WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez agusiaww 13 lip 2015, 19:02
novymivo napisał(a):
kulas6 napisał(a):
novymivo napisał(a):Dokladnie ja po rownych 3 miechach poczulem energie i dobre samopoczucie, wiec daj lekowi max 4 miechy jak nie zadziala to zmiana na inny.

I to dzialanie, sie u ciebie wciaz utrzymuje??

-- 13 lip 2015, 18:21 --

Ja tez mam ciagle ochote na slodkie, zaczyna mnie to wkurwiac mocno, nie mialem tak wczesniej :mrgreen:

No depresje mi zaleczylo i jest ogolnie duzo lepiej, fobie w 80% ale ciezko mi ocenic lek bo teraz na kratomie lece co 2 dzien. Ogolnie mi ten lek odpowiada, gdyby nie ta czekolada LOL. No ten lek powinien byc dawany na anoreksje.

tak jak wyzej pisałam na poszczegolne problemy wenla ok 80% pomaga.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez emilk 13 lip 2015, 19:18
Wydaje mi sie ze na niektore osoby wenla dziala po dluzszym czasie niz 3 miesiace.Poczekam gora 6 miiesiecy jak nie to asta la vista wenla :P Chyba przeniose sie na neuroleptyki juz wtedy albo "Mocarza" :D
emilk

przez kulas6 13 lip 2015, 19:21
emilk napisał(a):Wydaje mi sie ze na niektore osoby wenla dziala po dluzszym czasie niz 3 miesiace.Poczekam gora 6 miiesiecy jak nie to asta la vista wenla :P Chyba przeniose sie na neuroleptyki juz wtedy albo "Mocarza" :D

Neuroleptyki to juz calkiem skasuja ci glowe i tak juz w niej niewiele zostalo, nie ma co przesadzac, oczywiscie zartuje, koleszko. :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 13 lip 2015, 19:31
Patryk spoko wybaczam Ci :D No chyba jednak to nie byl by najlepszy pomysl ale Mocarz juz by dawal rade na dluga mete ;)

-- 13 lip 2015, 19:37 --

Zapraszam wszystkich do twmatu Wenlowy off topic ktory znajduje sie w indeksie lekow,takie male udogodnienie Nam sprawilem :P
emilk

przez kulas6 13 lip 2015, 19:42
emilk napisał(a):Patryk spoko wybaczam Ci :D No chyba jednak to nie byl by najlepszy pomysl ale Mocarz juz by dawal rade na dluga mete ;)

-- 13 lip 2015, 19:37 --

Zapraszam wszystkich do twmatu Wenlowy off topic ktory znajduje sie w indeksie lekow,takie male udogodnienie Nam sprawilem :P

Wenlowy off topic to juz nie bedzie to samo co wenlafaksynowy temat. :twisted: :mrgreen:

przez Artemizja 13 lip 2015, 19:42
indeksie lekow
W dziale "off-top", ponieważ indeks leków, to nie jest miejsce na spam.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez emilk 13 lip 2015, 19:45
Tak dziekuje Artemizja za przeniesienie ;) Patryk ale Tu chodzi glownie o nasza ekipe :P mozna tez gadac tam o wenli ale dodatkowo I na inne tematy :D
emilk

przez agusiaww 13 lip 2015, 19:46
emilk, ja tu zostaje bo mnie nie interesuja rozmowy z osobami bez kultury ;) emilk, zawsze mozesz do wenli neuroleptyk dołozyc :)

przez kulas6 13 lip 2015, 19:59
agusiaww napisał(a):emilk, ja tu zostaje bo mnie nie interesuja rozmowy z osobami bez kultury ;) emilk, zawsze mozesz do wenli neuroleptyk dołozyc :)

Swietny pomysl z dolozeniem neuroleptyku, chyba zeby sie jeszcze bardziej zwarzywic, juz po wenli ledwo chodzi. :great:

przez agusiaww 13 lip 2015, 20:00
kulas6 napisał(a):
agusiaww napisał(a):emilk, ja tu zostaje bo mnie nie interesuja rozmowy z osobami bez kultury ;) emilk, zawsze mozesz do wenli neuroleptyk dołozyc :)

Swietny pomysl z dolozeniem neuroleptyku, chyba zeby sie jeszcze bardziej zwarzywic, juz po wenli ledwo chodzi. :great:

coz akurat to czesta praktyka psychiatrów, tak samo jak łączenie wenli z innymi lekami i u niektorych sie sprawdza.

przez kulas6 13 lip 2015, 20:05
agusiaww napisał(a):
kulas6 napisał(a):

coz akurat to czesta praktyka psychiatrów, tak samo jak łączenie wenli z innymi lekami i u niektorych sie sprawdza.

To ze psychiatrzy dolaczaja ten syf nie oznacza, ze to dobry pomysl, tak jak dokladanie leku ktory blokuje receptor, na ktory wenla oddzialywuje, co nie ma zadnego racjonalnego wytlumaczenia, neuroleptyki blokuja receptory dopaminowe i serotoninowe i dzialaja odwrotnie do leku glownego, wiec jest to po prostu glupota, delikatnie mowiac.

przez agusiaww 13 lip 2015, 20:06
kulas6, ja akurat mam neurlopetyk do wenli i mi pomaga, komu głupota temu głupota, zalezy z jakiego powodu sie go bierze ;) Z tego co czytam na forum w roznych tematach leków tez spora czesc osob ma SNRI i neuroleptyk i dobrze na nich ta kombinacja działa :)

przez kulas6 13 lip 2015, 20:09
agusiaww napisał(a):kulas6, ja akurat mam neurlopetyk do wenli i mi pomaga, komu głupota temu głupota, zalezy z jakiego powodu sie go bierze ;) Z tego co czytam na forum w roznych tematach leków tez spora czesc osob ma SNRI i neuroleptyk i dobrze na nich ta kombinacja działa :)

Tutaj niektorzy biora takie kombinacje, ze spokojnie mozna by bylo pozwac lekarza prowadzacego, za skrajna nieodpowiedzialnosc, ale co tam zawsze lekarz moze powiedziec, ze to dla dobra pacjenta a jak pacjent skacze to mu sie zwiekszy neurolepa i bedzie grzeczny i posluszny. :great:

przez agusiaww 13 lip 2015, 20:12
kulas6, nie sadze ze kazdy psychiatra ma na celu tylko przepisanie leku i odwal pacjenta. Sa tacy ze naprawde sie interesuja i sadze ze dobieraja kombinacje na zasadzie: dobra pacjenta. Takze jak lekarz przepisze taka kombinacje to mozna sprobowac, takie leki jak wenla itd. to nie sa leki jak ibuprom i nikt nie wie nawet psychiatra jak lek czy kombinacja leków podziała na pacjenta dopoki on tego nie zazyje. Pamietam jak ktos kiedys napisał ze na forach chyba amerykanskich przeczytał, ze lekarze przepisuja dawki wenli do 450 mg czy powyzej a w Pl podobno do 300 mg, ciekawe czym sie rozni takie podejscie do pacjenta, bo przeciez skoro w jednym kraju taka dawka dopuszczalna to dlaczego w innym nie?

Sortuj wg