WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez agusiaww 15 lip 2015, 19:23
Maxiu napisał(a):Witam
udało mi się złapać lekarza
i teraz co powiedział
stwierdził ze jeśli wszystkie objawy zniknęły itp prócz
zawrotów głowy i zdecydował mi zmniejszyć dawkę z 300 na 150
co o tym myślicie

to zmiejszaj, oby pomoglo :) Jak bedzie to nikt nie powie, bo na jednego zadziała tak a na innego inaczej.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Psychopharm 15 lip 2015, 19:32
artur1978 to właśnie powinno być normalne działanie przeciwdepresyjne w XXI wieku, w ciągu dni a nie tygodni. To wstyd dla ludzkości, że nie potrafi tego rozwiązać. Szybkość działania ketaminy i skopolaminy (chociaż przez uboki te leki odpadają) dała badaczom cel: działanie ma być szybkie i mocne. Nikt już teraz nie ekscytuje się nowymi SNRI czy innymi wortioksetynami które tak jak inne leki potrzebują tygodni by zadziałać. Producenci leków też wiedzą, że albo dadzą coś porządnego albo mogą zapomnieć o rynkowym sukcesie (casus wortioksetyny i mizernych zysków jakie firma ma z tego leku - tylko 10% zakładanych zysków w 2014 roku - lunbeck się chyba załamał bo wywalił tedatioksetyne ze swojej pipeline na stronie...). Chociaż niektóre firmy powielają to co już było, jak choćby zatwierdzony przez FDA brekspiprazol jako dodatek do leku przeciwdepresyjnego w leczeniu depresji pod nazwą Rexulti, który jest tylko lekko poprawioną wersją arypiprazolu.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez emilk 15 lip 2015, 22:43
Ogolnie teraz co sie dzieje z tymi dopalaczami to jest jakas masakra,w 2010 roku kiedy ja je spozywalem to byly pojedyncze przypadki zatruc,a teraz to juz jest epidemia jakas.
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 15 lip 2015, 22:46
emilk napisał(a):Ogolnie teraz co sie dzieje z tymi dopalaczami to jest jakas masakra,w 2010 roku kiedy ja je spozywalem to byly pojedyncze przypadki zatruc,a teraz to juz jest epidemia jakas.

To nie temat wenli, dopalacze to najwieksze scierwo jakie istnieje.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez marka 16 lip 2015, 07:33
inez3 napisał(a):marka, będzie dobrze. Ja nie czuje się super extra, ale też nie tragicznie. Myślałam, że mnie bardziej pozamiatane ta większa dawka, ale więcej strachu niż to warto.

no mam taką nadzieję .ja od paru dni czuję sie kiepsko , mam bardzo kiepski nastroj, a przy tym takie spłycenie emocji ,ze nawet wypłakać sie nie potrafię. Nie wiem czy obecny okres to to falowanie wenli w tym gorszym momencie ???
a miałas tak przy poprzednim braniu wenli ??? bo ty twoj kolejny raz prawda??? Ja jestem troche przerażona bo , od kwietnia do teraz było sukcesywnie lepiej...a teraz taki zjazd nastroju, masakra.
No i wczoraj lekarka badała mi tętno ...blisko 100. Dała mijakies leki doraźne na obniżenie bo tez mowiła ,że tak na dłuższą mete nie da sie życ. Bo przy takim pulsie to tez jeste niespokojna i pobudzona. :-(.

przez MalaMi1001 16 lip 2015, 10:05
Psychopharm napisał(a): lunbeck się chyba załamał bo wywalił tedatioksetyne ze swojej pipeline na stronie...

Kolejne SS-gówno? Nic dziwnego, że wywalili, przecież te leki to jest jakaś kpina.

Psychopharm napisał(a): jak choćby zatwierdzony przez FDA brekspiprazol jako dodatek do leku przeciwdepresyjnego w leczeniu depresji pod nazwą Rexulti, który jest tylko lekko poprawioną wersją arypiprazolu

Nie ważne to, czego to poprawiona wersja, przerażające jest to, że teraz wszystkim z zaburzeniami nastroju będą wciskać neuroleptyki. Ja pier/ole czy kasa jest najważniejsza nawet dla organizacji dopuszczających takie leki do leczenia depresji? Dodatek? Co to ma ku/wa być?

przez ill234 16 lip 2015, 10:07
Czes wszystkim :)
Biore wenle 75mg juz 5 tydzien i nie pomaga... :(

Odkad biore wenle przestałam plakac, ale to wszystko.
Nadal nic mi sie nie chce, do wszystkiego sie zmuszam i boje sie wychodzic z domu:(

Jestem zła i zawiedziona.
Dlugo już sie mecze i bardzo mnie to w*&%%!

przez amelia83 16 lip 2015, 10:59
ill234 napisał(a):Czes wszystkim :)
Biore wenle 75mg juz 5 tydzien i nie pomaga... :(

Odkad biore wenle przestałam plakac, ale to wszystko.
Nadal nic mi sie nie chce, do wszystkiego sie zmuszam i boje sie wychodzic z domu:(

Jestem zła i zawiedziona.
Dlugo już sie mecze i bardzo mnie to w*&%%!

ja od 4 tygodni z 150 skoczyłam na 300, było lepiej 3 tyg teraz od ponad tygodnia duży zjazd, 5 dni leżałam w łózku i wyłam, nie myłam się nie jadłam okropne, teraz wstaje, niby staram się cos robic, ale jestem jak robot, jakbym nie miała uczuc, nic mnie nie rusza i boje się też wychodzić z domu a jak wyjdę to z kimś ....masakra, nie daje już rady tak zyc

przez aga85 16 lip 2015, 11:42
5 dzień na Alvencie. Jestem bardzo miło zaskoczona spadkiem apetytu. Mam nadzieję, że wenla mi pomoże bo fluo to była porażka.
F41.0
Baby blues...

przez ill234 16 lip 2015, 11:44
Ja też chyba bede zwiekszać dawke.
Tak, ze nie jadłam i sie nie myłam to nie miałam nigdy.
Z domu wychodze ale tylko do pobliskich sklepow, do centrum nie pojade :(

przez emilk 16 lip 2015, 12:04
Drogie Panie lekarstwa wam nie pomoga,jesli nie bedziecie wierzyly i mocno pragnely to mozna tak w kolko brac leki do konca zycia i nic nie bedzie lepiej.Ja dzieki mojemu uzrowicelowi czuje sie coraz lepiej i schodze z dawek do zera,leki mi nie sa potrzebne ;) Jesli ktos ma pytania co do tego uzdrowiciela zapraszam na pw ;)
emilk

przez ill234 16 lip 2015, 12:11
Ja wlasnie bardzo wierze, a nie pomaga ;o

-- 16 lip 2015, 12:12 --

o co chodzi z tym uzdrowicielem?
nie było mnie tutaj jakis czas

przez amelia83 16 lip 2015, 12:27
ja chyba już nie wierzę, że będzie dobrze
mam wrażenie , ze jest ze mna coraz gorzej
ale momenty mam , ze chcę być i zyć, ale to póżnym wieczorem i w nocy, dzień mnie przeraza :((
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez ill234 16 lip 2015, 12:45
Ja mam na odwrot :D
Wierze, ze bedzie dobrze.
Mam wrazenie, ze jest coraz gorzej.
Chce mi sie zyc, ale mam takie momenty, ze mi sie nie chce. Mysle wtedy, ze juz sie nie wylecze i bedzie coraz gorzej.

Chce sie wyleczyc i wierze, ze sie uda ;)
ale wiara w niczym mi nie pomaga

Sortuj wg