl we wlasnym
swiecie, to nigdy nie zazna szczescia i predzej czy pozniej, ktos taki jebnie samoboja, badz sie zacpa lub zachleje alkoholem, czlowiek nie moze byc wiecznie nieszczesliwy i niezadowolony, bo w koncu sie to zle dla niego skonczy, kazdy ma swoje granice wytrzymalosci. :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez novymivo 20 lip 2015, 21:44
Nie no depresja tak mnie nie dobija, bardziej mialem fobie spoleczna i czerwienilem sie, ale ogolnie przejechalem sie na ludziach i wszystkie zasady ktore reprezentowalem jak szczerosc, bezinteresowna pomoc, uczynnosc, dobre wychowanie, kultura MOGE SOBIE W DUPE WSADZIC NA TYM SWIECIE. Wiec stwierdzilem ze nie bede sie podporzadkowywal na styl bycia szarakiem , tylko bede zyl zgodnie z zasadami ale wobec siebie a na reszte mam wyjebane bo mi nikt w zyciu nie pomogl baaaa zaszkodzili predzej.
Ja nie ze jestem nieszczesliwy, bardziej przejadlem sie tym wszystkim i przejrzalem na oczy jak to wszystko funkcionuje za mlodu. Syf i jeszcze raz syf. Nie bede sie znizal do tego poziomu. Jak istenieje niebo to bede tam jednym z nielicznych.
wenla35 mg
X

przez emilk 20 lip 2015, 21:47
agusiaww napisał(a):emilk, a ile teraz bierzesz wenli?

180 mg Agus.
emilk

przez novymivo 20 lip 2015, 21:49
Emilk moc Ciebie juz opuscila ?
wenla35 mg
X

przez aga85 20 lip 2015, 21:49
agusiaww ja znalazłam informację, że po wenli nowo narodzone dzieci mogą mieć pierwotne nadciśnienie płucne. To straszne, słyszałaś coś na ten temat?

przez emilk 20 lip 2015, 21:52
Novy chodz robimy harakiri i bedzie spokoj ;) a tak na serio to musimy jakos znalesc na to sposob.

-- 20 lip 2015, 21:53 --

novymivo napisał(a):Emilk moc Ciebie juz opuscila ?

Chyba tylko w mojej glowie.

-- 20 lip 2015, 21:53 --

aga85 napisał(a):agusiaww ja znalazłam informację, że po wenli nowo narodzone dzieci mogą mieć pierwotne nadciśnienie płucne. To straszne, słyszałaś coś na ten temat?

A co planujesz dziecko ? :P
emilk

przez novymivo 20 lip 2015, 21:54
emilk napisał(a):Novy chodz robimy harakiri i bedzie spokoj ;) a tak na serio to musimy jakos znalesc na to sposob.

Jakby byl sposob to juz bym go znalazl, /cenzura/ sie z moimi zaburzeniami od 12 lat chyba i jest chujnia, no i zeby jeszcze ludzie to jakos rozumieli, to jeszcze od nich nozem po plecach dostajesz. Jebac bo zycie juz takie jest a kto mysli ze bedzie sie cieszyl z kazdego oddechu jest pierdolniety i tyle.

przez emilk 20 lip 2015, 21:54
tomasz_xyz napisał(a):dziś jest gorzej, chyba trzeci dzień na 3 x75 mg Alventy

to jeszcze krotko tak do tygodnia powinna sie dawka rozkrecic ;)
emilk

przez agusiaww 20 lip 2015, 21:55
aga85, nie, ale ogolnie po stosowaniu antydepresantów moga u noworodkow pojawic sie np. problemy z oddychaniem lub zmniejszenie masy ciała. Sadze ze jakies poszczegolne skutki typu: nadcisnienie płucne sa bardzo rzadkie. W sumie sa kobiety ktore leków zadnych nie biora i tak jest problem, a sa takie co biora i nie ma problemów. Wszystko zalezy od dawek, bezpieczenstwa danego leku i indywidualnych przesłanek.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez emilk 20 lip 2015, 21:56
novymivo napisał(a):
emilk napisał(a):Novy chodz robimy harakiri i bedzie spokoj ;) a tak na serio to musimy jakos znalesc na to sposob.

Jakby byl sposob to juz bym go znalazl, /cenzura/ sie z moimi zaburzeniami od 12 lat chyba i jest chujnia, no i zeby jeszcze ludzie to jakos rozumieli, to jeszcze od nich nozem po plecach dostajesz. Jebac bo zycie juz takie jest a kto mysli ze bedzie sie cieszyl z kazdego oddechu jest pierdolniety i tyle.

Niestety nikt ze zdrowych ludzi nas nie zrozumie,dlatego tutaj jestesmy.Chyba tylko jakos narkotyk moze nam ulzyc na jakis czas.
emilk

przez novymivo 20 lip 2015, 21:58
Ja nie wiem emilk czy to te szaraki potrzebuja kopa w morde aby sie obudzili i przejrzeli na oczy ze :
-wchodzenie w dupe
-klamstwa
-lansowanie sie na fc i innych gownach
-plotkowanie
i mnostwo innych rzeczy nie powinno dawac szczescia !!!!!!!!!!!!! Jebac szarakow !!
wenla35 mg
X

Sortuj wg