WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez emilk 13 lip 2015, 17:56
Patryk no jak to za co,wyzywala Agus od najgorszych.

-- 13 lip 2015, 17:59 --

Novy ja tez mam duzy ped do slodyczy,jak w nocy mnie napadnie mysl o slodyczach to lece jak szalony masakra.Wydaje mi sie ze jestem coraz,grubszy a ruszac mi sie nie chce;/ Novy obawiam sie ze ten kraton uzaleznil Cie bardzo kiedys jak go nie wezmiesz to oszalejesz.
emilk

przez emilk 13 lip 2015, 18:01
Kiedy wreszcie ten nastroj sie ustabilizuje Bo mozna zwariowac.To paroksetyna byla stabilna Bo bylo zawsze jednakowo.

-- 13 lip 2015, 18:03 --

Patryk ja mowie o crazy a nie o Tobie :P
emilk

przez novymivo 13 lip 2015, 18:03
emilk napisał(a):Patryk no jak to za co,wyzywala Agus od najgorszych.

-- 13 lip 2015, 17:59 --

Novy ja tez mam duzy ped do slodyczy,jak w nocy mnie napadnie mysl o slodyczach to lece jak szalony masakra.Wydaje mi sie ze jestem coraz,grubszy a ruszac mi sie nie chce;/ Novy obawiam sie ze ten kraton uzaleznil Cie bardzo kiedys jak go nie wezmiesz to oszalejesz.

Nie oszaleje spokojnie, niby max 1-2 tyg pogorszenia nastroju i balanga. Emilk ale te slodycze jadles zawsze czy teraz jak na wenli jestes ?
Ty zwiekszyles dawke po co , lepiej jest ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 13 lip 2015, 18:07
Zawsze uwielbialem slodycze,ale wydaje mi sie ze wenla nie chamuje apetytu.Jak zwiekszylem do 180mg jakies 3 dni temu to pierwszy dzien super humorek energia,wczoraj tez nie bylo najgorzej,dzisiaj zzdwcydowany spadek samopoczucia,leci wszystko w dol.
emilk

przez novymivo 13 lip 2015, 18:09
emilk napisał(a):Zawsze uwielbialem slodycze,ale wydaje mi sie ze wenla nie chamuje apetytu.Jak zwiekszylem do 180mg jakies 3 dni temu to pierwszy dzien super humorek energia,wczoraj tez nie bylo najgorzej,dzisiaj zzdwcydowany spadek samopoczucia,leci wszystko w dol.

;/ to lipa, niepotrzebnie zwiekszales moze ? U mnie wenla nie zwiekszyla apetytu, moge caly dzien nie jesc, ale zmienila mi nawyki zywieniowe. Kiedys nie pilem kawy, teraz pije, nie jadlem slodkiego - uwielbiam slodkie szczegolnie batony kokosowe. COdziennie jadlem mieso- teraz raz na tydzien moze .... Chore to troche.

przez emilk 13 lip 2015, 18:09
Patryk chyba usuneli to,no wyzwala od Su..i,Novy organism szybko sie przyzwyczaja do dawki I wydaje mi sie ze juz nie ma takiego wychwytu dopaminy I noradrenaliny,tylko zwiekszanie dawki co jakos czas poprawia chwilowo samopoczucie.

-- 13 lip 2015, 18:11 --

Novy ale jak bym nie zwiekszyl dawki to bylo by gorzej,przeciez ja juz ledwo nogi ciaglem za soba.
emilk

przez kulas6 13 lip 2015, 18:15
emilk napisał(a):Patryk chyba usuneli to,no wyzwala od Su..i,Novy organism szybko sie przyzwyczaja do dawki I wydaje mi sie ze juz nie ma takiego wychwytu dopaminy I noradrenaliny,tylko zwiekszanie dawki co jakos czas poprawia chwilowo samopoczucie.

-- 13 lip 2015, 18:11 --

Novy ale jak bym nie zwiekszyl dawki to bylo by gorzej,przeciez ja juz ledwo nogi ciaglem za soba.

