WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez Vengence 18 lip 2015, 23:31
aga85 napisał(a):
inez3 napisał(a):U mnie dobrze, lęków raczej nie mam. Jestem bardziej może rozdygotana, ale wiem, że to przejdzie. Lekkie zawroty głowy, ale nic strasznego. Gorsze było zwiększenie z 37.5 na 75. Teraz to już lajcik :)

Ja od jutra zwiększam z 37,5 na 75. Zobaczymy jak to będzie :)

Masz jakies skutki uboczne??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez aga85 18 lip 2015, 23:43
Vengence napisał(a):
Masz jakies skutki uboczne??

Tylko mdłości i spadek apetytu.

przez inez3 19 lip 2015, 08:20
aga85, no to dobrze. Może nie będzie tak strasznie :).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny098 19 lip 2015, 08:36
Popiol piona. Mam dokladnie tak jak ty. Metylofenidat to nie jest najlepszy lek. Podkreca mocno leki, nabija somatyke. Na chwile obecną schodze z wenlafaksyny. Solidnie przepracowalem ostatnie pól roku. Chodziłem na siłownie, pracowałem gdzie mialem non stop kontakt z ludzmi, wiec mysle ze juz sie mozg odbudowal. Bede schodzil 13 mg na kilka dni.

przez artur1978 19 lip 2015, 09:16
depresyjny098 napisał(a):Popiol piona. Mam dokladnie tak jak ty. Metylofenidat to nie jest najlepszy lek. Podkreca mocno leki, nabija somatyke. Na chwile obecną schodze z wenlafaksyny. Solidnie przepracowalem ostatnie pól roku. Chodziłem na siłownie, pracowałem gdzie mialem non stop kontakt z ludzmi, wiec mysle ze juz sie mozg odbudowal. Bede schodzil 13 mg na kilka dni.

Super podejscie!
Dokladnie o to chodzi, zeby miec dojrzala postawe i najwiecej oczekiwac od siebie a nei swiata lub lekow :)
Dodatkowo moze bedziesz mial maly bonus bo schodzenie z SSRI powoduje zwiekszny naplyw dopaminy i mozliwe jest znaczna poprawa nastroju przez jakis czas

przez novymivo 19 lip 2015, 19:46
No i moge powiedziec ze efekt pobudzenia na wenli minal :(, czuje sie ospaly znowu spie wiecej i gdyby nie kratom to bylbym zamulony caly czas. Niedlugo odstawiam ten lek i poprosze o tianeptyne jak mi poleciliscie wczesniej, no chyba ze jeszcze jakies propozycje.
pzdr serdecznie
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez Vengence 19 lip 2015, 20:27
novymivo napisał(a):No i moge powiedziec ze efekt pobudzenia na wenli minal :(, czuje sie ospaly znowu spie wiecej i gdyby nie kratom to bylbym zamulony caly czas. Niedlugo odstawiam ten lek i poprosze o tianeptyne jak mi poleciliscie wczesniej, no chyba ze jeszcze jakies propozycje.
pzdr serdecznie

Ja tez schodze z tego gowna, caly czas tylko przymulenie i sennosc, kompletny brak ochoty na cokolwiek, warzywo normalnie, zaczalem juz brac tianeptyne, dam znac jak dziala, pzdr.

-- 19 lip 2015, 20:29 --

novymivo, Jeszcze jest moclobemid i wellbutrin, reboksetyna tez daje kopa, ponoc. :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez novymivo 19 lip 2015, 20:53
Vengence napisał(a):
novymivo napisał(a):No i moge powiedziec ze efekt pobudzenia na wenli minal :(, czuje sie ospaly znowu spie wiecej i gdyby nie kratom to bylbym zamulony caly czas. Niedlugo odstawiam ten lek i poprosze o tianeptyne jak mi poleciliscie wczesniej, no chyba ze jeszcze jakies propozycje.
pzdr serdecznie

Ja tez schodze z tego gowna, caly czas tylko przymulenie i sennosc, kompletny brak ochoty na cokolwiek, warzywo normalnie, zaczalem juz brac tianeptyne, dam znac jak dziala, pzdr.

novymivo, Jeszcze jest moclobemid i wellbutrin, reboksetyna tez daje kopa, ponoc. :pirate:

Serio bierzesz tianeptyne, to daj znac jak efekty
A te 3 ostatnie leki brales ktorys z nich ?
Nie chce za bardzo kombinowac, ale wenla to nie to czego szukam.

przez Vengence 19 lip 2015, 21:09
novymivo napisał(a):
Vengence napisał(a):
pzdr serdecznie

Serio bierzesz tianeptyne, to daj znac jak efekty
A te 3 ostatnie leki brales ktorys z nich ?
Nie chce za bardzo kombinowac, ale wenla to nie to czego szukam.

Bralem moclobemid to byl moj 1 lek, nie dzialal na mnie, nie wiem moze za krotko bralem, albo za mala dawka, wellbutrin bralem, mocno mnie pobudzal, ale tez nie robil nic z nastrojem, nawet go pogarszal, bralem kilka tygodni, nie moglem nic jesc, zaczalem szlugi jarac, gdzie ten lek sie przepisuje na rzucenie palenie, masakra, reboksetyny nie bralem, z tego co wiem, ciezko ja zdobyc, nie wiem czy chca ja wycofac czy jakies braki sa.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez novymivo 19 lip 2015, 21:16
To rozumiem ze wlasnie odstawiasz wenle i juz zaczales brac tianeptyne ? Czujesz juz cos, zreszta teraz to bedzie ciezko cos wyczuc bo pewnie odstawiajac wenle nastroj sie pogorszy. No i co z Emilkiem sie dzieje, niezle mu w glowie sie namieszalo ..................... Od czasu banow wszystko poupadlo tutaj .
wenla35 mg
X

przez Vengence 19 lip 2015, 21:19
novymivo napisał(a):To rozumiem ze wlasnie odstawiasz wenle i juz zaczales brac tianeptyne ? Czujesz juz cos, zreszta teraz to bedzie ciezko cos wyczuc bo pewnie odstawiajac wenle nastroj sie pogorszy. No i co z Emilkiem sie dzieje, niezle mu w glowie sie namieszalo ..................... Od czasu banow wszystko poupadlo tutaj .

Bardzo mozliwe, ze moj stan sie poprawi, na jakis czas, czesto jest tak po odstawieniu lekow, dzialajacych na serotonine, czuje jakies uboki tianpetyny, trzeba poczekac troche to jest sprawa rozwojowa na 2-3 miechy, musze sobie benzo ogarnac, bo moze byc ciezko, 3 lata bylem na lekach i schodze z nich. :pirate:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez novymivo 19 lip 2015, 21:47
o boshe tianeptyna 3 miechy sie rozkreca, no to niezle. Powodzenia
wenla35 mg
X

przez agusiaww 19 lip 2015, 21:58
inez do pracy idziesz jutro? Dobrze ze wenla działa.

aga powodzenia z wieksza dawka.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Vengence 19 lip 2015, 22:07
novymivo napisał(a):o boshe tianeptyna 3 miechy sie rozkreca, no to niezle. Powodzenia

Moze krocej niz 3 miechy, praktycznie wszystkie antydepresanty sie tak rozkrecaja 8-12 tygodni, 1 miesiac to najczesciej skutki uboczne, niestety, ale tak to wyglada, zgadzam sie, ze jest to smieszne, 21 wiek haha. :pirate:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg