WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Vengence 17 lip 2015, 00:14
agusiaww napisał(a):Vengence, nie chce mi sie szukac w google, kiedys takie wnioski przeczytalam w jakims artykule psychiatrycznym. A myslisz ze jak ktos odstawi leki i powyzej tygodnia nie bierze leków to juz go mozna zdrowym nazwac?

No tydzien to nie, nawet skutki uboczne wenli trwaja dluzej. :P
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez agusiaww 17 lip 2015, 00:18
Vengence, dlatego powinno byc spełnionych kilka warunków zeby mowic ze ktos jest "zdrowy". Predzej zdrowy bedzie ten kto bierze leki i ma stabilizacje finansowa, zwiazkowa, psychiczna, itd, niz ten co nie bierze a np. cierpi.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Vengence 17 lip 2015, 00:24
agusiaww napisał(a):Vengence, dlatego powinno byc spełnionych kilka warunków zeby mowic ze ktos jest "zdrowy". Predzej zdrowy bedzie ten kto bierze leki i ma stabilizacje finansowa, zwiazkowa, psychiczna, itd, niz ten co nie bierze a np. cierpi.

Jak dla mnie ten kto bierze leki, nigdy nie moze powiedziec o sobie ze jest zdrowy, czesto jest tak, ze nawet pomimo lekow, nie dochodzi do pelnego wyleczenia i czlowiek jest zmuszony istniec w tej agonii, niby nie jest zle, ale czuje sie jednak slabo. :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 17 lip 2015, 00:25
Maxiu napisał(a):Ja brałem do przed wczoraj dawkę 300 lekarz zmniejszył mi na 150
i od 2 dni trochę jak by gorzej to normalne przy zmianie dawki ??

normalne.

-- 16 lip 2015, 23:26 --

Vengence napisał(a):
agusiaww napisał(a):Vengence, dlatego powinno byc spełnionych kilka warunków zeby mowic ze ktos jest "zdrowy". Predzej zdrowy bedzie ten kto bierze leki i ma stabilizacje finansowa, zwiazkowa, psychiczna, itd, niz ten co nie bierze a np. cierpi.

Jak dla mnie ten kto bierze leki, nigdy nie moze powiedziec o sobie ze jest zdrowy, czesto jest tak, ze nawet pomimo lekow, nie dochodzi do pelnego wyleczenia i czlowiek jest zmuszony istniec w tej agonii, niby nie jest zle, ale czuje sie jednak slabo. :pirate:

gdyby był taki złoty srodek to koncerny faramceutyczne zbiłyby fortune :shock:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Vengence 17 lip 2015, 00:32
agusiaww napisał(a):
Maxiu napisał(a):Ja brałem do przed wczoraj dawkę 300 lekarz zmniejszył mi na 150

normalne.

-- 16 lip 2015, 23:26 --

Vengence napisał(a):

gdyby był taki złoty srodek to koncerny faramceutyczne zbiłyby fortune :shock:

Bardziej im sie oplaca sprzedawac ssri i snri niz szukac zlotego srodka, poza tym oni na wspolczesnych lekach robia gigantyczne pieniadze, poza tym kila miliardow w ta czy w tamta, przy takich pieniadzach, dodatkowe miliardy nie robia juz takiego wrazenia. :pirate:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez crayzyalexxx 17 lip 2015, 01:28
ALA1983 :brawo: wkoncu ktoś to napisał :brawo: : :brawo: :brawo:

-- 17 lip 2015, 00:32 --

EMILK jeśli Ciebie oświeciło to ok wierz sobie ale nie namawiaj innych do odrzucenia lekow. A wiesz, ze ci szamani uzdrowiciele czesto nakazują do odrzucenia lekow albo niejedzenia itd itp a czlowiek to robi i umiera....
EMILK nawołujesz do Boga. Ja mam pytanie czy wcześniej byles wierzacy czy miales w dupie kosciol ??? A tak wogole to jakiej wiary jest Twój Bóg ??? Katolicki jehowy allah mahomet czy jaki ???

EMILK co sie do /cenzura/ z Toba dzieje ??????????????

-- 17 lip 2015, 00:42 --

EMILK Ty jestes dobrym czlowiekiem wrażliwym ale tez podatnym na myslenie innych. Teraz piszesz jak nawiedzony :( ja chcialabym zeby dawny Emilk wrocil hehe. Ale jeśli czujesz sie lepiej to ja Ci tego zycze. Buziaki :)
W życiu piękne są tylko chwile

przez emilk 17 lip 2015, 02:16
Ko0cham was wszystkich ;) dziekuje za mile slowa ;) tez wam zycze zdrowka ;)

-- 17 lip 2015, 02:18 --

agusiaww napisał(a):

normalne.

Ja zeszlem ze 180 mg na 150mg to juz mdlosci i bol glowy sie pojawily.

-- 17 lip 2015, 02:19 --

Ten lek bedzie bardzo ciezko odstawic cos tak czuje.
emilk

przez crayzyalexxx 17 lip 2015, 02:26
EMILK ja tez Cie ajlowju ale odpisz na pytania j.w. Pozdro :):):)

-- 17 lip 2015, 01:28 --

To ja CRAYZY ALEXXX kumasz wogole ??? To ja pisalam wcześniej :)

-- 17 lip 2015, 01:29 --

A co tam u NOVY ego ??? Dawno nic nie pisał ...

przez crayzyalexxx 17 lip 2015, 02:32
PATRYK29 tez nie ....czy juz ekipy ni ma ??? Jak co dawajcie na off top co Emilk założyl ok ? No bo tu nie bardzo juz tak jak w kawiarni hehe ... Odezwijta sie ludzie :why: :why:

przez emilk 17 lip 2015, 02:32
crayzyalexxx napisał(a):EMILK ja tez Cie ajlowju ale odpisz na pytania j.w. Pozdro :):):)

-- 17 lip 2015, 01:28 --

To ja CRAYZY ALEXXX kumasz wogole ??? To ja pisalam wcześniej :)

No wiem wiem jak bym mogl nie wwiedziec :D

Serduszko Ty moje kochane <3 Nic zlego sie ze mna nie dzieje,po prostu doznalem oswiecenia,przez tak ogromna swiatlosc ze mi sie to w glowie nie miesci,wszystko sie zmienilo te cale moje spojzenie na chorobe i swiat ;) wiem ze moge sie wydawac wam dziwny i stukniety ale tak jest na prawde,to jest niesamowite ;) Ale pamietajcie zawsze bedzie wesolo :P Ucze sie teraz nowych technik,moj mistrz jest nie samowity ;)
emilk

przez emilk 17 lip 2015, 02:33
emil bedzie tu zawsze i wszedzie w waszych sercach i duszy pamietajcie o tym moi kochani ;)

-- 17 lip 2015, 02:33 --

dobra idziemy na off topa ;0
emilk

przez crayzyalexxx 17 lip 2015, 02:43
Hehe ciekawe jakich technik ? Łóżkowych ? A stuknięty to byles jestes i będziesz hehe tak samo jak i ja :):):) tylko mi napisz do jakiego Boga sie odwołujesz ??? Jaka to wiara ???? Oj Emilk Emilk ty jestes tu the Best :)

-- 17 lip 2015, 01:44 --

No ok idziemy na off top Twojego juz lece :)

przez novymivo 17 lip 2015, 06:47
Hej wszystkim.
Wlacza mi sie zombie mode na wenli, czyli spotyka mnie to co Was chyba ..........., to zly znak.
Mysle ze to ostatnie 2 miesiace na wenli, dawki raczej podnosic nie bede, nie ma sensu moim zdaniem.
Cold turkey da sie zrobic na tym leku, bo ja to sadomaso lubie i kocham wyzwania, szczegolnie te ktore sa ponad sily normalnego czlowieka , jako ze ja lubie zdychac, meczyc sie i cierpiec aby udowodnic sobie ze jestem lepszy od szarakow ( wiem wiem to zle).
To jak odstawka i co mnie czeka jak nagle nie wezme juz lekow, 10 dni deprechy x 10 czy co ?
pzdr
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez inez3 17 lip 2015, 08:49
novymivo napisał(a):Hej wszystkim.
Wlacza mi sie zombie mode na wenli, czyli spotyka mnie to co Was chyba ..........., to zly znak.
Mysle ze to ostatnie 2 miesiace na wenli, dawki raczej podnosic nie bede, nie ma sensu moim zdaniem.
Cold turkey da sie zrobic na tym leku, bo ja to sadomaso lubie i kocham wyzwania, szczegolnie te ktore sa ponad sily normalnego czlowieka , jako ze ja lubie zdychac, meczyc sie i cierpiec aby udowodnic sobie ze jestem lepszy od szarakow ( wiem wiem to zle).
To jak odstawka i co mnie czeka jak nagle nie wezme juz lekow, 10 dni deprechy x 10 czy co ?
pzdr

a może to nie od wenli tylko od tych twoich różnych "dodatków"? Ja bym nie rezygnowała. Parę gorszych dni i co, koniec z lekiem?
U mnie 3 dzień na 150 mg i jest ok. Dziś drugi dzień w pracy i w zasadzie lęku brak. Trochę mdłości, ale do wytrzymania. Czuję też zmęczenie, ale to może byc też to, że nadal kiepsko śpię. Dziś po robocie jadę w plener :).

-- Pt lip 17, 2015 9:11 am --

novymivo napisał(a):Hej wszystkim.
pzdr

a może to nie od wenli tylko od tych twoich różnych "dodatków"? Ja bym nie rezygnowała. Parę gorszych dni i co, koniec z lekiem?
U mnie 3 dzień na 150 mg i jest ok. Dziś drugi dzień w pracy i w zasadzie lęku brak. Trochę mdłości, ale do wytrzymania. Czuję też zmęczenie, ale to może byc też to, że nadal kiepsko śpię. Dziś po robocie jadę w plener :).

Sortuj wg