To dzialanie juz raczej sie nie zmieni, jezeli po 3-4 miesiacach nadal bedziesz sie zle czul, to zmieniaj lek, ewentulanie mozna sprobowac podpic dawke do max czyli 375 mg, przez kilka tygodni, jesli nie bedzie reakcji zmiana leku.

przez novymivo 13 lip 2015, 18:16
Dokladnie ja po rownych 3 miechach poczulem energie i dobre samopoczucie, wiec daj lekowi max 4 miechy jak nie zadziala to zmiana na inny.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez kulas6 13 lip 2015, 18:20
novymivo napisał(a):Dokladnie ja po rownych 3 miechach poczulem energie i dobre samopoczucie, wiec daj lekowi max 4 miechy jak nie zadziala to zmiana na inny.

I to dzialanie, sie u ciebie wciaz utrzymuje??

-- 13 lip 2015, 18:21 --

Ja tez mam ciagle ochote na slodkie, zaczyna mnie to wkurwiac mocno, nie mialem tak wczesniej :mrgreen:

przez emilk 13 lip 2015, 18:22
Jeszcze sie nie poddam bede dalej kontynuowal wenle,dopiero 180mg jest dla takiego byka jak ja to jest przedszkolna dawka :P
emilk

przez kulas6 13 lip 2015, 18:29
emilk napisał(a):Jeszcze sie nie poddam bede dalej kontynuowal wenle,dopiero 180mg jest dla takiego byka jak ja to jest przedszkolna dawka :P

Taka dawka to jak dla byka kartofel,lol :mrgreen:

przez novymivo 13 lip 2015, 18:35
kulas6 napisał(a):
novymivo napisał(a):Dokladnie ja po rownych 3 miechach poczulem energie i dobre samopoczucie, wiec daj lekowi max 4 miechy jak nie zadziala to zmiana na inny.

I to dzialanie, sie u ciebie wciaz utrzymuje??

-- 13 lip 2015, 18:21 --

Ja tez mam ciagle ochote na slodkie, zaczyna mnie to wkurwiac mocno, nie mialem tak wczesniej :mrgreen:

No depresje mi zaleczylo i jest ogolnie duzo lepiej, fobie w 80% ale ciezko mi ocenic lek bo teraz na kratomie lece co 2 dzien. Ogolnie mi ten lek odpowiada, gdyby nie ta czekolada LOL. No ten lek powinien byc dawany na anoreksje.

przez Dark Knight 13 lip 2015, 18:41
J*bac wenle tyle powiem nie wiem gdzie ta cala magiczna noradrenalina ;/;/ chyba kolejna sciema gdzie to pobudzenie chec dzialania itd wstane w weekend wypije mocna kawe i moge dalej isc spac tak wlasnie wenla zwieksza poziom noradrenaliny ;/;/ nie mowiac o tym ze w wiekszych dawkach miala zwiekszac dopamine to juz wieksze pobudzenie i chec do dzialania pojawialo sie na 150 serty i w gore i do tego leku wlasnie wroce tylko ciezko wenle odstawic u mnie pominiec jednej dawki wiaze sie z takimi potami nocnymi ze masakra jakies chore sny poki co powoli zmniejszam mysle tez nad etylofenidatem

przez kulas6 13 lip 2015, 18:49
Dark Knight napisał(a):J*bac wenle tyle powiem nie wiem gdzie ta cala magiczna noradrenalina ;/;/ chyba kolejna sciema gdzie to pobudzenie chec dzialania itd wstane w weekend wypije mocna kawe i moge dalej isc spac tak wlasnie wenla zwieksza poziom noradrenaliny ;/;/ nie mowiac o tym ze w wiekszych dawkach miala zwiekszac dopamine to juz wieksze pobudzenie i chec do dzialania pojawialo sie na 150 serty i w gore i do tego leku wlasnie wroce tylko ciezko wenle odstawic u mnie pominiec jednej dawki wiaze sie z takimi potami nocnymi ze masakra jakies chore sny poki co powoli zmniejszam mysle tez nad etylofenidatem

Polecam psychoterapie :mrgreen:

Sortuj wg