WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 20 lip 2015, 14:47
Crazyy fajnie sie czyta jak dobrze się czujesz ;) ja mialem maly urlop od forum :P

-- 20 lip 2015, 14:49 --

Vengace to ja zjazd z dopalaczy mialem lagodniejszy niż z tego leku :P
emilk

przez Vengence 20 lip 2015, 14:50
emilk, Zobaczysz, jak bedziesz schodzil, jak cie bedzie prad kopal po glowie, takie mini elektrowstrzasy bedziesz mial na chacie. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez inez3 20 lip 2015, 14:55
No to widzisz, dla mnie nie było straszne. Jakieś tam zawroty głowy i tyle.

-- Pn lip 20, 2015 2:56 pm --

I ja nie odsypywalam kuleczek (axyven nie ma kuleczek) tylko normalnie z 37.5 do 0.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 20 lip 2015, 15:00
inez3 napisał(a):No to widzisz, dla mnie nie było straszne. Jakieś tam zawroty głowy i tyle.

-- Pn lip 20, 2015 2:56 pm --

I ja nie odsypywalam kuleczek (axyven nie ma kuleczek) tylko normalnie z 37.5 do 0.

A ile czasu bralas i jaka dawke??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez inez3 20 lip 2015, 15:01
Z 1,5 roku i nie pamiętam dawki albo 75 albo 150. To było z 5 lat temu.

przez Vengence 20 lip 2015, 15:03
inez3 napisał(a):Z 1,5 roku i nie pamiętam dawki albo 75 albo 150. To było z 5 lat temu.
No to spory okres czasu, wiec masz taki organizm widocznie, ale nie kazdy ma tak fajnie jak ty.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez inez3 20 lip 2015, 15:05
Ehh, ka bym wolała żeby nikt z nas nie musiał brać żadnych prochów.

-- Pn lip 20, 2015 3:06 pm --

Taki mam organizm, że ta nerwica wraca w kółko :(.

przez Vengence 20 lip 2015, 15:10
inez3 napisał(a):Ehh, ka bym wolała żeby nikt z nas nie musiał brać żadnych prochów.

No pewnie, kazdy by chcial, ale nie narzekaj bo masz chociaz okresy remisji dlugie, niektorzy biore te gowniane leki latami i nadal sa chorzy. :time:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez inez3 20 lip 2015, 15:16
Wiem, to dopiero musi byc koszmar. Ja teraz się mecze od maja. Niby jest lepiej, ale jeszcze nie tak jak było.

przez emilk 20 lip 2015, 16:02
Vengence napisał(a):emilk, Zobaczysz, jak bedziesz schodzil, jak cie bedzie prad kopal po glowie, takie mini elektrowstrzasy bedziesz mial na chacie. :mrgreen:

Mialem juz takie cos ale po innych lekach :P

-- 20 lip 2015, 16:05 --

Vengence napisał(a):
inez3 napisał(a):Ehh, ka bym wolała żeby nikt z nas nie musiał brać żadnych prochów.

No pewnie, kazdy by chcial, ale nie narzekaj bo masz chociaz okresy remisji dlugie, niektorzy biore te gowniane leki latami i nadal sa chorzy. :time:

Ja od poczatku choroby czyli 5 lat nie mialem zadnej remisji,jedynie zlagodzenie objawow,caly czas prochy bez zadnej przerwy,moj mozg jest tak zlasowany,ze wiekszosc narkomanow jest w lepszym stanie niz ja.
emilk

przez agusiaww 20 lip 2015, 16:53
emilk, ja dwa razy odstawiałam wenle i bez problemu. Wg mnie zeby odstawic wenle trzeba byc w dobrym stanie psychicznym to raz, a dwa powoli. Mi sie udało dwa razy w sumie zejsc z wenli za pierwszym razem w jakies 3 miesiace, a za drugim w 2 tygodnie. Nie mialam zadnych skutkow ubocznych. Wg mnie jak schodzisz z wenli nawet stopniowo i masz jakies uboki odstawienne to cos nie halo z psychika. Na pewno leki antydepresyjne nie sa lekami typu rutinoscrobin ze z dnia na dzien sobie odstawisz...podstawa to dobry stan psychiczny. A skoro piszesz ze nie miales remisji to po co zaczałes brac wenle?

marka troche weekendowalas z mezem czyli zle nie jest :) Moze sie poprawi na tej wiejszej dawce wenli trzeba poczekac.

inez pewnie te mdłosci to uboki od wiekszej dawki.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez emilk 20 lip 2015, 17:04
agusiaww napisał(a):emilk, ja dwa razy odstawiałam wenle i bez problemu. Wg mnie zeby odstawic wenle trzeba byc w dobrym stanie psychicznym to raz, a dwa powoli. Mi sie udało dwa razy w sumie zejsc z wenli za pierwszym razem w jakies 3 miesiace, a za drugim w 2 tygodnie. Nie mialam zadnych skutkow ubocznych. Wg mnie jak schodzisz z wenli nawet stopniowo i masz jakies uboki odstawienne to cos nie halo z psychika. Na pewno leki antydepresyjne nie sa lekami typu rutinoscrobin ze z dnia na dzien sobie odstawisz...podstawa to dobry stan psychiczny. A skoro piszesz ze nie miales remisji to po co zaczałes brac wenle?

marka troche weekendowalas z mezem czyli zle nie jest :) Moze sie poprawi na tej wiejszej dawce wenli trzeba poczekac.

inez pewnie te mdłosci to uboki od wiekszej dawki.

Agus chyba cos Ci sie pomylilo ;) odstawianie lekow i stan psychiczny nie maja nic wspolnego ze soba,te objawy odstawienne sa normalne,tylko kazdy inaczej reaguje Ty mozesz miec tylko zawroty glowy a inna osoba moze wymiotowac i miec wysoka temperature,poczytaj troche https://portal.abczdrowie.pl/odstawieni ... presyjnych ;) A co ma dotego remisja ? Wenla tez jest lekiem ktory leczy leki hello :D
emilk

przez agusiaww 20 lip 2015, 17:07
emilk, a doczytałam ze cały czas brałes leki. emilk dla mnie ma, bo jak odstawiałam ze złym stanem psychicznym to miałam mega skutki odstawienne, ale to moje wrazenie, a kazdy moze miec inne :) U mnie jest tak samo z działaniem wenli jak gorzej sie czułam to mega skutki uboczne np. nocne poty itd. =wynik wenla działa -u mnie sie tak objawiało.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez emilk 20 lip 2015, 17:17
agusiaww napisał(a):emilk, a doczytałam ze cały czas brałes leki. emilk dla mnie ma, bo jak odstawiałam ze złym stanem psychicznym to miałam mega skutki odstawienne, ale to moje wrazenie, a kazdy moze miec inne :) U mnie jest tak samo z działaniem wenli jak gorzej sie czułam to mega skutki uboczne np. nocne poty itd. =wynik wenla działa -u mnie sie tak objawiało.

Nocne poty to skutki uboczne leku bardziej ;) Ja gdy odstawialem leki w zlym stanie a bylo takich duzo to nie mialem takich ubokow jak na wenli.

-- 20 lip 2015, 17:44 --

Aguś a Ty bierzesz jakies leki teraz ? Jak tam dzidzia ? ;)
emilk

Sortuj wg